Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi

4 posters
YazarMesaj
inci_Melek
Seruvenci
Seruvenci
inci_Melek

Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi Empty
MesajKonu: Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi   Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi I_icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 12:20 pm

Genc yasında gencliginin ilk baharında,ask nedir bilmedigi su dünyada birden yıkılan bir genc kızın hikayesi bu.Birden hayatına giren genc adama sırılsıklam asık olan bir genc kızın hikayesi bu.Oyunla baslatıp oyunla bitiririm derken oyuna gelen bir genc kız ve kızın biricik askı bir genc adamın hikayesi bu.hayatına bir anda girdi genc adam.nesesine nese verdi,ısık sacan gözlerine ise ısıltı,genc kızın yasamına giren genc adam bu kıza bir can daha vermisti.Kız asık oluyordu genc adama.Sözleri,sesi,gülüsü kızı alıp alıp baska diyarlara sürükleyip geri döndürüyodu hayatına.Hersey mükemmeldi genc kız icin,hayat okadar güzeldi ki.Yüzünü görmese bile sesi yetiyordu genc adamın genc kıza.sesi bile yetiyordu onu yasatmasına.Hergün gitgide baglanıyordu tapıyordu genc adama.gitgide alısıyordu,asık oluyordu galiba genc adama.Asık olmalıydı zaten;birden hayatına giren,dünyasını aydınlatan,ısık sacan bu genc adama.Hersey okadar hızlı gelismisti ki genc kızın hayatında,genc kız bile anlayamamıstı bu gidisatın hızını ve derecesini.ama yinede hicbisey umrunda olmadan tapmıstı genc adam genc kıza.veee birgün genc adam cıkagelmisti genc kızın yasadıgı sokaklara.genc kız mutluydu,ucuyordu;sevdigi,sevildigi adam yanındaysı,onunla aynı havayı soluyordu.ve yasadıkları 5,30 saatlik bir askla genc adama asık olmustu genc kız bi kes daha.Hareketleri,sözleri,gözleri büyülemisti genc kızı adeta yakarcasına.Evet buydu hayatının erkegi bu olmalıydı,genc kızın sevdigi.Genc kız icin hersey(bi süre daha) daha da güzeldi toz pembeydi.Sevdigi adam,sevildigi;herseyi olmustu artık genc adam genc kızın.Daha 17 yasındaki kızın 17 yıllık yasamı olmustu.Anası,babası,askı,hayatı,kocası,herseyi olmustu.Baba sevgisi nedir bilmeyen kıza baba sevgisiyle yaklasmsıtı cogu zaman,baba sevkati vermisti kimi zaman.Bir okadar da acı cektirmeye baslamıstı genc adam genc kıza,gitgide de cektirme derecesi artıyordu genc kızın hayatına.Ama genc kız seviyordu bu adamı,asıktı taparcasına.Genc adam;sevdigi,sevidigi herseyiydi genc kızın hayatında.Ama uzun süremdi genc kızla genc adamın hikayesi.Genc adam gitigde hiddetlenmekteydi genc kıza yasattıgı mutluluk kadar acı vermekteydi.Y
ine sesini cıkarmadı genc kız,isyan etmedi,tükenmeyip seviyorum dedi delicesine,asıgım dedi ve sevdi de genc adamı inatla.Ne kadar sevdiyse de,ne kadar üzüldüyse de bosunaydı genc kızın.Ayrılık görünmüstü genc kızla genc adamın askına.Bitmeyecekti bu ask efsane olacaktı hayatlarında.Bitti büyük sevda,``efsane olacak askımız``derken bitti toprak oldu kara sevda.Genc kız perisandı,bitmisti hersey hayatında.O yoksa,sevdigi adam yoksa,hayır!Nasıl yasardı genc adamsız bu hayatta.Ölmelimiydi ki bu kız.Zaten ölüydü onsuz,ne anlamı vardıki ozaman yasamanın,yasayıpta hergün isyankar olamanın.Ama hayır hayır!ölmemeliydi,yasamalıydı,tükenmemeliydi.Askı bitmisti ama o bitmemeliydi.Askı onsuz kalbinde yasatmalıydı.Tükenmeyecekti,bitmeyecekti,ölmeyecekti.Cünkü genc kız daha gencliginin baharındaydı,henüz 17sindeydi
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

MesajKonu: Geri: Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi   Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi I_icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 10:06 am

sevgili Nida cım affına binaen ben bu hikayeden pek birşey anlayamadım. sürekli olarak genç kız ve genç adam ibareleri var...bunun yanı sıra olayda da bir kopukluk var..sana mı aittir yoksa alıntı mıdır bilmiyorum ama genç adam kızı seviyordu nasıl oldu ya da ne oldu bir anda ızdıraba dönüştü ? genç kız neyin mücadelesini verdi?

sevgiler
http://www.blogcu.com/bluepoison
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi   Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi I_icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 3:47 pm

sevgili melekcigim nida hanimi taniyorum dusunce he her haliylen o sadece iyi bir okuyucudur birde zaman buldikca paylasmayi seven biridir yazi kendine ayit deyildir... sanirim bizlere bir seyler gostermek istemistir ..
yata fikirlerimizi almak istemistir

nidaya tsklerimisunuyorum canim paylastiginicin sagol

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

MesajKonu: Geri: Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi   Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi I_icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 12:34 am

öncelikle paylaşım ve emeğin için teşekkürler Nida cım...

LaLe cim ben Nida ya kasti birşey demedim.sadece olayda bir bağlantı hatası var.ya da eksik alıntı yapılmış..ben anlayamadım o bakımdan..hatayı üzerime alıp affınıza binaen bu hususda susuyorum...
saygılar
http://www.blogcu.com/bluepoison
NightBlue
Süper Üye
Süper Üye
NightBlue

MesajKonu: Geri: Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi   Bir Genc Adam ve Genc Kızın Hikayesi I_icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 2:13 pm

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER NİDA..

HİKAYEDE EKSİKLİKLER VAR SANIRIM..KOPUKLUK VAR..MELEK HANIMIN DEDİĞİ GİBİ NEDEN KOPTULAR SONRA,BU ÇILGIN AŞK NASIL OLDU DA KÖTÜYE DÖNÜŞTÜ,BEN DE ANLAYAMADIM ONU Sad
http://www.blogcu.com/alpkaytan

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KUCUK BIR KIZIN KOYDEKI ANILARI
» Aşkın Hikayesi
» kırık bir ask hikayesi
» PAPAT YANIN HIKAYESI
» Bizim kisi Bir ask Hikayesi