Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

!!Bilemezdim!!

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

!!Bilemezdim!! Empty
MesajKonu: !!Bilemezdim!!   !!Bilemezdim!! I_icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:20 am

!!Bilemezdim!!

nedir bu sesizlik neden bu durgunluk neden yuregim bu kadar suskun seni sevmek, gunah sa eyer , ben en buyuk gunahi islemisim.. yuregim cehennem ateslerinde yuregim azaplarda ... yanmakmis meger sevmak ...kor ateslerde erimekmis ...aci cekmek.. kaderimse gunahimin bedelini sensizlikle oduyor .. gecelerim kara ..gecelerim zindan.. Gunduzlerim musala tasi soguklugu bedenim yorgun ..toprak ana cagirir olmus ruhumu .. azrayil kardes olmus yorgan olmus yanlizligima bas ucumda bekler sararmis fotografin  elimde sigaram uykusuz gecelerimin adi olmus yanlizlik ..
gecmise ayit her ne varsa bir sinama seridi gibi sil bastan gozlerimin onunde
arasira kendime kiziyorum bazende sana hani ben asktan anlamazdim yaa"" yabanciydim yaa" bilmezdim ellerimin budenli terleyecegini .. bilmezdim icten ice yuregimin titreyecegini ... bir askmis masumca yuregimi avuclayan

[b][i]bilmezdim gunesin yagmura susayacagini. bilemezdim... bilemedim yildizlerin gokyuzunde bukadar anlam tasiyacagini hasretin ozlemin ne oldugunu bilemedim. ..
bilemedim sensizlige mahkum olacagimi
yuregime dokunan ellerin bukadar hayin olacagini bilemdim ciceklerin bu kadar anlamli acacagini kelimelerin kifeyetsiz suskunluklerin aci verecegini bilemedim...
Bilemezdim
sokak lanbanlari altinta yagmura aldirmadan bir birine sarilan ciflerin kah kahalarin Ne anlam tasidigini
Bilemedim ..bilemezdim...
Yagmurun ardinda yeniden gunes acacagini
sonra
ilk bahari yazi kisi bilemedim .. Bilemedim sonbaharin savrulan yapraklarindan birinin de ben olacagimi
bilemezdim  ..
bilemedim askin atesinin her mevsimde biraz daha alevlenecegini 
sevdanin askin bir yuregi kara topraga sokacagini bilemezdim..
bilemedim sarkilarin aciyi anlatacagini ayriliklarin  kardes olacagini kaderimi degistiremiyecegimi  bilemezdim .
bilemedim goz yasinin masumiyetini bilemezdim aska sevdaya dayir ne varsa bukadar yoracagini bilemedim sevgili sende anlatmadin .

bazen oyle derinlere daliyorumki bugulu gozlerin aklima takiliyor .
oysa nasilda dalip giderdim gozlerinin derinine ayri bir hayranlik duyardim en derin denizlerde alabildigine kulac atar gibiydim ..
sonra dalgalarin kumsali sevisi gibi severdim gozlerinn derinini

O anlarda iste icim titrerdi yuregim sigmazdi kabina bedenim bende yildi sanki"
saatler gecmek bilmezdi oylece kalmak yuregimdeki firtinalarin sakin limanlara donusmesini beklerdim ..
cumleler ayin suya yansimasi misali dokulsun dudaklardan diye beklerdim ,ne cok isterdim sevdigini soylemeni ...

ve susardin Ve susardim ..
icimden haykirirdim sen duymazdin ..
bazende kuslar gibi en yuksek daglara kanat cirpardim ovalardan asardim kirlarda  gecer cicekler arasinda kelebekler gibi dolasirdim ..sonra kosar nehirlerden gecerdim kana kana soguk sular icmek isterdim ..
alir gotururdu beni benden bu duygular .. sonra gozlerinde her dafasinda baska bir diyara gÖc ederdim...
[/i][/b]

