Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

yeniden sevebilme ihtimali

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

yeniden sevebilme ihtimali Empty
MesajKonu: yeniden sevebilme ihtimali   yeniden sevebilme ihtimali I_icon_minitimePtsi Tem. 30, 2012 3:18 pm

Ne tuhaf değil mi, eskiden hep beni sevecek bir karşıma çıksın diye dua ediyordum. Sen geldin! Sonra benim sevdiğimden daha çok sevsin diye dua ettim, çok sevdin… Şimdi beni sevmen yetmiyor, sahiplen istiyorum. Neredeyim, neredesin, beni özledin mi, kaç kere düşündün söyle istiyorum.
İnsanın özünde var işte bu doymazlık hali…. Önceleri karnım aç yemek diye dua edersin, simitle peyniri bulsan sevinçten bayram edersin; ardından bir et koyar önüne biri, bunun sosu nerede diye isyan edersin. İnsan olmanın çiğ hali bu sanırım, hep daha fazlasını istemek. Önce maaşlı bir iş, sonra maaşa zam, ardından daha çok para ve patronluk hayali isteriz. Arabamızın markası, evimizin odası, sonra yazlık, sonra bir tane daha kışlık, olmadı tekne, yetmediyse bir de uçak isteriz. Biz hep daha çoğunu isteriz. Herkes aradığı insanın ilk özelliğini dürüstlük diye açıklar. Sonra ben bu aralar kilo mu aldım diye sorup, sevgili evet dediğinde kavga çıkarırız. Helal süt emmiş, güvenilir, dürüst insana, çalıştığı yerde çaktırmadan halletsin diye gelen parayı kabul etmediği için bağırırız. Biz birini ararken alırken sütüne bakarız, sonra onu, zamanında bize çok çektiren sütü bozuğa çevirmeye uğraşırız.
Biz ilişkilerden ne istediğimizi tam olarak bilmeyiz ama biliyormuş gibi yaparız. Lafa gelince mangalda kül bırakmayız ama icraata gelince hiç kolumuzu kaldırmayız. Birini çok sever, elimizde avucumuzda ne varsa veririz. Üstelik muhtemelen bu en hak etmeyendir. Ardından gelen iyi niyetli sevgiliden, daha önce verdiklerimizin bedelini isteriz. Biz birilerinin canını acıtırız, kendimizi haklı çıkaracak bir sürü sebep sayarız. O gider başkasının canını acıtır. O da başkasını yakar, sonra o yanan da bir gün bize çarpar. Adalet böyledir, biz bilmesek de, fark etmesek de, bir yerlerde verdiğimiz acıyı, başka yerde katıyla öderiz. O yüzden şimdi ben senden ilk istediğim şeyi istiyorum, beni sevmeni… Eğer sevginin içinde istediklerimiz yoksa; ya bitireceğiz bu ilişkiyi, ya birlikte öğreneceğiz yeniden sevebilmeyi…. Reis[img][Linkleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: yeniden sevebilme ihtimali   yeniden sevebilme ihtimali I_icon_minitimePtsi Tem. 30, 2012 3:30 pm

elinize yureginize saglik cok guzel bir yazi Sad

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

MesajKonu: Geri: yeniden sevebilme ihtimali   yeniden sevebilme ihtimali I_icon_minitimePtsi Tem. 30, 2012 4:33 pm

yazinin guzelligi su andan itibaren benim gozumden dustu sadece sizin uzulmenizin nedeni takildi beynimin orta yerine, smilesde olsa agliyorsunuz boyle birseyin yasanmasini hic istemem, simdi bende uzuldum kese paylasmasaydim, bir insanin uzulmesi benide bitiriyor
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: yeniden sevebilme ihtimali   yeniden sevebilme ihtimali I_icon_minitimePtsi Tem. 30, 2012 5:08 pm

ESTF REIS BEY YAZINIZ COK GUZELDI SADECE HOS CUMLELER VE ICEGI ANLAMLI SOZLERLENLEN YAZILMIS TI OYUZDEN UZULDUM KESKE BUTUN SEVGILER CIKARSIZ OLSAYDI ..
AKSI HALDE YAZININ ICRIGI HARIKA KALEMINIZE BIR KEZ DAHA SAGLIK EFENDIM
SAYGILARIMLAN ..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

yeniden sevebilme ihtimali
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞK YENİDEN
» Eger,yenıden başlayabilseydim