Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

HOSGELDIN 2021

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

HOSGELDIN 2021 Empty
MesajKonu: HOSGELDIN 2021   HOSGELDIN 2021 I_icon_minitimePerş. Ara. 31, 2020 4:04 pm

HOSGELDIN 2021
Sonunda beklen yil geldi de gecti bile,
oysa daha bir saat oncesi nasilda umitler bekleniyordu.. Yuklemistik omuzlarina agir bir yuk sanki bir gemi yanasacak su limana ve herkes mutlu olacakti gelen mutluluk gemisiymis gibi, dagitacakti herkese sevinclerini acilarini toplayip goturecekti nasilda heyecanliydik saatleri dakikalari yasiyorduk sonunda beklenen an geldi yemi yanasti limana buyuk bir sevinc cigliklari yukseldi gokyuzune hosgeldin 2021 hos geldin...
oysa insanin yuregi dolu olmali ..yuregi mutlu umutlu olmali ,aksi halde yil gelse takvim sayilari degise ne yazar ... yuregini isitamiyorsan, koca bir buzdagi yuregini mekan tutmusa bence yildeyil bin yil gelse ne faide.. belkide avuntu yada koca bir yalan.. umutsuzluk kalisi..
Belki gercekler acidir herdayim ama umut canin yongasidir derlermis bu dogru...
bizlerde yureklerimde ki gemiye yukleyelim tum mutluluklarimizi ve gonderelim o sevincle beklelen diyara..
hadi demir alsin mutluluk bizden mutlu olmak sizden olsun ..
saygilarimizlan ..
01--01-2021
MaSaL
Bir Sevda Masali:

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

HOSGELDIN 2021
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2021 On SAYFA TEMALARI
» 2021 On SAYFA TEMALARI
» Günün SÖZú-02-01-2021
» Herkese selam
» hosgeldin