Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

SENDIYE CÜMLE KURULMADAN

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

SENDIYE CÜMLE KURULMADAN  Empty
MesajKonu: SENDIYE CÜMLE KURULMADAN    SENDIYE CÜMLE KURULMADAN  I_icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2021 8:43 am

Bu günler birseyler karalamak istiyorum.. Icinde sen diye bir cümle kurmadan, sah beyaz yalansiz dolansiz öyle iste

yüregimi  dökmek sancilarini telafuz etmek  yazmak  durmadan yazmak karalamak sayfalari ama  icinde sana dair tek cumle gecmemeli

Hayelerden bahsetmek Kuslarla sitem etmek Alabildigine sesizligi dinlemek istiyorum.... Acik havada kosmak daglara seslenmek kumsalda kumdan kaleler yapmak doyasiya hayati hisetmek istiyorum..

Belki yüregime bedenime  agir gelen yasanmisliklar yenilmislikler kapanmis sandigim yaralar..Yarinlar ve bitmeyen korkularim 

ve yok saymalar .. Aci veren herseyi bugun bir an olsa bile unutmak ,unutmak istiyorum..
Seninle baslayan her cumle bugunlerde icimi yakiyor susuyorum sabrirediyorum icime atigim her cümleyi  seninle gömuyorum..

dusuncelerimden hucrelerimden cukip gitmeni istiyorum ..

oysa gunlerdir kalbimin orta yerine cöken bu gariplik delirtecek beni ,karanlik dusuncelerin belkide tek sebebi benim sana soyleyemediklerimde saglik.. Kizginligim  kendime kirginligim da degmeyen insanlarlar icin gosyaslarimi akitmak  bosa .. Yada tersi inanmak  baglanmak belkide unutun bircok seyi sana hatirlatigi icin ona kizmamamak ,cunku  bir bilinmezde dolasmak , sorusuz cevaplar cevapsiz sorular..

Hani derler ya yaslilikta ask olmaz sevda  senin neyine, Dogru belkide cocuklugumuzda kalmistir o ask denilen sey..

Unutmusuz artik...

yürek aci kaldiramiyor ....

bir askin sevdanin ne oldugunu gecmiste birakmisiz..

Cunku tercubelerinden biliyoruz yada tersi hic yasamadigimiz duyguyu bu..

bukez artik bukez olsu der gibi..  Bak iste  basardim deyip baliklama daliyoruz..
Ve sonuc yine husran yine koca bir sifira oynamal  cunku sen severken sormuyorsun karsi tarafa yada yuregin sana sormuyor butun sorun birda belkide

belkide hayatin son evresin bu yada kaderin sana cizdigi tek yol bu sen seversin o gider..

birkez daha o atesle yanmak istiyorsundur belkide   kimbilir..

istemek yetmiyor iste olmuyor belkilerle sevilmiyor yada karsilik bekliyecek kadar egitimli bir insan dryilizdir..
Neden bekliyorsunki "

Öyle sev seveceksen iste"

yada cigerlerin acimadan kolayce cekip git gucun yetiyorsa  olmuyor demi?

Yok sen adam gibi seversin demi yalansiz dolansiz hey yavrum hey" eey vicdansiz  eey zalim kendine verdigin zarari sana kimse vermiyor ...

iste simdi adin gecmeden cümle kurulmuyor...
zalimin zulmüyle uykusuz gecelere mahkum kalirsin..

Yüreginde milyonlarca soru acaba hic sevmedimi? Neden  bir aciklama yapmadan gitti ?

Ve uykuya haram geceler ..Geceler sahit olur yasadiklarina yildizlar gozkirparken sana senin yuregin taaa uzaklardaki tek yildizda takili kalir

cunku bilirsin yuregin n uzaklardadir uzaklarsa tipki bir masalin anlatimi gibi varligini bilir ve susman gerektigini dusunursun..
Geceler uzar duvarlar soguk sokaklar kimsesiz yataginda sarildigin yorgan bile buzkeser gozlerinden suzulen yaslari gizlice silersin sanbi o karanlikta birileri seni aglarken gorurse utanirsin oysa bu sahneye tek sahit seni yaratan tanri birde soguk duvarlardir bicare yataginda dolanir durursun ..
sonra kendine kizarsin.. BELKIDE DUA EDERSIN  butun bu yasanmisliklar ruya olmasini dilersin..
sonra sagina doner uykuya dalmayi beklersin..
ama yuregin sesi kulaklarini sahir eder gozlerini simsiki kapatir susarsin suskunlugunda bogulup olmek istersin ..
Seni yakan bu acin bitmesini istersin..
sonra sabah isiklari ufuktan dogar  geceyi gunduze  emanat edersin ..

belkide uykusuz birgeceden sonra kizginlikla bedua edersin

sana verdigi sevda kadartanrinin onada o sevdayi  vermeseni istersin..

Ne kadar  deger vermise okadar deger ver  Ne kadar yakmisa o kadar yansin istersin...  kac cümle kuruyorsa sende okadar kurarsin..
vazlasi yok bilirsin..

Simdi icindeki daglari deviremesin firtinalari silesim var..

belkide yillar Sonsara o kurdugun  hayelerinde adi gececek  burnun diuregi sizlayacak  agliyacak göz  ve dudaklar susacak

kizacaksin ama faydasi olmayacak...
Onun adi yazilmisa kalbine onunda bir hikayesi olacak  sende sakli bilirsin

Bu degismiyecek ...

Tipki unutamadigin yüz hatlari sesinin tonu ve gözlerin karasi  aklindan hic cikmayacak..

gerisi bos umrunda olmasanda onun  kalp kirikliklarin olsada o sende yasiyacak bir ömür..
ve sen onsuz uzun bir süre cumle kuramiyacksin...

Cünku cevabini bulamadigin sorular gizli yureginde

ve sende anliyacaksin senin sevdigin kadar onun seni sevmedigini 

Bu böyle hep devam edecek 

Adini anmadan kurdugunher cümdede o hep lacak  bilirsin sende..

Masal/Lale

02-08-2021

Bir Sevda Masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

SENDIYE CÜMLE KURULMADAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SON SATIRA BIR CÜMLE DÜSER
» Hadi bana ateşe verilmiş bir cümle sonu bul.