Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN Empty
MesajKonu: SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN   SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN I_icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 10:44 am

[size=12pt]SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN

Bir kac sozcuk birkac guzel soz cokmu sey istemis oldum senden
bilmiyorum belki gelisin yuregimde papatya bahceleri actirdi
gokyuzunde kanatlar takinip ucusuma neden oldu yildizlari toplayip kucagima doldurdu ..
gulmeyi unutmus masum yuzum gulusunle yulmeyi ogrendi ..
kisacikta olsa seninle unutugum tum masum duygularimi yeniden var oldugunu ogrendim ..
evet kisaydi gelisin ama bana cok seyler katmisti yuregimde silinmis umutlarimi bana geri getirmistin .
zifiri karanliklarimi bir anda aydinlik etmistin ..
sozlere gerek kalmamisti biliyordum karsimdaki o bir cifgoz yuregime hitap etmisti...
sozcuklere gerek yoktu iste O an sanki dunya donmuyor saatler durmus yer yuzu sadece ikimize ayitti suskunlugu bozan sadece kalp atislarimizdi ..
korkmuyordum artik hic bir seyden korkmuyordum.. Ne senden ne sevilmekten sevmekten .
ayriliksa ayrilik olumse olum raziydim senden gelen herseye. susmustum sadece bu muhtesem duygularin esiri olmaktan korkuyordum ..
hani o hircin tavirli asi ben ...
eser kalmamisti alip gotumust sanki beni benden coktan ..Yaninda yakininda olunca
dudaklarim sussada yuregim al iste senim diyordu gozlerimin derininden yuregine..
bunun adi sevgiyse ben seni sevmisim bunun adi asksa ben sana asikmisim sevgili

ya gidisin..
Gidisin tum sevinclerimi elimden koparip almisti
bianda yine o eski ben olu vermistim seni kaybetmek korkusu sarmisti yine yuregimi
korkulara kapilmistim ..
yine yanlizlik denizine yelkenmi acmisim diye dusunmekten kendimi alamiyordum..
ama yuregin yuregimde oldugunu dusunmek ,seni kaybetmedigim dusuncelerime gem vuruyordu .

seninle doluydu bu yurek seninle hayata yeniden baslamisti kisacikta olsa .
gozlerim uzaklara dalsada penceremden issiz sokaklara baksada ,sen cook uzaklarda olsanda biliyorumki sende beni dusunuyorsun ..
senin yureginde benim adimi cagiriyordu..
.
dusunuyorumda en derininden bir ruya gormustum sanki etkisinden hala uyanamadigim uyku uyaniklik arasi
gordugum o ruyanin hulalarinda seninle olmak benim icin mutluluklarin en guzeliydi sevgili ..
Yoo: yoo bu bir ruya deyildi.. okadar muhtesem bir ruya olamazdi .
belkide ben ruya olmasini tercih ediyordum, cunku ruyalarda kotulukler bulunmazdi
saflik temizlik sadece yurek kokan kendine ayit ruyadirlar onlar .. ,Kimseler dokunamaz incitemez tum benligiyle yasarsin..
Hersey sana ayitir cirkinlikler olmaz..
Iste bende buyuzden seninle gecen her dakikamin adini ruya koyuyorum..
O muhtesem sevda kokan dakikalarin hafizamdan kaybolmasini silinmesini istemiyorum..
bazen dusunuyorum cook uzaklardasin ulasilmazsin sana ihtiyacim oldugunda yanimda olma imkanin yok bu beni korkulara itsede butun uzakliklara ragmen gercek olan bir sey varki senin yuregin yuregimde oldugu surece korkmuyorum.. belkide sana bu yuzden ruyam diyorum ..
Bir hayel kadar uzak olan sen iste karsimdasin .
susmustu dilim susmustu sozcukler ve konusan sedece yureklerimizdi ..
bize sadece sessizlik kalmisti ..
seni dusunmekten bile uzakken iste ellerimi uzatigimda dokuna biliyordum ..
doyasiya sarila biliyordum .
yuregimdeki tum biriktirdiklerimi bir sozcukte toplaya biliyordum .
iste ogune kadar kacislarim korkularimla bogusan ben butun korkularimi ellerinin arasina birakiyordum.. avuclarinda SIKICA tut ...
yada herseye sende bir ruya de .. Yalan de ne dersen de
belki yuregin ellerin gozlerin hersey yalandi...belki sevislerinde yalandi yalan soyleye bilirsinde bilemiyorum. ... ..
Ama benim yuregim hic bu kadar emin olmamisti..
seni bu kadar sevdigimden .
Karsiliksiz bekletisiz seni secmisti iste bu yuzden sana ruyam demek istiyorum .
sen benim ruyalarimdaki sevdamsin sevdigimsin ..

20.07.2008

LaLe
[/size]

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

SEVDAMSIN SEVDIGIMSIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevdamsın