Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

küçük bir masal...

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

küçük bir masal...  Empty
MesajKonu: küçük bir masal...    küçük bir masal...  I_icon_minitimeÇarş. Ara. 07, 2011 3:53 pm

küçük bir masal...
bir varmış bir yokmuş, dünyanın bir yerinde bir prenses varmış. öyle bir prensesmiş ki dünyaya böylesi hiç gelmemiş dışardaki milyonlarca kızdan o kadar farklıymış ki, ama bu farklılığını kimseye göstermezmiş bu kız. öyle bir kalbi varmış ki bu kızın bedeninden ruhundan her şeyinden daha büyükmüş kalbi. bu kalbini her açmaya çalıştığında o kalbi gün geçtikçe yok olmaya başlamış ve bir gün çıkarıp atmak istemiş ama bunu yapamayacağını bildiği için kalbini kitlemiş çevresine sımsıkı duvarlar örmüş kimse girmesin kendi kendime yaşayayım diye. cidden saatler,aylar,günler aylar hatta yıllar geçmiş karşısına kimler kimler çıkmış prensesin.prenses burnunun dikine gitmiş hep. ne prensler ne krallar gelmiş prensesin kalbini kazanmaya ama nafile prenses her defasında sırtını dönmüş. bir gün bir prens çıkmış karşısına o kadar sinir oluyormuş ki prenses ona.her saniye prensesle tartışma halindelermiş.bir gün bir falcı gelmiş prensese ve falında o sinir olduğu prensin baş harfini söylemiş prenses sinirlenmiş iki cihan bir araya gelse ben aşık olmam asla onunla olmam demiş. aradan aylar geçmiş ve prensten hoşlanmaya başlamış ama kalbini açmak istememiş. çünkü prens o kadar başına buyruk,çapkın, herkesle gezip tozan biriymiş ki onun sevgisine inanmamış hiç bir zaman. ama bir gün öyle bir şey olmuş ki prensesin o duvaları yıkılmaya başlamış. prenses hatta çevresindekilerşaşkınlık içindelermiş. prenses o kadar mutluymuş ki hiç bir şeyi görmemiş.herkes karşı çıkmış aşklarına ama prenses prensin kalbinin gerçekliğine inanmış ve gözünü kapamış.prenses dayanamamıl prensin gözlerindeki ve kalbindeki sıcaklığa. prens bir gün uzaklara gidicekmiş,prenses çok üzülmüş.. prensesle prens vedalaşırken prenses bir mendile bir şey sarıp vermiş bunu hep yanında taşı asla ayırma diye prens bu nedir diye sormuş ona ben gidince bak demiş .prenses uzaklaşmış.prens elindeki mendili açmış çok muhteşem bir kutu varmış kutuyu açmış merak içinde..ve gözlerine inanamamış prens, prenses ona kalbini vermiş yanındada küçük bir not varmış
sen yokken bu işe yaramaz masalım, sen geldiğinde yerine sevginle daha büyüyüp takarsın..seni özlicem..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

küçük bir masal...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Masal Biter, Bir Masal Başlar!
» Bir küçük hediye
» KÜÇÜK İTFAİYECİ
» KUCUK BIR KIZIN KOYDEKI ANILARI
» ASK BIR MASAL