Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Aklımda Bir Tek Sen Vardın..Yüreğimde Özlem..

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Aklımda Bir Tek Sen Vardın..Yüreğimde Özlem.. Empty
MesajKonu: Aklımda Bir Tek Sen Vardın..Yüreğimde Özlem..   Aklımda Bir Tek Sen Vardın..Yüreğimde Özlem.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 2:34 am

Aklımda bir tek sen vardın, hava çok soğuk, ben hiç tanımadığım duygularla
bilmediğim bir sensizliğe yürüyordum adım, adım. Aklımda gidişinden geri kalan hüzünlü hava, gözlerim bulutlu dilim lal. Aklımda bir tek sen, hece hece sayıkladım ismini. Sayıkladıkça arttı hasretim, arttıkça susadım sana , susadıkça gittin benden, sen gittikçe yavaşladı adımlarım senden, gitmekten korkar oldum , aklımda bir tek sen. İliklerime kadar işledi sensizlik. Soğuktanda soğuktu ayazdan daha ayaz, adımlarımı seyrettim, bir sağa bir sola yalpalıyordu. Ya sen nerelerdesin! Adımı anıyormusun? bütünüyle söylemesende olur, tek harfini söylesen yeter. Yormasan kendini bana gelmekle beni düşünsen. O da bana yeter, aklımda bir tek sen varsın, yeşil gözlüm. Tüm mevsimleri geçirdim sensiz, kuşlar göçtü tekrar geldi, ama ben seni hiç terk etmedim, hiç geçmedim sevdamdam, aklımda bir tek sen, dilimde sen , kalbimde sen.

Aklımda Bir Tek Sen Vardın..Yüreğimde Özlem..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAĞI ÖZLEM SOLU ÖZLEM
» AKLIMDA SEN OLUNCA
» Bedenimden Gitsende Yüreğimde KaL..
» Hasretini Demledim Yüreğimde
» Sen Nefret dedin Ben İse Özlem