Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Yıl dönümü Anısına

3 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Yıl dönümü Anısına Empty
MesajKonu: Yıl dönümü Anısına   Yıl dönümü Anısına I_icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2017 2:10 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yıl dönümü Anısına

11.yil Dönümüz kutlu olsun.
Anılarda silik dökük bir hayale iki cümle kuracağım bu gece
Suskunluklarımın dili olacağım.
Geceye sukutla boyun eğeceğim geceye tutkuyla yürekle ağıtlar kuracağım.
Yankılanırken  soğuk duvarlar da ay ışığı  göz yaslarım sel olur yağmur misali Tutkular azalır zamanla yürekte acıyla sızlar beden her gece soğuk düşlerde hayaller yoldaş olur yalnızlığına içini sarar yokluk ve umutsuzluklar.
Karanlıktır gece doğmaz güneş o derin geceye, dolaşır durursun odanda yatağın da sağa sola!
Daralırsın atarsın kendini gececin bir vakti ıssız sokaklara, sabaha beklersin sevdanın esiri olursun bilmeden. İnsan bu ya sancısı vurur arada da olsa acıyan kalbe, aklin beyin hep ayrı  ayrı bir yer de sana kalan uzunca uykusuz bir gece, bir de anılarında kalan sısın bir perde!!
Ve Koca bir yalnızlıkla kucak acarsın yeni bir güne sabretmek istersin. Bu benim cezam kaderimdir dersin tahammül sukut dersin.
Af edilmez suç islemiş gibi günah karim dersin. Yanarsın en büyük cehennem ateşlerinde bilmeden yanarsın. İdam mahkûmu gibi darağacını beklersin. Son bir küçük ümitle özgürlüğün hayallini kurarsın.
Ya da rüzgârın savurduğu yaprak olmak istersin.
Zaman geçmek bilmez sende bilirsin.
Bir gözünle ufuktaki yolcunun dönmesini beklersin ama birsin içinden hata sevmesinden eminsin
Ban başka bir hayatin parçası olduğundan eminsin.
Yine de ufak bir ümit iste her yıl donumu belki dersin.
Sonra uzunca bir sessizlik sarar yüreğin üşür, susarsın ta yeni bir yıl gelene dek dudağında biriken cümleler kurur. Uzun bir suskunluk çöreklerin odanın küf kokan duvarlarına beklersin.
Gelmeyeceğini bile bile
Baygın gözlerle sadece bakarsın hiç bir şey yapamazsın. Ve durmadan üşenmeden yazar elin kalem susmaz. Ufukta kaybolmuş bir hikâyenin ardından binlerce sevda şiirleri bossa düzersin.
Yüreğindeki acı kalemine karışır Oysa ne kadar cümle birikmiştir on anlarsın.
Belki de yüreğin hafifler acıların tazelenir gözünden yağmur gibi damlalar dökülür sırf ona inat ağlamasın içinden sadece yaşarmak gelir yazarsın. Her gecen yılda sevdanın büyüklüğü karsısında boyun bükersin. Saclarına her eklenen beyazda geçmişine lanet edersin bir yandan yaslandığını anlarsın.
Umumini kesersin belki dersin amalar fayda sizdir bilirsin. Yüreğinde kabuk tutmuş tüm yaralarının iki katlandığını bilir yine de iki damla göz yasını ona heba edersin.
Değmediğini iyi bilirsin yürek iste der geçersin.
Ve elinin tersiyle sislersin yanaklarından aşağıya inen yasları bu yılda geçti çok şükür dersin.
Sabahın ışıkları yansırken kalemine o son cümleyi usulca dökülür dudaklarından. Çünkü çökmüştür ağırlık artık göz kapaklarına veda zamanıdır birsin geçmişin penceresine biraz kızgın biraz öfkeli dökülür o iki kelime dudaklarından istemeden. Sevmiştim lan seni delicesine dersin. Sonra uzun bir sessizliğe girersin gece anılardan sıyrılır ufukta doğan günesin senin olmayacağını bilirsin.
Dudağında saklı bilmeceye veda  eder gibi  yüreğine bu yılda veda edersin.
Lale/Masal

Bir sevda masalı:

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Dgunlugu
Super Moderatör
Super Moderatör
Dgunlugu

Yıl dönümü Anısına Empty
MesajKonu: Geri: Yıl dönümü Anısına   Yıl dönümü Anısına I_icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2017 5:01 pm

Anilar ve de yillar degismemis hic bir seysanki

Ve halen guclu bir kalem   ozlemisim bu kalemi yureginize emeginize
 kaleminize saglik efendim..
 saygilarimlan..
http://www.damlaningunlugu.com
Kartal
Tecrubeli
Tecrubeli
Kartal

Yıl dönümü Anısına Empty
MesajKonu: Geri: Yıl dönümü Anısına   Yıl dönümü Anısına I_icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2017 5:14 pm

Anilari  silmek gecmisi yasanmamis saymaktir

unutmak unutulmak  belkide en garip bir anlatim seklidir
Kalemin hic tukenmesin. drag

M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Yıl dönümü Anısına Empty
MesajKonu: Geri: Yıl dönümü Anısına   Yıl dönümü Anısına I_icon_minitimePaz Şub. 12, 2017 3:48 pm

Tskler arkadaslar  uzun zamandan sonra sizleri yeniden bura da gormek cok hos vede guzel hosgeldiniz iyi forumlar..

MaSaL

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Yıl dönümü Anısına
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YIL DONUMU ANISINA
» (DOSTUM ANISINA) ACIMI GONUMUYORUM