Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

KIM BILIR BUGECE NELER OLACAK

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

KIM BILIR BUGECE NELER OLACAK Empty
MesajKonu: KIM BILIR BUGECE NELER OLACAK   KIM BILIR BUGECE NELER OLACAK I_icon_minitimePaz Ara. 24, 2017 6:05 pm

Uzun zaman oldu.. Hayli zaman gecti birseyler degisti birseler.. Yazmayalim birseyler karalamaliyim.. Neler oldugunu anlamaliyim.. Kalemim susmus kilit vurulmus sank, yurek karanlik yurek uyusuk, dökulmus sanki dilden sozcukler bir bir ay kararmis gun coktan batmis.. Yildizlar sönuk zaman asirlar ötesi"
Hangi yilda yada neredeyiz farkinda deyim..
senin varligini hatirlarim nede yoklugun yakmis beni
Birseyler degismis icimde belkide dunyada birseyler.. Unutulmus tukenmis hayeller sönmus umutlar uzun zaman gecmis cok uzun zamam.. bir seylere karalamaliyim bu gece, yazmali ellerim. titrememeli kolum.. cumleler birikmis dudaklarimda,
Karanlik sanki cokmus uyku karanliga gomulmus..
Nedenler nicinler yok silinmis sitemler acilar dnmis belki de olum çalmış kapiyi ""bekler melekler.. Belkide veda zamanidir kim bilir.. tutarmi bu el kalem yada bakarmi bir cift goz goz bebeklerine oda bilinmez.. can cekisir cumle dilde belkide bu son satir son hece gecermi bu gece dogarmi gunes oda bilinmez..
yazmak istedim butun gonlumce dursun zaman devran donmesin bugece butun kapilar acilsin mahkumlar birakilsin.. ozgurluk kokusu havada dolasin.. Yurekler acimasin.. Dokulmesin goz yasi yikilsin kirilsin butun kilitler.. odama kus sesleri dolsun baharin konusu yayilsin kainata cinlasin kularim sevda sarkilariylan.. mutluluk kelebekleri ucsun.
sonra uykum firari gonlum deli olsun.. yurek umutla carksin aci ucup gitsin... birseyler degissin depremler olsun belkide sen gelirsin ansizin belkide temeli gidersin... Kim bilir belki derin bir uyku kaplar bedenini bir daha hic uyanmasin. Kuslar bile goc eder gider ses edemesin..
Kimbilir belkide kislar yaz baharlar ask kokar.. Bilemesin
Bu gece belkide hayatim degissin istedim.. belkide gunes bile dogacak geceme, ay kardes olacak kim bilir.. belkide yeni bir gun beni mutlu kilacak, yeni bir ben dogalacagim... bunca zaman sonra kalemim kavusacak beyaz kagida belkide butun penbe dusler gercek ruyalar kabus olacak yada butun masallar mutlu bitecek belkide aklim basimdan ucacak, sevinc cigliklari yukselecek semaya ama bugece birseyler degisecek belkide bu son yazim olcak butun renkler solacak seni hatirlatan cumleler kaybolacak kim bilir bu gece neler olacak neler...
25 -12- 2017
Lale
Masal
Bir sevda masali:

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KUFRUM EDEBIMI ASTI BUGECE
» BILIR MISIN
» Kim Bilir, Belki Bir Gün
» AYRILIK ZOR OLACAK
» bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak