Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

hatırladıkça ağlayacaksın

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

hatırladıkça ağlayacaksın Empty
MesajKonu: hatırladıkça ağlayacaksın   hatırladıkça ağlayacaksın I_icon_minitimePaz Tem. 22, 2012 7:09 pm

Öyle çıkıp gideceğim bir anda, hiç kimse duymayacak gittiğimi, sessiz sedasız bir gidiş ve bana en çok bu yakışır diye, dilime tutturup bir keyifli türkü gideceğim. Sözüm kalacak geriye bir tek, sözlerim, hepsi sende yankılanacak. Böyle derdi diyeceksin… Zaman geçtikçe anlayacaksın haklı olduğumu, zaman geçtikçe sessizce ağlayacaksın yoksunluğuna. Bu akrep ve yelkovan bozacak işi, yoksa yokluğumda koymaz sana ama bu zaman denilen cadı, gelip süpürgesiyle vuracak camına, hadi diyecek hepsini hatırla, hatırladıkça ağlayacaksın. Keşke diyeceksin, keşke daha fazla sevseydim, daha fazla dinleseydim anlattıklarını, daha fazla içime işleseydi söyledikleri. Birlikte gittiğimiz yerleri anımsayacaksın, oralarda gezeceksin, oralarda yeniden sevmek isteyeceksin, hayalim bir ağacın altında durup sana gülümsüyor olacak. Ne yiyorsan, boğazında kalacak lafın gelişi… Sessiz sedasız gideceğim çünkü böyle gitmeyi severim. İçimden mırıldanarak geçip giden sözcükleri, ortasına demir atıp sahipsiz bir gecenin, seçip bir yıldızı kendime kılavuz niyetine, düşeceğim yollara. Bir gün kalbini açıp bakacaksın, şaşırıp afallayacaksın. Bensiz ne yapacağını bilmeyen kalbin ve sen, öylece kalacaksınız. Yokluğuma alışman zor olacak elbette ama varlığıma alışman da hiç kolay olmamıştı. Bütün alışkanlıklar zor kazanılıp zor bırakılıyor. O yüzden merak etme, yeni gelene de alışacaksın. Benden parçalar arayacaksın yüzünde, sözünde, bulamadığında kızacaksın. Bütün bir ömrün özetini yazacaksın bir gün, kendine bırakılmış bir vasiyet olacak yazdıkların. Muhtemelen kendin de şaşıracaksın. Sessiz sedasız gideceğim bir gün, sen ne olduğunu anlamayacaksın. Ben de bir yol bulacağım elbet ama benden sonra tufan diyerek başka yolculuklarla, yeni hikayeler peşinde koşacağım. Ve belki bir gün en mutlu zamanında ömrünün, gökyüzünden bir tüy düşecek ellerine, sen değersiz sanıp yola atacaksın. İşte o ben olacağım…. Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

hatırladıkça ağlayacaksın Empty
MesajKonu: Geri: hatırladıkça ağlayacaksın   hatırladıkça ağlayacaksın I_icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 5:33 am

kaleminize saglik efendim

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

hatırladıkça ağlayacaksın
1 sayfadaki 1 sayfası