Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

kadin gibi kadin

2 posters
YazarMesaj
ReisMetin
Seruvenci
Seruvenci
ReisMetin

kadin gibi kadin Empty
MesajKonu: kadin gibi kadin   kadin gibi kadin I_icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2012 5:02 pm

Neden geri geliyorsun, gittiğin yerde kalsaydın. Koşarak gittiğin, arkana bakmadığın bu hayata niye dönmek istiyorsun? Hadi istedin diyelim, o yüzü nerden buluyorsun? İnsan ömrü kısa, yaşam bana verilmiş çok değerli bir hediyeyken; hakkını daha önce harcamış ve kalbimi kırmış bir kadinla yeniden zaman geçireceğimi nereden çıkarıyorsun? İnsanlar değişir diyorsun, haklısın! Sen hiç hata yapmadın mı diyorsun, onda da haklısın! Ancak ben de senin gibi değiştim işte, bunu anlamıyorsun. Her hareketin bir karşılığı var dünyada, fizik kuralları da böyle değil mi? Beni terk etme eylemine karşılık, bende seni unutma ve sevmeme eylemi doğuruyorsun. Sonra vazgeçtim diyorsun, oluyor mu? Olmuyor! Şimdi sen canının istediği zaman, sudan bir bahaneyle birseyle yapiyorsun. Yaşanılan her an varsa, onları arkanda bırakıp bir daha dönüp bakmıyorsun. Ardından kırgın kalbim ve yıkık onurumla son birkaç defa daha dönmen için adım atıyorum, onları da duymazdan geliyorsun. Sonra aylar geçiyor aradan, belki yıllar, sen o vurdum duymaz ve tüm dünyaya hakim olduğunu sanan halinle çıkıp geliyorsun. Hadi geldin diyelim! Benim sana hala aşık olduğum fikrine nereden kapılıyorsun? Hata yapmak kısmına gelirse konu; elbette ben de kim bilir ne hatalar yaptım ömür boyu, bedellerini de ödedim aslanlar gibi ama bir gün denk düştüyse kırdığım bir kalp karşıma, sadece özür diledim, hadi beni yine af et demedim…. İnsanlar değişiyor ve nedense herkes sadece kendinin değiştiğini düşünüyor. Ne tuhaf değil mi? Sen şimdi değiştim diyorsun, ben ardından yokluğuna alışmak için savaştım. Seni unutmak için kim bilir ne saçmalıklar yaptım. Sonra bir gün yavaş yavaş düzeliyor her şey, ben yeniden sevebileceğime dair umut kazanıyorum, hatta bir çift göze kanıyorum belki. Sonra sen elini kolunu sallayarak geliyorsun. Beni sevdiğini söylüyorsun, hata yaptığını ve değiştiğini söylüyorsun. Sonra kollarını açıp gel bakalım diyorsun. Ben de emir erinim ya senin; hiç hayatım olmamış benim, öyle oturup seni beklemişim gece gündüz… Böyle olduğuna inanarak geliyorsun, sonra hayır dediğimde şaşırıp, üstelik sert bir tavır sergiliyorsun. Hakkın varmış gibi söyleniyorsun.

Ama bizde; “gidene kaçak, sevip sarana kadin gibi kadin” derler bilmiyorsun…
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/register?agreed=true&
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

kadin gibi kadin Empty
MesajKonu: Geri: kadin gibi kadin   kadin gibi kadin I_icon_minitimePerş. Ekim 11, 2012 3:33 pm

emeginize kaleminize saglik hos bir yaziydi tskler paylasim icin efendim saygilarimlan

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri sadece adminler görebilir.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

kadin gibi kadin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİR KADİN
» BEYAZLI KADIN
» Sen Sevdiğim Kadin
» KADIN OLMAK
» Basarisiz kadin yoktur