Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

HAYALIMDE,KI SEVGILIYE

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

HAYALIMDE,KI SEVGILIYE Empty
MesajKonu: HAYALIMDE,KI SEVGILIYE   HAYALIMDE,KI SEVGILIYE I_icon_minitimePtsi Tem. 16, 2012 4:09 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

HAYALIMDE,KI SEVGILIYE

Sana sevgimden başka verecek pek fazla şeyim yok. Bütün sahip olduklarımı dostlara yatırdım, onların faizini alıyorum. Ama çok sevgim var, sınırsız! Seni seviyorum, birlikte yaşlanalım mı? Öyle büyük, beylik laflarım yok cebimde; hepsini gençken birilerine harcadım. Öksüz kaldı cümlelerim, yetim kaldı sevgilerim… Hepsini tek başıma büyütemezdim, cümlelerimi onlara verdim, sevgimi alıp bugüne geldim. O yüzden düzüm işte! Herkesten ve belki pek çok erkekten daha düzüm ama çok severim, sözüm de sözdür. Dürüstüm, oyunları beceremem, aptal gibi davranamam, anlamamış gibi yapıp egonu besleyemem. Neysem oyum işte, Gözüm hiç yükseklerde olmadı, bundan sonra da olmayacaktır sanırım. Çok basit hayallere teşneyim hatta! Ölene kadar sevelim birbirimizi mesela, zaten ne kaldı şunun şurasında; 20-30 yıl daha... O vakti güzel geçirelim diye en azından, sevelim mi birbirimizi? Küçük bir evimiz olsun, büyüğüne gerek yok! Güzel bir mutfağı olsun ama, sabahları cam kenarında kahvaltı edelim. Sen bana gördüğün rüyaları anlat, ben gündüz niyetine dinleyeyim. Gelip geçeni seyredecek kadar hareketli ama kitap okurken kuş cıvıltılarını duyacak kadar sakin bir yerde olsun evimiz. Yüksek katlara gerek yok, bahçeye çıksak bile bence kafidir halimiz. Sağlığımıza şimdiden iyi bakalım ki; yasaklamasın bize her şeyi doktor, şöyle karşılıklı her gün bir kahve içelim. Sen konuş ben dinleyeyim, ben konuşayım sen dinle; öyle geçinip gidelim. Sana gönlümden, ömrümden, bedenimden ne kaldıysa hepsini vermeye razıyım ama en çok sevgimi.. Kavuşmamızı imkansızlaştıran ne varsa, yok sayalım; En büyük hayalim bu benim, seninle yaşlanmak.. Öyle bahçesinde çiçekler ekilmiş, tek katlı ve köpeğimizin olduğu bir ev değil isteklerim. Onu becerememek korkusuna yeniğim. Daha basit ve daha sıradan bir şeyler peşindeyim. Aşk, bunlar olmadan da yaşanıyor. Seninle olan her yeri daha çok severim ben. Sensiz zor katlanılır olduğu da bir gerçek ama her yerin büyüsüne de, en az senin gözlerine olduğum kadar aşığım. Daha basit şeylere hasretim ben. Eve gidip birlikte yemek yapalım mesela. Yemek dedimse, sen ilk günlerin hatırına salatayı yap; sonra nasılsa hepsini beraber yapariz... Ardından televizyon karşısında pinekleyelim. Ben senim seveceğin bir diziyi zorla seyredeyim, sen benin maç yorumlarıma anlıyormuş gibi katlan. Pijamalarımız olsun üstümüzde, bildiğin pamuklu, pazen, üstünde hayvan resimleri olan. Hiç öyle iç gıcıklayan şeylerle başlamayalım. Gündelik olsun her şey. Mumlu sofralarda, şampanya kadehleriyle süslenmiş, şık ve cazibesi Külkedisi kadar sürecek masalsı gecelere hasret değilim. Bir paket çekirdekle çok daha mutlu olabilirim. O yüzden ver elini gidelim; uzaklara değil, sadece ikimizin olduğu eve… ve Ne dersin birlikte yaşlanıp, birlikte ölelim mi?
..
16-07-2012
LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

HAYALIMDE,KI SEVGILIYE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYALIMDE OZLEMISIM
» sevgiliye
» SEVGİLİYE MEKTUB
» sevgiliye mektup
» sevgiliye sesleniş..