Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

bir kadının son mektubu

2 posters
YazarMesaj
bedir
D-Moderator
D-Moderator
bedir

bir kadının son mektubu Empty
MesajKonu: bir kadının son mektubu   bir kadının son mektubu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 12:00 pm

Gidiyorum bu gece, olabildiğince uzağa yüreğinden. Bana, ''Bir adım öteye bile gitme!'' diyorsun da neden? Bunu söylemeye hakkın olduğunu sanmıyorum. Çünkü bu hakkı sen, benden gittiğin gün kaybettin. Şimdi bana ''gitme!'' desende, seni dinleyemeyecek kadar kırık bir kalbim var benim. ''Üzgünüm!'' Demek isterdim ama ne yazık ki en son, terk edildiğim gün üzülmüştüm.

Bu yüzdendir ki, artık gidiyorum ve üzgün değilim. Artık sadece seninle yaşadığım onca zamanın silinip gidecek olmasına üzülüyorum. Aslında silinip gidecek olan, bir o kadar da değersiz anı var içimde sana dair. Pişman mıyım? Hayır! Değilim. Seni sevdiğim için kızıyorum kendime zaman zaman, onun dışında hiç pişman değilim. Bir de, gülüyorum bazen yaşadıklarıma ve sana sorgusuz inanışlarıma lanet okuyorum. Aslında bu Aşkın... Ya da ne denir? Sevginin? Yok yok aslında sadece aşksızlığın ve sevgisizliğin diye başlamalıyım sözlerime ve öyle devam etmeliyim beni bensiz terk edişlerine. Hatırlarsan sen beni çok kez terk ettin de, hani ben hep sabrettim. İşte bu kez, sana onlarca sabrın sonunda ki selameti göstermek için gidiyorum. Şimdi sana, sadece bir zamanlar bana yaşattığın acının aynısını bırakıyorum. Korkma, sen benim kadar ağlamayacaksın. Çünkü ben sana, senin bana yaşattığını yaşatmadan gidiyorum. Sen benden giderken başkasıyla gidiyordun ya, ben senden tek gidiyorum. Ama senin gibi, senin gittiğin gibi bir gidiş değil benim ki, ben senden geri dönmemek üzere gidiyorum.

Şimdi bana, ''Gitme!'' deme sakın. Çünkü, ben zaten çok geç kaldım. Biliyor musun? Ağlama bile dememiştin o günlerde bana, şimdi yine sus! Tıpkı o günlerde yaptığın gibi sus ve hiç konuşma. Çünkü bu kez, kendi göz yaşlarımı kendim silecek kadar güçlüyüm. Başım dik ve alnım ak bir şekilde gidiyorum. Senden nefret etmiyorum korkma ama sana acıyorum artık, çünkü beni uğruna terk ettiğin kimse kalmadı yanında, işte bu yüzden acıyorum sana ve son sözümü söyleyip gidiyorum sonsuzluğa. Üzgünüm aşkım, ''Aşk Her Şeyi Affetmiyor Aslında!''

M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: bir kadının son mektubu   bir kadının son mektubu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 12:02 pm

''Aşk Her Şeyi Affetmiyor Aslında! (((

cok guzel tskler

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
bedir
D-Moderator
D-Moderator
bedir

MesajKonu: Geri: bir kadının son mektubu   bir kadının son mektubu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 12:07 pm

rica ederim az katkım olsun o kadar zahmet eddin bna öğretmek için:))
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: bir kadının son mektubu   bir kadının son mektubu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 12:26 pm

rica ben birsey yapmadim azimliydiniz hepsi bu ben tskederim katkilarinizdan dolayi

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

bir kadının son mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VEDA MEKTUBU
» Bir Hasret Mektubu (iki gözüm)
» Bir Hasret Mektubu (iki gözüm)
» Eşi komada olan bir erkeğin mektubu...