Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın Empty
MesajKonu: Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın   Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın I_icon_minitimePaz Ekim 09, 2011 12:49 pm

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın...Yetinmesini bildim hep olduğu kadarıyla..Ne elimi tuttun ne sevdiğini duydum bir kez..Ben hayatta iki kez yakaladım aşkı iki kez kaybettim. Eskisini senle unuttum.Ya şimdi seni kimle unutacağım..Pes ediyorum sevmelere,yenilmelere...

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Oysa mutlusun sanmıştım azda olsa sevdiğine inanmıştım ben hep sana ait kalmıştım sen sevmeyi başaramadın... Eskilere dair ne kaldıysa benliğimde birer birer fırlattım..Sen gönül eğlendirmek için vardın hep sevmek için değil.Bense hep yanmak için vardım hep ağlamak için...

Hiç sevmedin belki,hiç düşünmedin...Peki nasıl bu kadar inandırıcı olabildin..Oysa vermedim sana verdiğim değeri kimseye her şeye vardım seninle... O güzel gülüşün çıkar mı sanıyorsun aklımdan o sesin hala çınlamazmı kulaklarımda kolay değil ceylan bakışlım bir anda silivermek seni hiç kolay değil...

Ankara caddeleri lanet ediyor bana senin için akıttığım her göz yaşım beddua ediyor değmez diyor dostlarım...Değer be ceylan bakışlım her şeye değer sensizlik..Deli özlem duyuyorum bakışlarına eğip geçiyorum başımı..Bilmiyorum pişman olup dönermisin geri...Yada aşkın ne anlama geldiğini öğrenirmisin yada bir gün sende severmisin beni..

Ben şimdi sensizim,mutsuzumresimlerinide yırtmadım bakıyorum doyumsuz güzelliğine..Yüreğinde gözlerin kadar güzel olsa ne olurdu sanki...Şimdi dönüyorum sırtımı yaşanmışlara bi nefret büyütüyorum içimde..Seni her görüşümde kin besliyorum aşkın üzerine seni sevmelerin üzerine nefret bırakıyorum..

Ben seni gerçekten sevmiştim...Şimdi çık Allah için beynimden kimle mutlu olacaksan ona gitt...Hiç bir aşk çalmasın kapılarımı...Yorgun düştü bedenim izin vermeyin göz yaşlarım ağlamama....İsmini unutturun dilim bana görmeyin gözlerim rastlarsam bir gün ve artık atma kalbim ben ölümü özledim..

ALINTIDIR..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Şeymi İstedim???
» COK SEYMI ISTEDIM SENDEN
» COK SEYMI ISTEDIM SENDEN
» Bir sevda masalı yaratmak istedim herseyden farklı ..!!
» AŞKIN GÖZYAŞLARI..