Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Gönlüm örümcek ağı sarılı

3 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Gönlüm örümcek ağı sarılı Empty
MesajKonu: Gönlüm örümcek ağı sarılı   Gönlüm örümcek ağı sarılı I_icon_minitimeCuma Tem. 27, 2012 5:13 pm

Küçük heyecanlarla başladı her şey, Aslında kendimi bir uçurumdan atmak üzereydim, O yüzden belki gözlerin bu kadar derin gelmiştir. Dağ başından çığıl çığıl akan bir su, Dişlerimin arasında buz kesmiş sözlerim Ve ben hep bir yanı karanlık kalmış aşklara gebeyim. Her şeyin eskisi gibi kalmasına razı olduğumuz anlarda, Eskisinin ne kadar tatsız olduğunu bilirken üstelik Tam o anlardan birinde sana çarptı yüreğim. Belki yine gelirim diyerek gittiğin gün beni öldürdün, Oysa ben zaten gelmeseydin ölecektim. Yüreğime ümit tohumları serpilmiş bir cam kenarı koltuğu gibiyim, Her geçene sen misin diye bakıyorum, 40 yıl geçmiş üstünden gelmemişsin, Ben hala seni bekliyorum. Sonra gittikçe azalıyor sesler, Zaman etrafımda hep bir şeyleri değiştiriyor. Sarmaşık bütün duvarları kaplamış, Yanımda çalışanlar bile ayrılmış. Gönlüm örümcek ağı sarılı, gözlerim de galiba bağlı Yoksa insan kendi ömrüne bu kadar kör kalabilir mi? Senin bu kapının önüne çıkar çıkmaz belki de unuttuğun ben, Gözlerindeki o derin uçurumdan bırakmak için kendimi, Bunca yıldır bu cam kenarında bekliyorum. Birileri seviyor bu arada beni, birileri gidiyor…. Bilmiyorum! Tek bildiğim; ben bir uçurumdan atacaktım kendimi, Keşke gelmeseydin, Şimdi ecel gibi gözlerini bekleyerek ölüyorum….. Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: Gönlüm örümcek ağı sarılı   Gönlüm örümcek ağı sarılı I_icon_minitimeCuma Tem. 27, 2012 5:17 pm

emeginize yureginize gonlunuze saglik

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
volkan5959
Yardimci Admin
Yardimci Admin
volkan5959

MesajKonu: Geri: Gönlüm örümcek ağı sarılı   Gönlüm örümcek ağı sarılı I_icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2012 2:13 am

Emeğinize Yüreğinize sağlık Paylaşım için tskler REİS good
http://ada39.bosfforum.com/forum.htm

Gönlüm örümcek ağı sarılı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AVARE GONLUM
» [b]gönlüm ve aklım[/b]
» deli gönlüm