Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BIR DERYA GIBI

3 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BIR DERYA GIBI Empty
MesajKonu: BIR DERYA GIBI   BIR DERYA GIBI I_icon_minitimePtsi Mart 19, 2007 4:17 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BIR DERYA GIBI

Bugun ilk kez seni dusundum ...
Neydi seni dusunmeme sebep olan adini henuz koyamiyordum, ama icimde oyle bir sicakligin akisini hisediyorumki en derin denizlerin suskunlugu gibi ve Gokyuzunun mavisi yeryuzunun o muhtesem guzeligi gibi sisacik yuregimin en derinlerine akisini su an hisede biliyorum...
Neydi bu diye aynada kendime bakiyorim ve hayelere daliyordum ..
hayelerimin her satirindan seni goruyordum ... Neden dusunuyorum diye sorular soruyordum kendime... Sozlerinmi etkilemisti yoksa gozlerinmi yuzunu aynada cizmeye calisiyordum ... Ve icimdeki o sicakligin kaynaginin... Her parcanin yuzune yerlestirirken artigini hisede biliyordum ..
Sana bir isim bulamiyordum Cunku yuregim icin neydin nerdeydin ? diye beklemeliydim anlamin neydi ... Bu deryalar gibi akisin adini bulamiyordum simdi sadece daryam diye biliyorum..
Ve gozlerim yine daliyordu bu karanlik o damda.. Bir sigara yakiyorum ...
her seyi yeniden dusunmek icin her satirini her sayfasini her hareketin icin sigaramdan derin ,derin nefesler cekiyordum ..
Ve diyordum simdi burada olsa ne cok sorularim olurdu sormak icin oysa yanimdayken butun sorular sorulmus gibi oylece baka kaliyordum ..
Aklima birden acaba oda suan benim dusundugum ve hayalini kurdugum hayaleri kuruyormudur ...
Oysa simdi nekadarda ogrenmek isterdi.... Bir kus olup pencerene konmayi ve sana uzaktanda olsa bakmayi isterdim..... Ve imkanim olsa sana su soruyu sorardim neydi bu sicaklik yuregimdeki neydi bu derya gibi akislarin .. Neden korkuyordum boylesine titreyislarden belki sen bilirdin ... Belki sen anlardin belki sen bana yarsim ederdin suan burda olsan tutardin elirimden korkularim gecerdi ....
Neden se bu gece yanlizligimi ve seni yazmak, yazmak sayfalar dolusu yazmak istiyorum.... Taaa icimdeki korkularimla birlikte yanlizligimida gommek istiyorum ve bu sicakligin verdigi cesarete de guvenerek yazmak istiyordum.... Seninle dusundugum bu anlamsiz karankillari ve yuregimdeki sicakligin vedigin huzuru korkulari o masmavi denizlere acilan kapilardan kucuk bir yelkenliylen cikmak gecmise bakmadan gitmek, gitmek ufuklara dogru ozgurce korkusuzca gitmek alabildigine yuregimdeki bu sicakligi da yanimda goturmebilmek isterdim ....
Dusunuyorumda ...
Neydi simdi seni dusunurken bu kadar hayale dalmanin anlami, dusunmek istemiyorum diyordum...
Vaz geciyorum ama olmuyordu... Yine herseye yeniden basliyordum taa bastan sirasiylan tek tek dusunuyordum ...
Adini koyamadigim deryam seni ilk kez bugece burada ve hala dusunuyorum....
Gel desem gele bilirmisin ellerimden tuta bilirmisin yuregime verdigin bu sicakligi benimle baylasa bilirmisin....
Bir derya gibi yuregime akisini benimle gore bilirmisin

...LaLe..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

En son ADMIN tarafından Çarş. Mayıs 26, 2010 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

BIR DERYA GIBI Empty
MesajKonu: Geri: BIR DERYA GIBI   BIR DERYA GIBI I_icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 12:45 am

YÜREĞİNE SAĞLIK DEMEKTEN BAŞKA İNAN Kİ SÖZ BULAMIYORUM...YÜREĞİN SAĞOLSUN CANIM
http://www.blogcu.com/bluepoison
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BIR DERYA GIBI Empty
MesajKonu: Geri: BIR DERYA GIBI   BIR DERYA GIBI I_icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 9:29 am

tsk ediyorum bende butun kalbimla canim

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Romeo
Seruvenci
Seruvenci
Romeo

BIR DERYA GIBI Empty
MesajKonu: Geri: BIR DERYA GIBI   BIR DERYA GIBI I_icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 9:44 am

yureginize ve emeginize saglik cok guzel bir siir gercekten
http://www.romemyo.de

BIR DERYA GIBI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HATIRLA DERYA GÖZLUM