Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

!! KESKE !!

4 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

!! KESKE !! Empty
MesajKonu: !! KESKE !!   !! KESKE !! I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 4:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
!! KESKE !!

Gecenin sesliz karanliginda yuregimde birikenleri dokmeliyim tukenmek  uzere olan kalemimin murekkebine birseyler anlatmaliyim  icimi acitan en derinlerden birseyler anlatmaliyim  hic kimselere anlatamadigim  cumleler kuramadigim icten  ice cigliklarimi yazmaliyim  aciyan yanima
ve susan dilimde biriken cumlelerimi dokmeliyim beyaz kagida  
yuregime sormaliyim
sonra bir sigara yakmaliyim
derin bir nefes cekmeliyim
ve dokmeliyim yuregimi SIkisan cumleleri
neydin benim icin ne oldun yada neredeydin  simdi  nerdesin ..
adini koyamadigim cumlelerlen suslemek isterdim yuregimdeki yerini
Olmuyor iste bazi seyler istesekte olmuyor
hayal bile kuramiyoruz  bir yerlerde bir sey eksik
bulamiyorum neydi eksilen neydi yuregimi acitan
yada nerde yanlis vardi karma karisik dusuncelerden siyrildigimda
yuregime derin bir sesizlik cokuyor   bir sizilti duydugum sadece
yakip kavuran  inceden  inceye  gozlerimse ufukta takili  ha geldi ha gelecek misali,   bitmez tukenmez bekleyis

hayal bire kurulmuyor .. derin bir ozlem  hasret kavuran her bir yanini,   nefesin  kesiliyor  yureginden derin  ooff  cekesim geliyor ..
oysa okadar cok sey vardiki anlatilacak cumlelere dokecek , dilime  yuregime muhurler takmiscasina susuyorum..

hani insan  birseyi cok ister,ya hasretler ozlemlen beklersin ya , da olmaz iste oyle birsey yuregimdeki ,her gunesin dogusu bir mujde gibi  gelir ya insana  ve aksamin karanligi yerine buruk bir huzne birakir,ya iste oyle birsey
keske yuregimin dili olsa kese konusa bilse keske haykirabilse  yapamazsin ja
icinde sadece dualar edersin  iste oyle birsey  
yuregimin  bilinmezliklerin de sakili okadar cok sey vardiki
adini bile koyamiyorum sen dusun .
bilseydim keske ,keske bilseydim...
neler degisirdi neler ..  oysa simdi kalemim bile suskun
keske bir ruya olsadan da yani basimda sacimi oksasaya bilseydin  sicacik ellerini ellerimle tutabilseydim..
tutsaydin da hic konusmasaydin, oyle icten yuregindekileri yuregime aktara bilseydin ..
uyaninca ruya olmadigini bilseydim
bilseydimde mutluluk kelebekleri ucsaydi her bir yanimda .. aciyan yanlarima merhem olsaydin
kara kapkara yanlizliklara gebe birakmasaydin ..  geceme aydede  gelseydi keske ,
 yada bir masalini hakramani olsaydin  . sen anlatsan ben bu masali ilkez dinleseydim..
sonra ikimizde sussaydik ikimizde dinleseydik , gozlerimiz konusaydi ..
bir masalda bir yazsaydik sonunda ayrilik olmayan.
ne guzel olurdu deyilmi
bir anda sihirli bir deynek olsaydi karabulutlar dagili verseydi
sen mutlu ben mutlu ola bilseydik keske
bir omur seve bilseydik
karsilikli olsaydi   yurekten  olsaydi ,cesaretli olsaydi .
sevmeyi becere bilseydik  keske

mutlu olmak yurekten gule bilmekti..
hatta yureginde biriken onca suskunluklarin  dili olsaydin
keske bir bedeli  olsaydi
bir  odulu  ...
bir cirpida anlata bilsaydik biriktirdiklerimizi  ..

olmuyor iste bir noktada  susuyor kalem susuyor cumleler kilitleniyor dudaklar
kanayan  yanin  sadece yuregin oluyor ..
06-09-2012
LaLe/MaSaL

