Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BIR NEFESLIK HAYAT

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BIR NEFESLIK HAYAT Empty
MesajKonu: BIR NEFESLIK HAYAT   BIR NEFESLIK HAYAT I_icon_minitimePtsi Kas. 07, 2016 1:56 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BIR NEFESLIK HAYAT
Hayat bir nefesten ibaret her nefes alista yasadigimiza sukretmek gerekiyor..
Ömr dedigin bir kirpik kirpisi kadar zaman dilimde sakli oldugunu anlamak icin ila,ki sevdiklerimizden birini kaybetmemiz gerekmiyor yada bizi sevenlerden birini!! Insan arasira da olsa dusunmeli ölumu soguk yuzunu, hazirlan mali, belki de birseylerin avuclarimizdan kayip gidisini izlemeden yada yuregimize ates dümeden fark etmeliyiz.. Yoksa
Ölumun  o soguk yuzu dudaklarimiz da ki suyun cekilisini hisetigimiz ana kadar sabirmi gostermeliyiz.. Belkide icten ice düsunuruz de kendimize itiraf edemeyiz.
Bazen gencecik bir bedenin gözler önunden kayip gitmesine musade ederiz.. Belki etmek zorunda kaliriz.. yurek dayanmaz biliriz icten ice  aglar sizlariz ama kadar deriz ömur deriz susariz... Boyun egeriz ona bicilen hayatin aslin da ne kadar da kucucuk oldugunu fark etmeyiz bile  kucuk bir kirlangic yavrusu gibi soguk topraga birakiriz.. Adinada kader deriz  mahkum ederiz kendimizi bu kaderin kurdugu oyune kendimizi susariz ... Aslinda yalan olan bu dunyanin yalan oldugunu hic bir zaman  kabul etmeyiz.. Ne yaziki bazen sevdiklerimize sevdigimizi soylemeye bile cok gec kaliyoruz.. hayatin gercegni ne yaziki  akil  ve beyin cok cabuk algilayamiyor... Iste, bir seyleri kaybetigimiz de yuregimiz aciyla inlediginde kaybetigimizin farkina variyoruz ve aslinda nekadar degerli oldugunu anliyoruz... Bu hayatin aslinda ne kadar da yalan ne kadar kucuk oldugunu  iki cumleye sigdirmaya calisiyiz  topraktan geldik topra gidecegiz  yada alin yazisi buydu cabuk gitti bir kac  cumle kuraririz bir iki aya normal hayatimiza devam ederiz sanki o hic dogmadi yasamadi bizimle birlikte  haritadan sileriz...Ve sonra hic birsey olmamis gibi yasamaya devam ederiz.. Belkide huzundur bize boyle dusunduren aksi halde dolu dolu kiymetini bilerek o tek nefeslik hayati uzuntuler sigdirmadan yerine bolca mutluluk cekmeliyiz icimize Madem hayat bir nefesten ibaret  sevdiklerimizle onu dolu dolu yasamamiz gerekmiyormu..yada  birilerini kaybedince mi anlamamaliyiz ölüm soguk yüzünü yada..
Hayatin yanlizca  bir nefesten ibaret oldugunu...
LaLe/MaSaL
Bir Sevda Masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

BIR NEFESLIK HAYAT
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ACI HAYAT....
» HAYAT
» Hayat;Yinede ?!!!
» neden ben hayat?
» Sana Haykiriyorum HAYAT...