Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM Empty
MesajKonu: COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM   COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2015 4:41 pm

Bir çocuk misali kucaklamisın sevinci, dudak kivriminda.. Gülümseyisin gözbebeklerin de saklı  Mutluluk senin adin sevgili. Sesin huzurumsa  cennetim misin sen...
Karşıki dağin tepesin de rengarenk gök kusaginin yansımışı o ay yüzüne dolmuş geçenin pırıltısı yildizlar susmus gulusun karsinda secde etmis
yagmur olmus yagmus saclarina.
Melekler kadar masum yuzun  gülüsune yansimis yanagina  saklı gamzenden ay dogmus.
Sari saçlarına taktiğin kir çiçekleri oyle yanirin örterken zülüflerini.. Dudaklarından dökülen sevda türküleri süsler yuregimi. Bir sen olursun o an oracıkta tireyen yuregimde  birde kilit vuramadigim Hasretin dolar hucrelerime cümleler biriktirim orasikta sana dair!!
Kelebekler misali kokun dolar odamın his dolu duvarlarına  yüreğimin yemini olursun en tatlı ruyalarimda

Söz dinlemez kalbim takılır  gecenin bir vakti ayaz gozlerin.

Cırcırböcekleri  misali yeşile boyanır sabah ışıkları..
  Sıcaklığın tenimde yatagim yorganim da papatya kokulu bir sen olur   saçların dolar orter uzerinimi yorgan misali..
avuçlarım da yokluğun içimi  kavur  bir sensizlik
Gamzen de sakladığın gülüsün takılır aklıma.
Vazgeçemem gidemem dersin kendi kendine
Sanki dere kenarı yosun kokusu sinmiş göz bebeklerine, can  yakar ,susuz kalmis cicek gibi suyum olursun..
 kaynağım  havam Sensizliğim de cenehemim seninle centetim olursun.

Sonra bir çocuk  edasıyla oyununlar oynardım   atrafimda dere kenarında çamurlar içinde
yuzun gozun ama gulusun kalir aklimda

Ve bir ressam mutluluğun resmini çizer o an oracikta  bilmeden tuale.

Ve Ben uzaklarda bir yerlerde radyodan calan müziğin ahenkli sesi dolar kulaklarima küçük dere kenarında yakinlanir sevdigimiz sarkin notalari .

Bütün kuşlar dile gelir sanki o an oracıkta bir sen yoksundur yanimda .

Masum yanım sana sevdasını anlatır dilidm döndüğünce, geçmişine ağlayan çeşme misali iki buğulu göz olur sevda denilen ilet
Ben sana hasret sana muhtaç senin gözlerine vurgun. Yaralı bir yürek. Nefesime sinmiş kokun. Soluksuz ömrüne ömur.. Heba etmeye hazir sevdalı yüreğim...
Adinin geçtiği her harfde yüreğime kazınir seniadin
Sevdanın esiri yüreğim vurgun
Mutluluğumun sırrı
tas olmayan bir kalbin sahibiyim iste. 
Unutma Seviliyorsun iste  Sevgili...
05:05:2015
Lale/Masal

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son M@S@L tarafından Ptsi Ekim 19, 2020 2:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
BELALIM_PH
D-Moderator
D-Moderator
BELALIM_PH

COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM Empty
MesajKonu: Geri: COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM   COCUKSU YANLARINDA SAKLIYIM I_icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2015 3:39 pm

bense sana hasret sana muhtac senin gozlerine vurgun nefesine sinmis kokum soluksuz ömrüne omur hebe etmeye hazir sevdali...
Adinin gectigi her harfi yürege kazir. emegoien kalimine Salik MASAL harina
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SEN GIDERKEN COCUKSU TEBESUMUMDE SOLDU