[b][i]Cumleler susardi dudaklarimda saskin kelebekler gibi oylece kalirdim oracikta,masumca yalvarircasina sesizce bakardim ...

sonra tebesumlerin takilirdi gozlerime utanir cevirirdim gozlerimi
bazen kizarirdim ... ofkelenirdim yine susardin .. suskun bakislarinda mana arardim birtek soz beklerdim her hangi bir cumle senden gelen ..
konusamazdim dilidimde cumleler bogazimda kala kalirdi susardim oylece
adini koymazdim bu tarifi olmayan duygunun ..
sadece susardim beklerdim ..
senden bir cumle ..
birtek ses..
sense sadece hafiften gulumserdin ve susardin ..
hatirladinmi usulca yanagima koydugun buseyil
olecegimi sanmistim nefes alislarim degismisti yuregim kanatlar takinmisti yinede susardim ve susardin ..
avuclarimda sicakligindan kalan ellerin.
yuregim yerinden firlayacak kadar carpisini hala duyuyorum kulaklarimda ..
bilemezdim o zamanlar bu duygularin anlamini ..
dunyanin durdugunu dusundugum anlarda, yokluguna prangalanmisim..
adini bilmedigim duygular sarmisti her bir yanimi,sense sadece tebesumlerlen gecistiriyordun ..
bilemezdim askin bukadar yakici ve kalici olacagini ve bukadar aci dolu olacagini ...sevdanin,sa asi bir savasci oldugunu
simdi biliyorum simdi yenildim biliyorum ..
sense biliyordun daha ilk gunden biliyordun bukadar aci cekecegimi
bukadar derinden yara alacagimi musala tasinin soguk yuzunde garip bir olu olacagimi
suskunluklarimda bile ,her saniye adini sayiklayacagimi
sana kizmakta hakliyim biliyordun ve soylemedin ..
Benim yanliz sensiz kalacagimi
biliyordun bu kadar derinden yanacagimi .
biliyordun...
Ölumsuz sevdani emanet ederken bila  bana. biliyordun cehennemde bile senin yanacagimi..!!!
17-04-2010
LaLe
[/i][/b]

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son M@S@L tarafından Ptsi Ara. 27, 2021 3:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

!!Bilemezdim!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Bilemezdim!!   !!Bilemezdim!! I_icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 5:23 am

olumsuz sevdani emanet ederken bana biliyordun cehennemde seni bekliyecegimi sevgili..!!

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

volkan5959
Yardimci Admin
Yardimci Admin
volkan5959

!!Bilemezdim!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Bilemezdim!!   !!Bilemezdim!! I_icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 6:10 am

Masallarımdan geriye kalanlar ne kadar şaşırtıcı bilseniz…
Şimdilerde Pinokyo’ nun burnunu kanatıyor yalanlar…
Alice yadırgamıyor artık iskambil kağıdı adamlarla yakıştırıldığında…
Gulliver başka ütopyalara alınmıyor pasaportsuz…
Pollyanna da vazgeçmiş hoşnutluk masalından…
Peter Pan korsan yayınlarla vurmuş voliyi…
Rapunzel prensi beklemeyi bırakıp ejderhayla işi pişirmiş en sonunda…
Donkişot beyaz bayrak sallıyor yel değirmenlerine…
Şimdilerde Sindrella saat ne zaman 12 yi gösterse intihara meyil ediyor…

İçlerinden bir Quasimodo değişmemiş sanki…
Hâlâ dünyanın yükünü taşıyor kamburunda…

Doktor, ben bugün tüm oyunlarımdan caydım anlıyor musunuz?
Emeginize Sağlık Harika bir şiirmiş..
http://ada39.bosfforum.com/forum.htm
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

!!Bilemezdim!! Empty
MesajKonu: Geri: !!Bilemezdim!!   !!Bilemezdim!! I_icon_minitimePaz Şub. 26, 2012 1:56 pm

tskedrim guzel kayilimlan ve yorumunuze sagolun volkan bey

!!Bilemezdim!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BILEMEZDIM