Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Sen gittin ya

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Sen gittin ya Empty
MesajKonu: Sen gittin ya   Sen gittin ya I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 12:39 pm

Sen şimdi gittin ya, bütün mevsimler sana dönecek. Kış gibi soğuk ve yaz kadar yakıcı olacak günler, aynı anda titreyecek bedenim hem soğuktan, hem sıcaktan… Ömrümün en bahtsız anına denk geldi gidişin mutlaka veya ben gidişinin ardından yıllar sonra bile, ne bahtsız olduğumu söyleyip ağlayacağım. Sen gittin ya bütün günler kararacak şimdi. Bir daha güneş bu gönlün kapısından içeri hiç sızamayacak ve bitecek elbet yıldızın, ayın da ışığı; nereye kadar? Kör bir sessizlik kalacak senden sonra, kör bir yalnızlığa çarpacak hep sözlerim. Bir zaman sonra kendi sesimi bile unutacağım…. Aklım kalacak ezan seslerinde ama yokluğunla sağır bir kalbin haline bürünecek vücudum. Artık derim ne kadar kırışacaksa, o kadar duymaz olacağım dünyanın seslerini… Basit bir oyunken aşk dediğin, bende ölüm olacak. Başkalarının güle oynadığı sokaklarda, ben kendi ecelimi arayacağım. Kendimi öldürmekten sıkılıp, seni vuracağım düş saatlerinde ve bu rüyalar tersine çıkmayacak… Sonra bir gün….. Hiç haberim yokken dışarıda olup bitenlerden, güneş ansızın odama girecek bir yer bulacak. Sızacak içeri sakin ve usulca, gözlerim kamaşacak. Sonra bir el uzanıp açacak kapıyı. O güne kadar birikmiş bütün kirime rağmen gözlerimin, bir çift göz göreceğim parlayan. Gülümseyecek hiçbir şey söylemeden. Yarı aralık gözlerimle, uzanana o eli tutacağım. Cezam bitti zannedip bir adım atacağım. Sımsıkı kavrayacagim belinden güçlü kollarımla onu. Son bir kez dönüp bakacağım o karanlık duvarlara. Silik, solgun, sararmış ismini göreceğim kazınmış bir taşta, gülümseyeceğim. Bir daha arkama bakmadan çıkıp gideceğim ömrümün hapsinden… ve bir daha dönmemek için, beni bu dertlerden, bu acilardan kurtaran Azrailimi bile senin gibi sevmeyeceğim… Reis
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Sen gittin ya Empty
MesajKonu: Geri: Sen gittin ya   Sen gittin ya I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 1:03 pm

harika inanilmaz guzel bir yazi hic bukadar guzel bir yazi okumamistim zekfle okudum yureginize kaleminize saglik reis bey saygilarimlan ..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

Sen gittin ya Empty
MesajKonu: Geri: Sen gittin ya   Sen gittin ya I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2012 2:32 pm

Ne yaparsin ki yurek yarasi ve kalemden akan ise kan degil sadece o yuregin sevdigine seslenisi. Anlarmi bilemem ama bu sesleniski bazen paslı hancerdir. Gelir, en can alacak yerinden vurur insani, bilemezsin, anlayamazsin o an gecenin en uzak bir saatinde
Bir bocek nasıl girer beynine, kımıldar durur? iste oyle bir aci ve izdirap verir, yine o acilar ve izdiraplar icersinde kalemden cikanlar, bilemem daha ne kadar bu kalem yazar.
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&

Sen gittin ya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GITTIN
» SEN GITTIN YA
» Gittin
» SEN GİTTİN
» gittin