Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

OYSA BEN YASIYORDUM

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

OYSA BEN YASIYORDUM Empty
MesajKonu: OYSA BEN YASIYORDUM   OYSA BEN YASIYORDUM I_icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 4:30 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cok heyecanliydim ogun butun hazirliklar bitmis artik gitmek uzere hazirdim ...Bir elime valizimi, diyerine cantami kapiya yoneldim .
Sonkez arkaya bakmak istedim durdum... Asina oldugum bu odaya son kez bakdim, icim sustu bir an
Ne hatiralar ne acilar ne kabuslar vardi bu dort duvar arasina sIkIsmis .....
Tum yanlizligimi bu odanin dort duvariyla paylastigim zamanlar..
Oysa simdi veda zamamaniydi ...
Kendimi toparlayip kapiya yoneldim..
Icimde buruk bir vedanin izi gozumde yasanmisliklarin hayali yolculaga baslamak uzere hazirdim artik yuregim kipir kipir ..
Disarda bekleyen taxsiye esyalarimi yerlestirdikden sonra bir kezde eve disardan baktim.
Disardan bakildiginda kasvetten eser yokdu.. Her seyi icinde saklamisti disariya sir yok..
Buruk bir sesle sofore gidelim dedim...
Arabanin hareketiyle her sey birer birer ardimda kaliyordu.... buruk bir sevinci yasadi gonlum...
Bir yanim artik bitti derken deger yanim hala orada yasiyordu...
O kadar yil o gecen gunler birer, birer gozlerimin onunden kayboluyordu...
Araba hizlandikca gecmis coktan arkamda kalmaya baslamisti bile. sokak aralarindan gecerken son bir tanidiga raslarmiyim diye gozucuyla bakiyordum ..
Kimseler yoktu.. sokaklar sanki gidisimle vedalasircasina sessizlige burunmustu..
usulca dudaklarimdan su sozler dukudu..
'' hoscakal gecmisim'' ..
Oysa beni nelerin bekledigini bile bilemiyordum...
Calan bir telefonun ardindan bir anda verdigim bir kararla kendimi bu yolculukta bulmustum ..
''Iste gidiyorum'' ..
Havalimanina gelmis, ucak saatini beklerken yuregimin yerinden ciktigini hissediyor heyecanimi kontrol edemiyordum artik... Bir an once bitsin bu bekleyis yarab.. Yuregime hukmedemiyorum artik.. Ne ellerimi kontrol edebiliyorum nede titreyen bacaklarimi.. Bedenim kontrolden cikmis ben benden cokdan gitmistim..
Ucaga cagriyi duydugumda "" iste asil yolculuk basladi'' diye gecirdim icimden..Heyecanim bir kat daha artti .. Derin bir nefes alip cesaretimi topladim, karaliydim ...
Bu yolculuk ''baslamali'' diyordum ....
Goze aldigim bu yolculuk beni yillar sanra ya mutluluda yada bilinmezlere goturoyordu ....
Her seye ragmen aldigim karardan memnundum garip bir mutluluk yasiyordu yuregimde..
Istanbul havalimanina yaklastigimiz soleyen anonsla irkildim...kalbim heyecandan duracak gibi oluyor ellerim titriyor, bedenimi kontrol edemez hale geliyordum..
Birazdan ''0'' ruyalar sehrine ayak basacaktim bunu dusundukce kalbimin duracagini hisediyordum, bogazim kuruyordu ..
Simdi o guzel sehrin semalarinda bir yildizim ben ...hasretim bitmisti iste, bogaz ve adalar iste hersey birer birer gozlerimin onundeydi ..
Neydi beni bu sehre ceken neydi beni buraya bu ask sehrine getiren neden....
Ask di duydugum bu sehre tarifi imkansiz , nazli bir hilal gibiydi ayaklariminaltinda koca sehir, hasret ve ozlem yukluydum ...
Ama bir ask hikayesiydi beni bu sehre getiren...yuregime dusen atesin izdirabini dindirmek icin... daha fazla katlanamazdim bu ayriliga... Gelmeliydim.. Bir anda kendimi burada buldum ..
Seviyordum seviliyordum ..
Onu ilk gordugumde anlamistim hayatimi bir anda degistirecegini ..
Oylede olmustu iste okadar uzakken ona simdi parmaklarimin ucundaydi sevdam.. besdakika sonra ona dokuna bilecektim....
butun hasretler son bulmus ve butun askimla artik ona gelmistim ..
Hic kimseden saklamak zorunda kalmayacak ""seviyorum"" diye haykirabilecekdim ..
Biliyorum oda beni ayni duygularlan bekliyor asagida. belkide simdi oda benim gibi heyecanla yukari bakiyordur ...
Bir an once asagi inmem icin dualar ediyordur ..
""Bekle askim az kaldi geliyorum, Herseyimle sana geldim seni sonsuza kadar sevmek icin'' .....
Ucak alcalmaya baslamiti bile hostes hanimin sesiyle kendime geldim hanfendi kemerinizi baglayin lutven ..