Gecenin sesiz karanlığında yüreğimde birikenleri dökmeliyim tükenmek üzere olan kalemimin mürekkebine bir şeyler anlatmalıyım içimi acıtan en derinlerden bir şeyler anlatmalıyım hiç kimselere anlatamadığım cümleler kuramadığım içten içe çığlıklarımı yazmalıyım acıyan yanıma ve susan dilimde biriken cümlelerimi dökmeliyim beyaz kağıda yüreğime sormalıyım sonra bir sigara yakmalıyım derin bir nefes çekmeliyim ve dökmeliyim yüreğimi Sıkışan cümleleri neydin benim için ne oldun yada neredeydin şimdi nerdesin .. adini koyamadığım cümleler len süslemek isterdim yüreğimdeki yerini Olmuyor iste bazı şeyler istesekte olmuyor hayal bile kuramıyoruz bir yerlerde bir şey eksik bulamıyorum neydi eksilen neydi yüreğimi acıtan yada nerede yanlış vardı karma karışık düşüncelerden sıyrıldığımda yüreğime derin bir sessizlik çöküyor bir sızıltı duyduğum sadece yakıp kavuran inceden inceye gözlerimse ufukta takılı ha geldi ha gelecek misali, bitmez tükenmez bekleyiş hayal bile kurulmuyor .. derin bir özlem hasret kavuran her bir yanını, nefesin kesiliyor yüreğinden derin ooff çekesim geliyor .. oysa o kadar çok şey vardı ki anlatılacak cümlelere dökecek , dilime yüreğime mühürler takmışcasına susuyorum.. hani insan bir şeyi çok ister,ya hasretler özlem len beklersin ya , da olmaz işte öyle bir şey yüreğimdeki ,her güneşin doğuşu bir müjde gibi gelir ya insana ve akşamın karanlığı yerine buruk bir hüzne bırakır,ya işte öyle bir şey keşke yüreğimin dili olsa keşke konuşabilse keşke haykırabilse yapamazsın ya içinde sadece dualar edersin iste öyle birşey yüreğimin bilinmezliklerinde saklı o kadar çok şey vardı ki adını bile koyamıyorum sen düşün. bilseydim keşke ,keşke bilseydim... neler değişirdi neler .. oysa simdi kalemim bile suskun keşke bir rüya olsadan da yani başımda saçımı okşayabilseydin sıcacık ellerini ellerimle tutabilseydim.. tutsaydın da hiç konuşmasaydın, öyle içten yüreğindekileri yüreğime aktara bilseydin .. uyanınca rüya olmadığını bilseydim bilseydim de mutluluk kelebekleri uçsaydı her bir yanımda .. acıyan yanlarıma merhem olsaydın kara kapkara yanlızlıklara gebe bırakmasaydın .. geceme aydede gelseydi keske , yada bir masalını kahramanı olsaydın . sen anlatsan ben bu masalı ilkkez dinleseydim.. sonra ikimizde sussaydık ikimizde dinleseydik , gözlerimiz konuşaydı... bir masalda bir yazsaydık sonunda ayrılık olmayan. ne güzel olurdu değil mi? bir anda sihirli bir değnek olsaydı karabulutlar dağılıverseydi sen mutlu ben mutlu ola bilseydik keşke bir ömür seve bilseydik karşılıklı olsaydı yürekten olsaydı ,cesaretli olsaydı. sevmeyi becere bilseydik keşke mutlu olmak yürekten gülebilmekti.. hatta yüreğinde biriken onca suskunluklarin dili olsaydın keşke bir bedeli olsaydı bir ödülü ... bir çırpıda anlata bilseydik biriktirdiklerimizi .. olmuyor işte bir noktada susuyor kalem susuyor cümleler kilitleniyor dudaklar

LaLe/MaSaL
kanayan yanın sadece yureğin oluyor ..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

En son M@S@L tarafından Çarş. Ağus. 28, 2013 3:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
BELALIM_PH
D-Moderator
D-Moderator
BELALIM_PH

!! KESKE !! Empty
MesajKonu: Geri: !! KESKE !!   !! KESKE !! I_icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 1:22 pm

HARIKA BI YORUM YUREGINE KALEMINE SALIKKKK----
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/
Yakamoz
Seruvenci
Seruvenci
Yakamoz

!! KESKE !! Empty
MesajKonu: Geri: !! KESKE !!   !! KESKE !! I_icon_minitimePerş. Eyl. 20, 2012 7:02 am

evet keske hayatimizda keske ler olmazsa
http://www.yok.de
kervanci_28
MasaLci
MasaLci
kervanci_28

!! KESKE !! Empty
MesajKonu: Geri: !! KESKE !!   !! KESKE !! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 28, 2013 4:35 pm

yüreğinize sağlık...

"Gecenin sesiz karanlığında yüreğimde birikenleri dökmeliyim tükenmek üzere olan kalemimin mürekkebine bir şeyler anlatmalıyım içimi acıtan en derinlerden bir şeyler anlatmalıyım hiç kimselere anlatamadığım cümleler kuramadığım içten içe çığlıklarımı yazmalıyım acıyan yanıma"

acının içinde acı.... tariflenmesi güç ama süper dille uslupla yazılmış tebrik ederim.........
http://www.radyodeniz.com

!! KESKE !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KESKE
» Keske
» KEŞKE
» AH KEŞKE