Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

HER YER KARAYDI

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

HER YER KARAYDI Empty
MesajKonu: HER YER KARAYDI   HER YER KARAYDI I_icon_minitimeSalı Haz. 27, 2017 8:49 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
HER YER KARAYDI

Uzun zamandir Gokyuzunu bakmayi unutugumu darketmistim.
Benim icin hayli zaman olmustu yer yer karanlik olali
yer yuzunun sanki butun karanliklari aydinliklari esir almis ve saf temiz ve de masumiyetini kaybetmisti bende!!
Aciyi karanlik  sanip korkudan titredigim gecelerde yanlizligima siginir dua misali yalvarirdim tanriya
belki sebepsizdir bu karanlik ama
Bana gore Goz yasi sebepsiz akmaz  yurek dersiz yanmazdi

kibrit alevi gibi tutustugunda yuregim anlamistim  sevdanin karanligini,

İnsanin kendi kendine konustugu cok gorulmustur ama konusturana bakmak gerek  bir demi adina ask denmise konusur insan bazen oyle an gelirki dizcokersin askin karsinda kendin bile sasirir kalirsin.
iste o anlarda uyku haram kabuslar zidan karanlik ger kisiye, buz keser parmak uclarin   dokunamaz sevemesin cumleler kirik kirik dokulur dilinin ucundan titrer dudaklarin iki lafi bir  ara getiremesin. Oyle bir susarsinki kendin bile sasarsin duvarlar  ustune,ustune gelir nefes alamasin.. Tam olacak dediginde sesizce saaitlik edersin sustuklarina,  bir gun bu deli yanlizlik bittecek dersin.. Bir sin istersin olmaz birsin sana bu sema zindan karanliktir..
Ofken kafanlik
Sevda karanlik
Hayat koca bir yalandan ibarettir ve

Butun kitaplar yallan.

Adi yoktur bu yanlizligin birsin.

Tek bir cumle bir hecede kaybolur umut dersin  hata imdat dersin  sana goreb her yer  geceydi bilirsin.
Hata gunduz bile  karaiktir butun sokaklar.

Bana gore deli bir sevdaydi bu sessiz cigliklar sana gore terk edilmislikti,
Sagirdim dilsizdim haykirsan duymazdin.
Ve cokta cahildim..
Aklima hayalin gelince
Zindan geceler baslardi ve ben  uzanirdim kup kuru bir kumsala sesizce dinlerdim.. Denizin sesini ve ruzgarin ugultusunu
oksardi yumusacik bir el gibi yanagimi dinlerken eski bir sarki dolardi gozlerim gokyuzune huzunle bakardi.. belkide dua niyetine actigim avuc iclerimle yildizlari toplardim, gokyuzunden.. sevda niyetine dolardi avuclarima belkide tutunacak bir dal arardim bilinmezinde kim bilir.

ne yazik,ki yine yanilir yine kahrolur  yine sesizce olurdum cunku her yer karanlikti bana bilirdim.
ellerim usurdu.
Ucurumlar yahal kirikliklari ömrumun her aninda en yakin dostum olmusti sanki bense hic birsey yapamaz sesizce seyrederdim.
Nedense butun karanliklar korkuturdu beni birdim sadece  sesizce aglar  kizardim kendime

Tipki utanc verici yuz kizartici suc islemiscesine kendime ceza  verirdim  hapsederdim zindanlara boyun büker susardim..
icim kana kana biriken sitemlerimi  öfkemi bastirirdim bir damla gozyasina,

Oyle boyle deyil  ben her gece yatagime uzandigimda kandirirdim yarinlarla butun hayelerimi sozverirdim yildizlara yarin her sey guzel olacak diye ama bilirdim yalandi..yuregime hapsederdim  dusuncelerimdeki masal diyarini, hatta ciceklerin bile sihay oldugunu idaa ettigim cok olmustur..

Oyle  inanmistimki herseyin yokluguna bazen yasamanin bile siyah kah kahanin  aglamak askinsa olum oldugunu kabulenmistim.
 inanirdirmistim kendimi.
Bazen azraillin  bile beni unutugunu dusunurdum..
oyle siyahtim iste kapkara siyah yoktu yuregimde beyaza yer
Ruhum katran karasiydi sevda kara sevdaydi
Her gece gördugum kabuslar bile karanlikti iste

Dusmustu  ay sanki yerlere Yildizlar sa sönmustu
bence etrafimda onca kalabaliga ragmen
kimsesiz yetim öksuzdum  ustelikte  kör ve sagir dilsizdim..
Ve ask bitti
Bir gece fark ettim ki seneler sonra

Koca bir yalana ben imzami atmisim yenik yikilmis ama halen gururlu savas yorgunu yuregim iste fark etti..
Sarmis sarmalamis kundak yapmis  emzirmisim yillarca ben bu yalani.
cektigim cile kaderim deyilmis, basimi kaldirip  gokyuzune baktigimda fark ettim ben bunu,
Gecip giden yillarin aslinda kabuslarim deyil imtihanim oldugunu anladim..

Ve ihanetin karanlik gecenlerin  harcanti oldugunu anladim.

Gecenin de ne kadar masum oldugunu  senin o yurekten cikip gittiginde anladim.
Simdi anladim  sevda karaydi, kara sevdeydi iste benimkisi!!!!
Lale/Masal

06_28_2017

Bir Sevda Masali,

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

HER YER KARAYDI
1 sayfadaki 1 sayfası