''Ozur dilerim , Dalmisim'' dedim ..

Ellerim titriyordu, kalbim arik bu heyecana daha fazla dayanamiyacak diye dusunuyordum..
onunla tanistigimiz ''o'' gun aklima geldi..
Bir toplanti icin gelmisti Bir arkadasimizin daveti uzerine karsilasmis ve gordumuzum o an gozlerimiz kilitlenmisti iste ogunde simdiki gibi avuclarim terlemis kalbim duracak kadar heyecanlanmistim ..
O muhtesem gozleriyle bana bakinca iste bu diye bilmistim ..
Ya ''o'' onunda benden farki varmiydi sanki ..
Arkadasimiz bizleri tanistirirken bile yureklerimiz coktan konusmuttu. o gune kadar gercek aski tanimayan ben o gun iste hic dusunmeden kalbimi avuclarina teslim etmistim bile.
ben aski onun gozlerinde gormustum....
Hisetmistim ....
sevgimi ona o gun teslim etmistim..

O gunde sonra kisa bir beraberlik sonrasi birbirimiz icinyaratilmis oldugumuzu anlamis, bir daha ayrilmamak uzere ask yeminleri etmistik.
onun gitme zamani gelmisti kisa suren bir beraberklite ask yureklerimizi fet etmisti ..
Kader yolarimizi birlestirmisti .. Onu cok seviyordum oda beni bunu biliyordum..
ayrilmaz bir parca olmustuk bir anda imkanlar sinirli zorluklar coktu, onun donusuyle hayatimda epey degisiklilerde omustu artik nefes alislarimda bile o vardi, uykuylarimda yine o ....

Onzuz bir hayat zindan olmustu .. beni onun arkasindan surukleyecek kadar guclu oldugunu ilk zamanlar dusunmemistim hic, sonradan onsuz yasamanin bir anlami olmadigini artik bende anlamistim ...
Cunku biliyorum o da benim icim aynisini i dusunuyordu...
Artik bu hasrete daha fazla katlanmamiza gerkte yoktu ..
Ona gelmistim butun yuregimle onun yanina sonsuza kadar..
Simdi beni bekliyor ...
''Bekle sevgilim bekle geldim kavusmamisa az kaldi'' ...

Tekrar bir Anosla kendime geldim "istanbula hosgeldiniz ".. Bense ona hosgeldim diyordum icimden..Ona hosgeldim..

Ellerim terliyor kalbim son safhasindaydi ona cok yakindim artik..

Ya o neler yapiyordu, nasildiar diye bir an dusundum ...Benim gibi o da heyecanlimiydi ..

evet, evet ''olmali'' dedim ''olmali''...

Biran gozlerimi kapadim derin , derin nefesler almaya calitim .. sonra yerimden kalktim yavas adimlarla ucagin kapisina yoneldim..
Sanki hersey uzuyordu dakikalar yil gibi gelmeye baslamisti, icimden ''iste az kaldi bir adim daha'' ama kalbim dayanamiyacakdi bu bekleyise..

Disari ciktigimda o guzelim havayi cigerlerime doldurmaya calistim ..
Ayaklarim titriyor ellirm terliyordu ..
kontolden gecmek icin acele ediyordum cunku disarda beni beklememeli diye dusunuyordum ...
Ve gectim ...

Gozlerim disarda ki insanlardaydi ..Valizimi beklerken biryandan da onu ariyordum gozlerim bekleme salonundaydi surekli bir yerlerden gorebilirmiyim diye ama henuz girememistim ..
Valizimi alip kapiya yoneldigimde ki o heyecani artik kendimbile hatirlamiyorum ..
Nihayet disardaydim ..
Etrafa bakiniyordum...
Beni bekliyor biliyorum ama yanlis bir yerdir kesin diye dusundum ...
Yada bana supriz yapmak istemistir .. Bir kenera cekilip...
Gozlerim onu ariyordu her yerde..
Oylece bakiyordum ...Kimseler yoktu ama mutlaka gelecekti biliyorum

Bir sorun olmaliydi trafige takilmistir belkide evet .,evet kesin oyledir yoksa beni gelip alir askim, gelir biliyorum..
Nekadar zaman gecti bilmiyorum ..
O kadar insan gelip gittiki ben hala orada onu bekliyordum oylce.. Caresiz ama umutla...
Dalmistim.. Cevremden gelecek bir ayak sesine konsantre olmustum iyice.. icimden hadi hadi askim hadi diyordum defalarca..

