Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Eksik işte bir şeyler!

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Eksik işte bir şeyler! Empty
MesajKonu: Eksik işte bir şeyler!   Eksik işte bir şeyler! I_icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 1:16 pm

Seni sevmeyi çok denedim yemin ederim. O kadar çok istedim ki, senin gibi bir gönlü sevmeyi ama olmadı… Olmuyormuş anladım, zorla sevmiyormuş kalp, inan denedim. Seni tanımadan önce ettiğim duaları düşündüm. Hep karşıma senin gibi biri çıksın istedim. Böyle düzgün, iyi niyetli, aklı başında, vicdanlı ve daha neler neler… Sonra sen çıkıp geldin. İlk defa dualarımın yerine ulaştığına inandım, hayran kaldım sana. Hala da hayranım duruşuna, insanlığına, kadinlığına…. Peki diyeceksin neden olmuyor? İnan ben de bilmiyorum! Ama hep bir şey eksik kalıyor. Oysa hiçbir geçmişle kıyaslamıyorum seni, hiç kimseyle boy yarışına sokmuyorum yüreğini. Ama…. Ama eksik işte bir şeyler! Hani sendeletmiyor aşkın aklımı, ruhumu, yüreğimi… Sen aradığında kalbim yerinden çıkacakmış gibi olmuyor mesela, belki de yaşımdandır, belki bir daha hiç öyle çarpmayacaktır kalbim, bilmiyorum ki! Sadece bunu anlamak için bile, senden gitmeme gerek sanırım. Bir gidip görmek istiyorum, gözüne bakınca içimin titreyeceği birileri var mı diye? Mantık evliliği gibi, mantık ilişkisi kuramam ben, kuramıyormuşum yani! Dileklerimin, dualarımın nasıl kabul olduğunun ve neden eksik dua etmemek gerektiğinin ispatısın sen. Aslında inancımın göstergesisin, hatta daha çok inanmamın sebebisin ama olmuyor! Bir şeyler eksik işte, ne yapsam yeri dolmuyor! Zaten biraz zaman geçince eskiyecek ve sıradanlaşacak bir ilişkiye, en başından bu katar heyecansız ve isteksiz girmek bana yakışmıyor. Sen bu hayatta karşılaşacağım en son düzgün kadindın belki ve belki bin defa pişman olacağım bu gidişime. Ama inan çok denedim seni sevmeyi, yemin ederim ama olmuyor! Sen beni acıtmadan, kalbimi kanatmadan, peşinde ağlatmadan sevdiğin için herhalde bana huzur batıyor… Sen beni düşündüğün, üstüme titrediğin, her şeyimle ilgilendiğin için sanırım, beni tatmin etmiyor. Pek çok insan gibi bana da, sevgi batıyor.
Savrulup duvara yapıştırmıyor bakışların bedenimi ve yüreğimi… Yemin ederim çok denedim ama olmuyor… Özür dilerim…. Reis
[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Eksik işte bir şeyler! Empty
MesajKonu: Geri: Eksik işte bir şeyler!   Eksik işte bir şeyler! I_icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 5:27 pm

emeginize yureginize\saglik reis bey ..super bir yazi
insan yureginden sevemiyorsa birilerini sirf begenmek hoslanmak yetrli deyildir bence de gitmeyi secmeklen an akilicasini yapmisiniz ..
tektar kaleminize saglik efendim saygilarimlan ..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Eksik işte bir şeyler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENDEN UZAKTA HEP BIR SEYLER EKSIK
» İmkansız Şeyler
» BIR SEYLER DEGISIYOR!!
» İşte Gidiyorum
» iste itiraf...