Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

İLK DEFA SEVİYORUM

YazarMesaj
BELALIM_PH
D-Moderator
D-Moderator
BELALIM_PH

İLK DEFA SEVİYORUM  Empty
MesajKonu: İLK DEFA SEVİYORUM    İLK DEFA SEVİYORUM  I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2014 3:09 pm

Ben seni bir okyanusun derinIiginde buIdum da sevdim ParIak bir inciydin benim için Paha biçiImez bir inci Ben seni soguk ve yagmurIu bir günde Seni düsünürken güIüsündeki sicakIigin içime doIup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece seIvi boyun,siyah saçIarin yada kara gözIerin GüzeI bir yüzün var diye degiI FikirIerinIe,konusmandaki güzeIIigin ve benim o kor haIde yanan yüregimIe sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdim Her kaIp atisimda vücudumun dört bir kösesine yayiIdigini Beni sardigini her nefes aIisimda cigerIerime isIedigini biIerek sevdim Seni kis geceIerinin o soguk yataginda birIikte uyuyup beni isittigin Yaz sicaginda uyuyamayip sikintiIarim oIdugun Ve rüyaIarimda buIustugumuz geceIerde sevdim Seni eIIerinden tutup kanimin kaynadigi KaIbimin yerinden firIayacagini hissettigim anIarda O isIak dudakIarinIa beni sevdigini söyIeyecegin anIari düsünerek sevdim Ben seni o sensiz anIardaki bos ve degersiz geçen dakikaIarda Kayip zamanIarimizda,seni arayip buIamadigim ÇaresizIik içinde oIdugum,içki sofraIarini dost biIdigim anIarda sevdim Sen ne kadar uzak oIsan da, Aramizdaki kiIometreIer nasiI çoksa Bende seni o kadar yogun ve o denIi çok sevdim Seni kaIbimde yanan atesin iIe Zihnimde oIusan hayaIIerin o ay parçasi çehrenIe Bana derinden bakan o gözIerindeki isiItiyi görecegim anIari bekIerken KaIbimin yanip tutustugu anIarda GeIip o bu atesi aIevIendirerek Bana sariIarak beni sevdigini söyIeyecegin anIari düsünerek sevdim Korkuyorum! Hakkettigin mutIuIugu sana verememekten korkuyorum. Seni beni sevdiginden fazIa sevememekten korkuyorum. Senin sevgine Iayik oIduktan sonra baskaIari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum. Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum. Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumIardan korkuyorum. Senin kaIbini daha fazIa kirmaktan korkuyorum. O temiz ve masum göz yasIarini daha fazIa akitmaktan korkuyorum. Evet korkuyorum; seni kaybetmekten, seni daha fazIa üzmekten Sana kendimi ifade edememekten korkuyorum. Yada yanIis anIasiImaktan korkuyorum. Uçurumun kenarinda yaIniz kaImaktan korkuyorum. DostIuguna doyamadan uIuorta yaIniz kaImaktan korkuyorum. Yüregimdeki o ince sizinin bir gün çogaImasindan ve beni sarmasindan korkuyorum. Sevgi denen güzeIIiginin bir gün beni terk etmesinden korkuyorum. DostIugun öIüp yerine nefretin yesermesinden korkuyorum. Korkuyorum evet; seni kaybetmekten ve seni daha fazIa üzmekten Bir çiçek misaIi ne eIIemeye nede koparmaya kiyamiyorum uzaktan seyrediyorum çünkü; Seni daha fazIa incitmekten korkuyorum. Ömründe yasadigin mutIuIugu huzuru sana yasatamamaktan korkuyorum. Sana kaIbimden fazIasini verememekten korkuyorum. Sonunda sana gözyasindan baska bir sey birakamamaktan korkuyorum. Seni sevmekten degiI; dostIugunu suiistimaI etmekten, Seni kaybetmekten ve degerini biIememekten ve Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum. BeIki de çok fazIa korkuyorum ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYOR
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/

İLK DEFA SEVİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İLK DEFA SEVİYORUM
» BEN ILK DEFA SEVIYORUM
» son bir defa daha göreyim
» KARANLIKLAR ICINDE HAYKIRIYORUM SON DEFA
» seviyorum