Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Sus Yüreğim Sus

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Sus Yüreğim Sus Empty
MesajKonu: Sus Yüreğim Sus   Sus Yüreğim Sus I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 1:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SuSTuM...

Sus Yüreğim Sus
Yalansan eğer sen bu gece de hiç gelme sevdiğim yine
çek git ne olur…
Yoruldu kalbim hep sevip[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hiç sevilmemekten…
Ve ben bu gece de yalnızım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]bu gece de ağlıyorum…
Eğer acımıyorsan bana ben bu haldeyken bile…

Tek söz sana;
Yalanlarla yaşatmışız bu sevdayı[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ve çooook seviyorumlar hep yalan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sözler hep yalan ve sende hep yalanmışsın…
Kızıyorum kendime tut diyorum gözyaşlarını sakın ağlama[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]akıtma ömrünü bir yalancının uğruna[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yakma
yüreğini bu kadar…
Bir mezar aç ve at içine hatıraları[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sözleri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]mektupları
onunla birlikte
diyorum… ...
ve sus diyorum…

sus…
bitir bir gece de acılarını…
hadi çek git hayallerimden…
sevmek acı olmasın bu kadar
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ve ihanet olmasın adın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yalan olmasın adın

hadi çek git…
git ki unutayım bu esmer geceleri…
ben hiç hak etmedim ki bu izleri…
ben tek seni sevdim ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]düşünmedim ki senden
b
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]asını…
işte en çokta bunun için yanıyorum o bomboş günlerim de sana…
yine zor sus demek yüreğime[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]zor da olsa sus yüreğim…
ne olur….
Sus…

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Sus Yüreğim Sus
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SUS YÜREĞİM SUS .......
» ÖLÜMDÜN YÜREĞİM...
» UNUTMAYA YUREGIM
» Oof Yuregim Ooff !!
» Yorgun Yüreğim