Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Bazı kadinlar

YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Bazı kadinlar Empty
MesajKonu: Bazı kadinlar   Bazı kadinlar I_icon_minitimePtsi Tem. 23, 2012 6:14 pm

Ben ağır masalar severim aslında, yalnızken tepsi üstü atıştırmalarıma bakmayın. Mezesi, eti, tatlısı, tuzlusu olan masalarda akşamları oturmayı severim çünkü bence hayat, akşam yemeği ile uyku arasında geçen zamandır. Gündüz iş güç, koşuşturma, hiçbir işiniz olmasa bile gündüzün o tuhaf gözleri yakan aydınlığı sebebiyle hoşuma gitmeyen zaman dilimidir. Oysa akşam olmaya başladı mı, erkeği alır bir telaş! Akşam sevdiği kadinin ne pişireceğini düşünür erkek… Aslında ne keyifli bir telaştır bir kadinla yemek hazırlamak, eğer kalbin hala o kadin için atıyorsa. Ben sevdigimi masa başında severim. Arada bir sohbetini etsin isterim. Benim için bir kadina verdiğim değer, onun icin kurduğum hayallerden bellidir. Özene bezen hazırlanmış akşam yemekleri ve camda bekleyen bir resmin içindeysem; sadece sevilmiyor, üstelik çok saygı duyuluyorumdur. Evime geldiğimde güzel bir sofraya oturmalıyimdır. Öyle bir sofrayı en şık restoranda bulamazsınız. O sofralarda kilimler gibi, kadınların aşkı ve emekleri gizlidir. Elbette içinizden akşama kadar en az eşim veya sevgilim kadar çalışıyorum, neden bende hazırlıyormuşum sofrayı diye geçirebilirsiniz; haklısınız! Yapmamanız da ayıp değil, yapmanız da! Ben sadece benim açımdan bir kadina bakışımı anlatıyorum. Yoksa konu çalışmaksa, ben üç iş yapıyorum. Sizin burada benimle paylaştığınız bu kelimelerin yansıması, sadece küçük bir parçası fakat konu kadın-erkek eşitliği, sosyal şartlar falan değil! Konu çok ama çok derinde, kalbin ortasında gizlenmiş yaşayan o nazik kadınla ilgili…. Benim de içimde bir yerlerde o kadın saklı, biliyorum. Biliyorum çünkü bir gün bir kadin geliyor, bir çift göze çarpıyor gözlerim, o zaman bir telaş basıyor beni. Bu akşam yanlizdim öylesine bir sofra kurdum, en yakın arkadaşıma kısmet oldu. “Ellerine sağlık, harika bir sofra olmuş. kadin olsam sana gelirdim gardas!” Gülüştük! Sonra cacığın tadına baktı: Sarımsak koydun mu buna? “Koydum tabii sen seviyorsun diye kanka!” Bir kaşık daha aldı: “Ellerine sağlık, iyi ki sarımsak koymuşsun çünkü sarımsaksız cacık, mantık evliliği gibi oluyor!” dedi… Gülmekten gözümden yaş geldi. Yazacağım bunu dedim, o yüzden anlatıyorum…. Bazı kadinlari taa derinden seyrederim ben keyifle, bazı kadinlar insanın içindeki o erkeği dışarı çıkarır. İşte o kadinlar, uzun zamandır ortada yoklar be Kanki….. Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

Bazı kadinlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı Şeylerin Sonu Olsa da...