Bir an bir sesle irkildim ""hanfendi kimliginizi gorebilirmiyim'' ...
"Buyrun memur bey'' dedim.. ''Otura bilirmiyiz hanfendi'' dedi ....
''Olur'' dedim ''bir sorunmu var memur bey''
''hanfendi uzgunum'' diye baslayip bana bir not uzatti..
Tanidigim hic kimse yoktu bu sehirde notu acip akumak istedim garip bir korku kaplamisti beni dudaklarim titriyor yuregimi acaip bir kotku sariyordu.. Basimin dondugunu hissettim birden oturdugum yerde arkama yaslanmaya calistim .. Derin bir nefes alip.. okumaya basladim notu..

Her harfinde kalbine kursunlar yagiyordu .... Bogazim dugumlenmis artik ellerimi hisedemiyordum Gozlerime yaslar hucum etmis bedenimi hissedemez olmustum.. sanki bir moloz yigini gibi oraya yigildigimi cakildigimi hissettim..
Tanrim!!
Tanrim!!! Nedir bu ceza...

Kemdime geldigimde artik kac gun ve kac gece gecmisti bilmiyordum ...
Nerdeydim kiminleydim hatirlamiyordum ..
Sadece elimde burusmus sikica tutugum bir kagit parcasi ve koca bir bosluk vardi hatirladigim..
Oyle butunlesmistimki avucumun icindeki kagit parcasiyla.. acmak ne mumkundu avucklarimi...
Bir ugultu vardi beynimde.. acaba diyor yeniden okumakla okumamak arasinda gidip geliyordu dusuncelerim.. Son bir umit yeniden acmaya calistim burusmus ve saatlerce avcumun icinde terden yapismis kagidi..
Tekrar tekrar okudum bu iki satirlik notu.. binlerce parcaya bolundu kelimeler..
Notda soyle yaziyordu ...

Affet askim yetisemedim ..
Seni cook seviyorum bitenem .....

Durgun umutsuz caresiz gozlerle bu yabancisi oldugum odayi suzuyordum simdi..
Bir anda acilan kapindan iceriye giren hemsireyi gordugumde ''neler oluyor ?' Nerdeyim ben ? Burasi neresi deyebildim''...
Hemsire ''sakin olun hanfendi ''dedi... Ve yan tarafdaki sehbanin uzerinde duran gazeteyi alip elime verdi ... Saskin gozlerle gazetenin on sayfasindaki bir habere gozlerim takildi ..
****** hava limani yolu uzerinde asiri hizdan dolayi kaza oldu.. bir olu!!!

Haberin devaminda olen genc adamin elinde sikica tuttugu bir resim birde not vardi diye devam ediyor ve son sozleride ''askim bekliyor ona gitmeliyim'' diye yaziyordu..
Gozlerimden umutsuzca yaslar akiyor kalbimin atislari susmus yuregim yerinden cikmis tum bedenim atesler icinde kavrulurcasina canim yaniyordu .. tek aci hissediyordum o an ve hickiriklar icinde agliyordum sarsila sarsila isyan edercesine bu sevimsiz bu lanet bu acimasiz hayata...
Kimdi bu adam neden bu habere bukadar uzulmustum elimde tutugum not neydi ...
Bu adamin olumu neden beni etkilemisti bir an oylece kalakaldim
hemsire olayi anlati ve bazi seyler hafizamda canlanmaya baslamisti.
gunlerce hatanede yatigimi yeni yeni fark ediyordum... Ne kadar gun gecmisti bilemiyordum ama bir omurdu sanki onla ve onsuz diye miladi atilan

Yurek sancim hasretim goz bebegim sevdam ... Her seyim olmus benden gocmustu..
Geride sadece nefes alan bir enkaz birakip gocup gitmisti..
Benim yolumda canini Heba etmisti
oysa ben
Lanet olasi ben

BEN OLMEYI BILE BECEREMEMISTIM...

( Seni yuregime gomdum..Nefes alip verdigim surece iki kisilik yasayacagim.. Seni cok seviyorum bir tanem)
....

17 nisan 2007

....LaLe....

--------------------

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

En son ADMIN tarafından C.tesi Haz. 12, 2010 3:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: OYSA BEN YASIYORDUM   OYSA BEN YASIYORDUM I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 3:53 am

Confused

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Romeo
Seruvenci
Seruvenci
Romeo

MesajKonu: Geri: OYSA BEN YASIYORDUM   OYSA BEN YASIYORDUM I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 11:22 am

yureginize ve emeginize saglik
http://www.romemyo.de

OYSA BEN YASIYORDUM
1 sayfadaki 1 sayfası