Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

DENIZ MAVISI GOZLER

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

DENIZ MAVISI GOZLER Empty
MesajKonu: DENIZ MAVISI GOZLER   DENIZ MAVISI GOZLER I_icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 4:36 pm

DENIZ MAVISI GOZLER  
Sensizligi yasiyordum adini unutum bile hayalindi aklimda kalan.yuregim susmustu yillarca
Simdi su an delicesine carpiyor.Gittigin o gunu hatirlatir casina aciyla inliyor.
Gitme askim diyordum. birakma ellerimi. Karanlik oda da sessiz ince bir mum isigi konsolun uzerinde ve telasla bir valiz hazirlaniyordu. Üzgün belkide icin de firtinalar kopuyordu.
Sesizce gitme demek istedim defalarca ama bogazinda dugunlenen kelimeleri anlamasini istedim.
Sadece bakiyordum. dusunuyordum.O an tanistigimiz o günü, Ben alis veristen donuyordum aniden bir ses neye ugradigimi sasirmis vaziyete , ellerimdeki posetler yerlere dagilmisti eyildim toplamak icin.
O denizmavisi gozler karsinda bana bakiyordu.
Kalp atislarimin bir anda durdugunu hisediyordum. Cunku denizin derinliklerinde yuzuyor gibiydim.
Neden sonra kendimi toparlarken. Ozurdilerim hanfendi deye bir ses duyar gibi oldum.Carpismistik.
Ricaederim ozre gerek yok dedim. Posetlerimi toplamama yardim eti iste ogun sunu anlamistim. Bu kalbimin tek sahidi olacak kisi buyuk askimizin ve sonsuz sevgimizin , baslangic noktasiydi.
Adinin sonradan E, oldugunu ogrendigim kisiye bu kadar baglanacagim aklima bile gelmemisti.
Onu sevdim belkide benimki buyuk bir asktan ote tutkuydu.Baglilikti.

Gordugum ilk andan itibaren ayaklarim titriyor kalp atislarim hizlaniyordu.
Askmiydi diyemeden onsuz olmamayacagimi ve bir saniyemi ondan ayri geciremeyecegimi artik biliyordum.
Yuregimdeki bu ates hic sonmeyecek saniyordum.
Su an odamda los isiklar icinde hazirlanisini seyrederken artik herseyin bitmis oldugunu anlamak istemesemde , anlamaya calisiyordum.
Bitmisti.
Yuregimde sadece mazisi kalan bir askti artik,soruyordum kendime neden boyle deye umutsuzca bakislarim hazir duran valizdeydi.
Oca yili toplayip bir valize koymustu.
Suskundu telasliydi sadece arasira caktirmadan goz ucuylen bakiyordu.
Gozlerimdeki son damla yas yanagima inerken duydugum sesle irkildim.
Elveda askim kapanan kapidan gelen son sesdi.Bir seyler soylemek ismisti, soyleyememisti.
Yuregimin acidigini hisediyordum.
Ayrilmistik, bitmisti.
Gozlerim yasla dolmustu, usulca gitme don demeye calisiyordum.Arkasina bakmadan odanin kapisi kapanmis karanlikta kaybolmustu bile.
O an acilerin en buyugunu yasiyordum, bedenim sanki onun varligiyla birlikte oradan ayrilmisti
Odanin penceresinden sizan hafif sonbahar ruzgari mum isigini yansimalarini karanliga gommustu,
Iste benim kalbindeki heyecanler ve sevgiler sonen bir mum isigi gibi odanin karanligi ve sessizligine
gomulmustu.
Benimle bera bercesine.
Simdi yilar sonra ayni yerde ayni adadayim.
Ama bukez acidan kivranmiyorum sadece unutulmus mazide kalan bir aski hatirliyordum.
Ve dusunuyordum.
Kalbim yeniden heyecenlanmisti ,ogunu yasiyordum. Huzunle sevinc bir aradaydi ve derken
kapi uckez calindigini duydum.
Girin demeye firsat kalmadan, iceriye giren.
O deniz mavisi gozler bana sevgilerin en buyugunu vermek icin hazir bekliyordu.
Tek sozcuk askim beni afet demek oldu.

LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

DENIZ MAVISI GOZLER
1 sayfadaki 1 sayfası