Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Yeni yilla girerken:

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Yeni yilla girerken: Empty
MesajKonu: Yeni yilla girerken:   Yeni yilla girerken: I_icon_minitimeSalı Ara. 31, 2019 2:04 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yeni yilla girerken:
 Bukez  gece susacagin oyle dilekte dilemeyecegim.. Ellerimi kaldirip dua da etmeyecegim öyle deli dolu eglenmeyecegim de, sirf yanliz kalmamak adina birilerinide cagirmiyacagim yada biri arar diye telefonun basinda beklemiyecegim.. Icinden geldigi gibi  davranacagim .. Arasira tv ye bakip iki sarki calacagim  sonra belki bu gece nisina bir siir yazacagim .. Belki buraz yuregim burkulacak cunku anilari dolasacagim  arasira heyelere dalacagim sonra cabucak gececek onu bekliyecegim.. Bilmiyorum belkide oylesine koltukta uzanacagim..

yada camdan disariyi seyredecegim.. Kim bilir gokyuzun de ki o tek yildiza ozlemlemle hasretle bakacagim..  icinden sessizce birseyler

fisildayacagim sonrami  neyapacagim.. ilkez hayattan yeni girecek bu yildan hic birsey dilemeyecegim..  öyle tenbel tenbel oturacagim. Belkide  boyle mutluylu olacagim..  Cevremde kalabalik olmadan.. Üzulup uzmeden gidiyor geliyor bekliyor olmadan yanlizliklar kuytu koseler Gozyaslari umutlar hayeler olmadan, yada papatya misali seviyor sevmiyorlar ..
yalanlar dolanlar  acabalar  yokluklar Yok , yok boyle gidecek bu koca yil agir bir yük gibi omuzlarindan kus misali birazdan su kapidan cikip gidecek sanki" ve ben mutlu olmaliyim mi" yoksa uzgunmu bilemiyorum..

Neler kazandirdi neler kaybettirdi hesap yapmadan bazen uzuntuyle bazen mutlulukla koca bir yil daha gecip gitmis hayatimizdan .. Simdi yepyeni bir yil geliyor neler getirecek neleri goturecek suan bilemiyoruz.. Belki de ümit ettiginiz o mucizeler elimizi uzatinca tutta bilecegimiz yakinlikdad olacak, Belkide umutsuzluklar hic birsey bilmiyoruz suan, Butun dilegimiz gecenYil icerisinde yasan hic bir acinin mutsuzlugun tekrar etmemesi dilegimizdir ..Sevgi Saygi ask bol para ve saglik getirmesi , herseyden onemli gulen yüzleri gormek  arzusu sadece mutlu olmak icin  birazcik sevgi hepsi bu ..Hosgeldin yeni yil..
Masal:
31-12-2019–01-01-2020
Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

Yeni yilla girerken:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni öğrendim!
» Yeni yil Geldi:
» YENI HALI
» slm ben yeni üye oldum :)
» YENİ HALİ