Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Gönlü Gönlüme

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Gönlü Gönlüme Empty
MesajKonu: Gönlü Gönlüme   Gönlü Gönlüme I_icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 3:11 pm

Ne aklımın acınası yalnızlığına bir ses, ne soğuk odama bir nefes; ben sadece gönlüme bir yar bir es arıyorum. Benim gibi avare olacak aşka düşünce ve öylesine bırakacak kendini sevdayı görünce… Bütün sorduğum sorular havada kalıyor, bütün söylediklerim de boşa! Anlaman gereken tek şey var: Gönlüme bir sevda arıyorum…. Benim gibi özü pek, gözü kara; kalbinde de olsun biraz yara, acıdan geçmemişse gelmez ondan bize fayda, biraz da boyu boyuma uygun, ömrüme bir dost arıyorum. Yolun sonuna henüz gelmemişken, günler geçip pişman olmamışken, tenim hala sevilmeye doymamışken, benimle uyuyacak bir aşk arıyorum. Hep böyle yalnız geçmiyor ki geceler, bazen bir öpücük bir ömre bedel, iki el dediğin birden çok eder, benim gibi bakacak bir çift göz arıyorum. Mertliğine mert, aslan gibi duracak, yanimda gerekirse bir dağ olacak, üstüme yığılınca hayat omzunu dayayacak, kiskancligi tatlı can acıtmayacak,ellerimden tuttugu zaman aklımı alacak, geleceği zaman yüreğim ağzımdan taşacak, ismi lazım değil bir bayan arıyorum. İhaneti kabullenmeyecek, ekmek kavgasında alnı ak olacak, helal süt emmiş bir bayan arıyorum. Göğsümden başka yerde ağlamayacak, alınıp da benden beter küs kalmayacak, her kızdığımda yatağını ayırmayacak, gönlüme girdiğinde orada uyuyacak, hayatıma takılmış bir bayan arıyorum. Masasında bir buket papatyasi duracak, sohbeti çekilir ağzı da laf yapacak, gözlerime bakınca içimi kaynatacak, “erkeğim, eşim” diyebilen bir bayan arıyorum. Sanirim biraz çok istedim... haksizmiyim acaba. Belkide bu yazilanlara olan açligim bu şekilde davranmami sagladi, güzellik istemedim sadece gönlü gönlüme ........................
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Gönlü Gönlüme Empty
MesajKonu: Geri: Gönlü Gönlüme   Gönlü Gönlüme I_icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 3:18 pm

him guzel hayeler umarim istediginizi bulursunuz emeginize yureginize saglik paylasim icin tskederiz ..Smile)

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Gönlü Gönlüme Empty
MesajKonu: Geri: Gönlü Gönlüme   Gönlü Gönlüme I_icon_minitimeSalı Eyl. 18, 2012 3:31 pm

hayal hayal.. olsunda guzelini yasayalim. umut her zaman vardir olmasida gerekir yoksa su yalan dunyanin tadi olmaz. neresinden baslarsak her zaman seviyor cikan papatyalar degil sansina ne cikarsa turu papatyalar olsunki sevginin ne derece zor ve yuce oldugu anlasilsin isterimki herkezin icinde yatan mutluluklari kabul olur, insallah benimde hayallerim Smile))
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

Gönlü Gönlüme
1 sayfadaki 1 sayfası