Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

ömrüm vefa etmez gitme demeye....

YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

ömrüm vefa etmez gitme demeye.... Empty
MesajKonu: ömrüm vefa etmez gitme demeye....   ömrüm vefa etmez gitme demeye.... I_icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 6:00 pm

Gitme demem sana, git özgürce, hiç laf etmem. Yıllanmış bir liman gibi gururla dururum yerimde, başka gemilerde geçecek elbet bu seyrü seferde…Kimseye kal demek için sebebim yok benim, gel demek için de… Bir yürek özleyip gelmiyorsa yamacıma, neden çağırayım ki? Aşktan mı? Aşk benim yahu, kime ne? İnsan mutlu olduğu yerde durur, sevdiği, sevildiği yerde kök salar. Kim ne derse desin, huzurluysa kendi çöplüğü bile cennet görünür gözüne. Mutsuz olan gider, arayan gider, başka yerlerde gönlü olan, merak eden gider.Bunlar sende varsa O zaman gitmelisin! Başka dağları, başka nehirleri, başka denizleri görmek istiyorsan gitmelisin. Ben de gidebilirdim aslında, sadece gitmemeyi seçtim. Limanlar da giderlerdi isteselerdi ama bilirler ki; tuzu farklı olsa da, her deniz birdir. Her suda, ayaklarına sarınacak yosunlar oluşacaktır zamanla. Limanlar bilirler gelen gemilerden farklı yolcular inse de, hep aynı yolculuğun yorgunudur gemilerin gövdeleri. Yeni gülümseyişler görmüş olsa da kaptan, bir yerden bir yere giderken aynıdır denizi yararak geçmenin keyfi. O yüzden ben gitmem, gidenleri gözlerim. Gidenlerin neler yaptığını düşünürüm batan güneşin ortasında uzanmışken kıyıya. Hiç dönmeyenleri, pişman olup gelenleri ve dönüp yeniden deneyenleri izlerim. Benim de gittiğim günlerim olmuştu, elbette giderek öğreneceksin kalabilmeyi. O yüzden ben sana gitme demem, alınma üstüne; aşkımın zayıflığından değil suskunluğum, ömrüm vefa etmez gitme demeye.... Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

ömrüm vefa etmez gitme demeye....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEN GİTTİN ÖMRÜM GİTTİ SENİNLE
» GITME KAL DIYEMEDIM
» Gitme kal diyemedim
» HADI GITME DE
» !!!HADI GITME DE!!!