Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

merak etmiyorum artik!

YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

merak etmiyorum artik! Empty
MesajKonu: merak etmiyorum artik!   merak etmiyorum artik! I_icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 6:05 pm

Bir an durdu sandım dünyayı, bazen her şey ters gidiyor ama düzelecek hepsi merak etmiyorum artik! Üst üste geldi sıkıntılar, adet böylemis! Derin bir nefes çektim şimdi içime ve merak etmiyorum artik! Ayrılık acısı, para sıkıntısı, borç, harç ve ne varsa ömrümü bir kemer gibi boynumdan sıkan; hepsi geçecek merak etmiyorum artik!! Bir ölüme çare yok ama ölen de gerçek aşka kavuştuğuna göre, üzülsem de benin yerim de bir gün orası olacak. Sağlığımin kadar zenginim, o bir dilim pastayı yiyemeyenler var işte, param olsa ne yazar? Bütün dertler paradan ve aşktan geliyor biliyorum. İkisinin de hem varlığı dert, hem yokluğu ama üzülmüyorum! Birini sevebildiğim kadar zenginim, birine sevgimi gösterebildiğim kadar cömertim; yoksa yatım katım olmuş, ne fark eder? Bütün borçlar bir şekilde ödeniyor. Bütün sevgililer gün gelip unutuluyor. Biraz akışına bıraktim şu hayatı, hepsinin bir çözümü var, mutlaka çözülüyor. Hiç aşık olmamış insanlar var bu dünyada ve aşkın acısını çekmeye bile razı olanlar… Dön birde sen bak bakalım kalbine, sevmeyi öğrenmiş mi? Hiç birini yerinden çıkacak gibi heyecanla beklemiş mi? Sevmeden gitseydim bu hayattan, sana yazık değil miydi? Tebrik et kendini dertlerin olduğu için, yaşıyorsun demektir. Öyle ot gibi, yük gibi, asalak gibi başka ömürlerin üstünde değilim, mücadele ediyorum. Varlığımın öyle veya böyle bir etkisi var hayata. Birini sevmiştim, çıkıp gitti, üzülmüşümtüm; üzülecektim elbette, içim yanacak ama acı bile dozunda! Acı dediğin sonra damarlarından sıçrıyor içindeki hayatlara… O yüzden boş verdim, sen değerlisin! Degerini bil, Kendini geliştir, değiştir, her gün dön bak bugün kendim için ne yaptım diye. Yoksa borç da ödenir, yeniden de sevilir… Sen o çok sevdiğin tatlıyı yiyebilecek kadar sağlıklı mısın? Sevdiğin yerlere gidecek kadar özgür müsün? Ötesini boş ver! Erdemli ol, dik dur, çabala ve doy doya yaşa elinden geldiği kadarıyla. İyi dostlar edin, iyi dost ol, onlarla kahve içmek bedava! Şimdi ne varsa ölümden başka, hepsi düzelecek merak etme; sen yeter ki kendini bozma!... Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

merak etmiyorum artik!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DÖN ARTIK
» Seni Aramayacağım artık........
» Öğrendim Artık!
» GELME ARTIK
» Pes ettim artık