Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Beni Seviyor Olsaydın….

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Beni Seviyor Olsaydın…. Empty
MesajKonu: Beni Seviyor Olsaydın….   Beni Seviyor Olsaydın…. I_icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 2:36 pm

Eğer yanındaki ben olsaydım, böyle sönük bakmazdı gözlerin. Bu kadar mutsuz olmazdın belki, bu kadar anlamını kaybetmezdi vefa…. Yanında ben olsaydım, pamuklara sarar sarmalardım seni. Kimsesizliğini hissetmezdin bu kadar, kendini yoksun saymazdın. Daha güçlenirdin benimle, daha çok büyürdün. Yürüdüğün yolda böyle tökezlemezdin. Değer kazanırdın durduğun yerde, çıkmaz yollarda sıkışıp kalmazdın.
Sessizliğin bu kadar uzun sürmezdi asla, seni bu kadar tenhada bırakmazdım. Konuşmalarımız olurdu gece yarıları apansız başlayan ve sen kendi gücünde tekrar yenilenirdin. Düşmene izin vermezdim asla, ilk tökezlediğinde tutardım kollarından. Sen kendine hangi kaderi seçsen, ben onu güzeliyle değiştirirdim. Seni severek büyütürdüm aşkımızı, hep daha güzel ve iyi bir geleceğe doğru yürümeni sağlardım. Olmayan bir düş yaratırdım, sonra onu gerçek kılardım. İçindeki o büyük gücü çıkarırdım ortaya, seni ezmeden, incitmeden gururunu, içindeki o büyük yüreği görmeni sağlardım. Bir sihir gibi değişirdin benimle. Sen başka şeyler aradın, başka yerlerde aradın, bulduğunu sandın, yanıldın! Şimdi gözlerinde umutsuzluk, şimdi dilinde fütursuzluk, şimdi günlerinde huzursuzluk var. Ne yapsan olmuyormuş gibi, elin kolun bağlanmış gibi, çaresizmişsin gibi… Oysa ömrünün en güzel yerinde yediveren gibisin. Ya şimdi açacaksın, ya solup gideceksin… Yanında ben olsaydım, taştan ekmek çıkarırdın, kendini yeniden parlatırdın, bir yıldız gibi yaşardın. Yanında ben olsaydım, sen bambaşka bir kadın olurdun. Tabii beni seviyor olsaydın….
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Beni Seviyor Olsaydın…. Empty
MesajKonu: Geri: Beni Seviyor Olsaydın….   Beni Seviyor Olsaydın…. I_icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 3:44 pm

TEK KELIMEYLE SUPER BIR YAZI YUREGINIZE SAGLIK DIYORUM EFENDIM

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Beni Seviyor Olsaydın….
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seviyor musun?
» HERKES YUREGININ BUYUKLUGU KADAR SEVIYOR ISTE.....
» Gittin…
» Ah bir de uzaklarda olmasan…..
» SİTEMİM SANA! ….