Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Gecenin bilmem kaçı yine...

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Gecenin bilmem kaçı yine... Empty
MesajKonu: Gecenin bilmem kaçı yine...   Gecenin bilmem kaçı yine... I_icon_minitimePaz Eyl. 18, 2011 2:31 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Bilmem kaçıncı sigaranın izmaritinin kokusudur titreyen ellerimde...

Yalnızlık hiç dokunmadı sonbahardaki gibi.. Kimse etmemiştir bana sonbaharın ettiğini...Ki hep kayırmışımdır mevsimlerin arasında kendilerini, yaranamamışım demek ki...

Üzülmekse üzülmek,
düşmekse, zaten dibe vurmuş bir haldedir umutlarım,
özlemekse en afillisinden mevcut bende...Sevdanın da en acıtanı, en yaralayanı makbuldur yüreğimde...

Yani uzun lafın kısası, bu sonbaharla başım dertte, bir isyan başlatasasım var ki içimde
hani kendimi yerlere atayım, başımı taşlara vurayım, kendimi kahredip bitireyim de şu yalnızlığa bırakmayayım yüreğimi diyorum olmuyor...

Ah delisiyim bu yalnızlığın...
Ne kadar kızsam da küssem de, kimsesizliğimin tek sarıp sarmalayanı, yüreğimi yasladığım yegane umudum, ellerinin yerine koyduğum tek sıcaklık ve karanlığında yitip gittiğim gizli sığınağımdır benim...
Pek havamda değilim, yoksa ben de yazabilirim "sen benim gözlerimden düşerken gökyüzünün büyüsüne kapılıp ta buharlaşıp kaybolan düşlerimsin"gibi süslü püslü cümleler..
Elim varmaz bir türlü,
Çünkü sen şimdi benim gözyaşımsın, gözümün yaşısın...
Oysa sen hep benim gözümün, gönlümün nuruydun..

Şimdi yarım bir şarkısın dilimde, diğer yarısını başka bir bahara ertelediğim...

Özlediğimsin...

Ve beklediğim...

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gecenin bir yarısında, yine bağdaş kurmuş oturuyorsun
» GECENIN ZEHIRIYANSIMALARI
» ACILI GECENİN BİTİMİNDE
» BIR YILDIZ KAYDI GECENIN KARANLIGINDA
» YINE HUZUN