Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

YANGINDI SANA SEVDAM

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

YANGINDI SANA SEVDAM Empty
MesajKonu: YANGINDI SANA SEVDAM   YANGINDI SANA SEVDAM I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:46 am

Yangındır Sana Sevdam

Sevdalım,Kaç gece kaç dolunayda siper edeyim gönlümü yollarına,Ellerinle vur hançeri ister sapla,ister yüreğimi sök al.Topraklarına akıt kanımı ,Al yüreğimi Ayazlı gecelerinde at ateşlerine.Sür beni zifiri karanlık zindanlarına,ister gözlerimi dağla ,ister ruhumu kırbaçla,Sevdalım..Sensiz rüzgarlarında savrulurum yeller gibi ,Topragıma ektiğin zehir tohumlarını yeşertirim yüreğimde,Sonunda sana kavuşmak sevdasıyla..

Gecegözlüm sana sevdamı bir merhaba saflıgında bir harfin ortasında,şiirlerimin bir devrik cümlesi arasında kalan nakaratlarımda ararım.Gönlümün yekparaesi saklı sevdanı taşırım yüreğimde,en gizli yerimde saklarım ruhunu.Bitip bilmeyen tükenmez yanlızlıgım,yüzüme vursanda kinini geçit ararım yalçın kayalardan yüreğine,alacakaranlık gözlerin örtsede limanlarımı yangın yeri denizlerinde kürek çekerim kıyılarında sevdalım..Yüreğindeki okyanuslara dalınca,demir atarım dizlerinin dibine.
Dizlerinin üzerine bırakırım yüreğimi serçe dokunuşlarınla yüreginin derinliklerine ilik ilik işlemini isterim.

Gece ile gündüz yokluguna dayanamaz yüregim sevmelerini özlerim.Gece tıpkı sensizlik gibi dayanılır gibi degil.Gözümden akan gözyaşım,seninle tenime düşen yağmura dönüşür,akıp gider.Irmaklarımda öfke dolu yüreğimi, kızıl serin gecelerine sererim.Yamaçlarına vururum kendimi, daglarına sığınırım,kumsallarına, yagmur gibi düşerim.Yüreğine damlarım,Ne çare ! Nefeslerini içime cekerim ciğerlerime dokunmazsın.

Sevdalım,Mevsimlerimiz gecer,tan yeri agırırken yalan sevdalara dogru yangınlarımızdır,bebegim.Dolunaylı mahrur bir gecede gelgitlerinlerinde,dilenirim eksik kalan masalımızı..Sisli bir gecedir ömrüm, rotasını senin ellerine bırakırım hayatımın anlamı olan yüreğinden beklerim sevmelerini..

Yüreğimize çöken hüzünlerimiz dolunayda raks eder benliklerimizdir sevdalım.Gece suskunluğunu doldurur yüreğime.Duyarım sesini tutunamam susarım,yüreğimde saklarım seni,gögsümü çatlatır sesin nefesimi salı versem gecelerine,tek kelime bir adını haykırıdı dudaklarım..

Gecegözlüm Sensizliği bağrıma basarım batan güneşte,gelmeyen mektuplarında duyamadıgım sesinde.Kabul olmaz dualarım,çözülmez yüreğimin düğümleri,işler karanlıklar bedenime yangınlarımı tetikler.Ateşlerimizi sogutmaz çıglıklarım yel olur,dalkıranlarında süzülür. Yüreğime taş basarım nasırlasır yüreğim,sevdalım.

Sevdalım Gizlemem kusurlarımı yüreğine sunarım acı ceken vicadınımı içimdeki mahşer dağlasada ruhumu susarım,ölümlü bedenimle bir kul olurum yolunda..

Ey sevgili bir salı versen ruhunu bana Ay ısıgında yakarım tapınaklarımı ırmaklarımın sularında bedenını yıkar.kıyılarımda büyüttügüm yasemen kokularıyla bedenını sararım..

Sevdalım...

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
hakan_ates_06
Seruvenci
Seruvenci
hakan_ates_06

MesajKonu: Geri: YANGINDI SANA SEVDAM   YANGINDI SANA SEVDAM I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:21 pm

''Ey sevgili bir salı versen ruhunu bana Ay ısıgında yakarım tapınaklarımı ırmaklarımın sularında bedenını yıkar.kıyılarımda büyüttügüm yasemen kokularıyla bedenını sararım..''

süper bişey ablacım teskkürler
http://www.birsavdamasali.all-forum.net
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: YANGINDI SANA SEVDAM   YANGINDI SANA SEVDAM I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:28 pm

tskedrimablacim begendigine sevindim

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
hakan_ates_06
Seruvenci
Seruvenci
hakan_ates_06

MesajKonu: Geri: YANGINDI SANA SEVDAM   YANGINDI SANA SEVDAM I_icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 3:47 pm

sen eklersinde beyenmezmiyim canım ablacım benim % üzerinden %100 verdim hemde...........good good good
http://www.birsavdamasali.all-forum.net

YANGINDI SANA SEVDAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAGMURA SEVDAM
» SEN VE BEN OLUMSUZ SEVDAM
» kehribar kokulu sevdam
» Sana Yaziyorum
» DENIZIN KIZILINDAKI SUSKUN MAVI SEVDAM