Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Hani Aşk Yoktu?

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Hani Aşk Yoktu?  Empty
MesajKonu: Hani Aşk Yoktu?    Hani Aşk Yoktu?  I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 2:44 pm

Sustum, sözlerim bitti… Senden kalanları içime gömdüm, ömrüm geçti ve artık her şey bir muamma çünkü gün bitti. Bundan sonra nasıl doğacak güneş, doğacak mı? Peki kalbim, o bir daha atabilecek mi? Bir kalbim olduğunu bile acıyınca fark ettim; severken aklıma gelmemişti…
Çok canım yanıyor şimdi, çok ama bu normal mi? Hani şu kimsenin inanmadığı, yok dediği aşktan bu kadar acır mı insanın canı; hani aşk yoktu? O zaman bu bıçağı tam yüreğimin orta yerine kim soktu? Zaman nasıl geçecek artık? Belki de ölüm dedikleri budur! Yaşarken de ölebiliyordur insan ama bir töreni eksik kalıyordur. Her şey karanlık, hem de çok karanlık. Aklım karışık, hem de çok karışık ve bitmiyor bu gün dediğin, geçmek bilmiyor. Zaten geçse ne olacak? Bütün saatler hızla geçse ne olacak? Ne olacak hiç bitmese gündüz veya hep gece olsa ne olacak? Sen geri mi geleceksin sanki? Sen beni yeniden mi seveceksin sanki? Sahi, sen beni sevmiş miydin? Yoksa bütün söylediklerin bir hayalden mi ibaretti? Kendinin de inanmak istediği ama bir türlü bitmemiş bir düştü hepsi belki…. Şimdi ne olacak bilmiyorum. Benden önce de birileri geçmiştir mutlaka bu yoldan, onlar nasıl yaptılar? Belki onlar benim kadar sevmemişlerdir, belki onların canı benim kadar acımamıştır. Öyle ya; kim kimi, benim seni sevdiğim kadar sevebilir ki? Hiç kimsenin bilmediği bir yol bu! Tek başıma yönümü bulmam gerek…. Çaresizim, sessizim, sözsüzüm, sustum çünkü bütün söyleyeceklerimi birileri daha önce söylemiş, gördüm! İşin daha kötüsü, seni şimdiden özledim, kahretsin! Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Hani Aşk Yoktu?  Empty
MesajKonu: Geri: Hani Aşk Yoktu?    Hani Aşk Yoktu?  I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2012 3:09 pm

paylasim icin tskler uzucu bir yazi olmus umarim sadece kaleminizden cikmistir bu cumlelere gercekten yureginiz den uzen birileri olmamistir insallah ... kaleminize yureginize saglik

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Hani Aşk Yoktu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HANİ SEN BİR GÜN GİDECEKSİN YA
» aşk isterdim öle böyle değil hani ...
» Hani hep dersin ya bir şeyi 40 kere söylersen olur! !