Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

kader ve Sen İzin Verirseniz

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

kader ve Sen İzin Verirseniz  Empty
MesajKonu: kader ve Sen İzin Verirseniz    kader ve Sen İzin Verirseniz  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 8:03 am

Seni aklımın her köşesine yazarak ve tüketerek içimde kalan her ne varsa geçmişten, bembeyaz bir umutla sevmek istiyorum. Elini uzatırsan eğer, gönlümün sol yanında sana bir ömürlük taht kurmak istiyorum. Diliyorum ki; gecelerin en soğuk yanı rüyalar olsun. Ne zaman uyanıp dönsem, gözlerim gözlerini görsün. İzin verirsen eğer, seni bir ömür boyu sevmek istiyorum. Geceleri yanımda uyu istiyorum. Eve geldiğinde şık kurulmuş sofralar hazırlayalım, sen tut elimi öp, “Hoşgeldin Aşkım” de istiyorum. Akşamları koltuğa uzanıp yan yana, hatta zor olsa da aynı koltuğa sığışıp zorla, birlikte saçma bir filmi izleyip gülelim istiyorum. Ömrümün en keyifli anıları, senin yanında yaşananlar olsun istiyorum. Gözlerimi kapatıp gittiğimde bu dünyadan, “ne yaptın orada?” diye soranlara; dolu dizgin, kana kana aşık oldum demek istiyorum. İzin verirsen seni bu dünyadaki her şeyden fazla sevmek istiyorum. İçinde şefkat, ihtiras, kıskançlık, aşk, tutku, hasret, mutluluk ve huzur olan bir sevgiyi ellerine vermek istiyorum. Hiç kavga etmeyeceğiz dersem yalan söylemiş olurum ama eğer elimi tutarsan, biraz hırçın ama çok mutlu bir sevda temenni ediyorum. Ben seni sevmeyi bir yaz akşamında dalgaların sesini dinler gibi, kışın yağan karı seyreder gibi yaşamak istiyorum. Ben seni çok sevmek istiyorum. Hayata dair en varsa hepsini birlikte yaşayalım, farklı ülkeler görelim, farklı yüzler tanıyalım, birlikte çoğalıp yaşlanalım ve kader izin verirse birlikte ölelim istiyorum. Arkamızda güzel bir aşk hikayesi bırakalım ve hatta yaşlandığımızda el ele parkta oturduğumuzu gören gençler bize özensin istiyorum. Ben seni yaşadığım her gün sevmek istiyorum, izin verir misin?
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: kader ve Sen İzin Verirseniz    kader ve Sen İzin Verirseniz  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 2:15 pm

Guzel bir icerik anlamli belkide bir cok insanin hayali yada olmasini istedigi hayeler yureginize saglik kaleminiz hic tukenmesin efendim saygilarimlan

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

En son M@S@L tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 4:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

MesajKonu: Geri: kader ve Sen İzin Verirseniz    kader ve Sen İzin Verirseniz  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 2:23 pm

Rica ederim. güzel olanı paylasmak güzel duyguları kaleme dokmek ve bunların hayata gecmesı ıcın bır gayret gostermeyı amac edındım ve elımden geldıgı sekılde yapmaya ve yasamaya calısıyorum... guzellıkler sızınle olsun
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: kader ve Sen İzin Verirseniz    kader ve Sen İzin Verirseniz  I_icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 2:53 pm

TSKLER EFENDIM GUZEL DILEKLERINIZE

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

kader ve Sen İzin Verirseniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KADER utansin