Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Dedi ki doktor

YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Dedi ki doktor Empty
MesajKonu: Dedi ki doktor   Dedi ki doktor I_icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 6:07 pm

Dedi ki doktor: Tiroidleriniz çalışmıyor! Bu da vücudunuzdaki pek çok şeyi etkiliyor. Kilo almanızı, hatta aşık olduğunuz insanlari bile tiroid etkiler! Şimdi aldı mı beni bir düşünce… Demek bugüne kadar aşık olduğum bütün kadınların arkasında tiroid hormonları yatıyormuş. Ben de, benim gibi bir erkek nasıl oldu da bu kadar yanlış seçimler yapar diye düşünüyordum? Suçlu bulundu! Tiroidler! Peki hayatımın geri kalanında yine benzer kadınlara aşık olursam, bu sefer suçu kime atayım, dalağıma mı? Dalağı düşük derler hani çok gülenler için, benim de hormonlarım düşük demek! Şimdi ilaç tedavisine başlayacaklar ve her şey değişecek mi? Mesela ben bugüne kadar gökyüzüne, Tchaikovsky’e, bir filozofa, bir ressama, türkülere, Travanian’a ve daha pek çok kişiye ve olaya aşık olmuştum. Şimdi onların hepsi yüreğimden silinecek mi doktor? Bir daha hayalimde bile olsa, sevdiğim kadının gözlerine öyle içli içli bakamayacak mıyım? Can Yücel’in gözlerinden göremeyecek miyim hayatı? Sevdiğim kadinlar tek tek silinecekler mi yüreğimden? Yüreğimden silinirlerse nasıl tutunacaklar aklımda? O kadınları neden sevdiğimi anlayamayacak mıyım iyileşince? Yüzlerini gördüğümde hepsi bana anlamsız mı gelecek? Yani ne kadar sevdiğimi hatırlayacağım ama nasıl hissettiğimi unutacak mıyım? Zaten o kadar çok şeyi unutuyorum ki doktor, bari mazim kalsın elimde. İyi, kötü, sevdiğim o kadinlar benim mazi dediğim de….. Dedi ki doktor: “unutkanlıklarınızın da muhtemel sebebi budur, tedavi sonunda daha az böyle şikayetleriniz olacaktır.” Aman doktor bırak kalsın tiroidlerim çalışmasın, varsın ben ömrümün sonuna kadar biraz kilolu kalayım. Sen bana yeter ki, unutmak için uğraştıklarımı, sevipte karsılık alamadıklarımı hatırlatma!..... Reis

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

Dedi ki doktor
1 sayfadaki 1 sayfası