Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Hala ne arıyorsun?

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Hala ne arıyorsun? Empty
MesajKonu: Hala ne arıyorsun?   Hala ne arıyorsun? I_icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2012 5:52 pm

Orda bir aşk var uzakta, o aşk bizim aşkımızdır diye değiştirmek istiyorum bütün sözlerini o meşhur şarkının…. Sevilmesek de, ayrılsak da, orda bir aşk uzakta… Bir fotoğrafını bile saklayamadığımız bazen, bazen bir gezegen kadar uzak kaldığımız, bazen bizim sandığımız bir aşk oluyor uzakta….
İnatla bizim olduğuna inanıp kafayı taktığımız, uyurken bile üstüne rüyalar gördüğümüz, ayrılmış olsak da beynimizle ayrılamadığımız bir aşk var orda! İşte o aşktan ayrılmayı becermek gerek… Neredeyse ayrılalı yıllari dolduracak insanların, hala inatla uzakta ve artık hiç ilgileri kalmadığı o aşkın peşinden sürüklendiklerini görüp sorarım: Hala ne arıyorsun? Aşkına sahip çıktığını söyler bazıları, oysa sahip çıktığı ayrılıktır. Bitmiş bir ilişkinin ardından tırnaklarını geçirip bütün gücünle, bir türlü bırakmıyorsan aklında, ayrılık aşkının önüne geçmiş demektir. Aradan başka aşklar, aylar ve hatta yıllar geçen eski sevgilinin Facebook sayfasını, MSN hesabını, postalarını kontrol etmeye çalışıyorsan; konu artık eski sevgili ve aşk hikayesinden çıkmış, senin yeni bir hayata adım atamayacak kadar korkak oluşuna gelip dayanmıştır. Hala geri döneceği umudunu taşıyarak, sürekli uzaktan takip edenlerin ise, soluğu acilen bir uzmanda almaları, hem karşı tarafın sağlığı, hem kendi akıl sağlıkları açısından yerinde olur. İşin aslı, yani anlatmak istediğim mesele şu; bitmişler ile gitmişleri geçmiş zaman sandığına koymayı beceremiyorsak, elimizde kalan tek şey, kendi kendimize bozduğumuz ruhumuz ve akıp giden zaman olacaktır. İnsan bazen unutur ama ölüm var bu dünyada. O yüzden bırakın gidenler gitsin, istemeyenler bitsin, sevmeyenler hemen gitsin. Sizde sevmeyi bilen bir yürek olduktan sonra, taşı bile dile getirirsiniz aşkınızla… Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Hala ne arıyorsun? Empty
MesajKonu: Geri: Hala ne arıyorsun?   Hala ne arıyorsun? I_icon_minitimePaz Tem. 29, 2012 1:27 am

hakliyim resi bey.)) gidene dur demiyeceksin giden gitmistir ..gitti gun bitmistir sozunu gercekten cok severim... bu yazi ,da bana katildiginizi acik ve net gostermisiniz... emegine yuregine hatta kaleminize saglik diyorum ..
Birakin giden gitsin istedigi yere donerse de donmesede o gitti gun yureginizden goturecegini zaten alip gitmiztir donse ne fayfa

Goturduklerini geri getiremez artik demi .. birakin uzaktan bakma devam etsin ne kaybetiginin farkina varmak denir ona bence Smile)))

paylasim icin tskler

saygilarimlan efendim
...

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Hala ne arıyorsun?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hala anlayamıyorum!!!!
» BEN HÂLÂ SENİ BEKLİYORUM
» Ela Gözlerin Hala Benimle
» Ve hala seni seviyorum diye bilirmisin
» Zor oldu ama oldu! ( hala anlamayan bir bayana seslenis)