Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

SONU BELI OLMAYAN HIKAYELER

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

SONU BELI OLMAYAN HIKAYELER Empty
MesajKonu: SONU BELI OLMAYAN HIKAYELER   SONU BELI OLMAYAN HIKAYELER I_icon_minitimePerş. Ara. 02, 2021 2:33 pm

Nedense hep yarim  hikayeler gelir bulur beni: 
bugunki hikayemizde cocuklugumuz ve gecmisten bugune hayal kirikliklari, belkiler acimazsizlik ve  baslamadan biten bir ask öykusu...

Hikayemizin birinci kismini yazarimiz kaleme yillar once almisti zaten..

35 yil once basliyan bir masalin son sayfasini  belkide bugun yazacagiz ...
biz simdi bundan 4 yil oncesine donelim ve
bir bayram sabahi gelen o mesajla devam edelim..

belkide gecmisteki yarim kalmis hikayenin son satirlarini karaliyor olacagim..
Diye dusunuyorum...

Ozamanla tek dusundugum bu hikaye yasil bitecek,, hikayenin sonunu cok merak ediyordum..

Ve nerder nasil oldugunu bilemedigim buyuk bir askin kolarinda bulacagimi hic dusunmuyordum... Ask derken tabiki bunu ozamanlar dusunmek bile istememistim... Cunku tek taraflik bir ask olacagini tabikide bilmiyordum !!
simdi geriye baktigimda aslinda cok iyi bildigim birsey vardi insanlar degismez ama iste yurek belkide bunu o an oyle dusunmek istemiyor  ki Bende  oyle yaptim ... birnevi yasanacaklara da gozyumus oldum..
belkide yadasiklarim  uzuntuler hayal kirikliklari yada kenimi elestirme gibi bir cok sey vardi  elbete ama bu kez kendimede bir sans vermeyi cok istiyordum...
belkide bu benim kendime son sansimdi aksi halde aska sevdaya kapatmistim  butun kapularimi... inaclarimi kaybetmistim... guven yoktu yeniden baslamaya gucum yoktu...
iste boyle bir karmasa icerisinde karsima cikti ask: Yeminliyken..  Tovbeliyken ... pisman ken ve asil cok kirginken..
belki dedim  benim birini sevmeme gerek yok o sevsin yeterli  bukez o istesin o ozlesin o arasin  yeniden  yikilislar uzuntuler yasamiyayim  ..onun sevgisi beni yeniden hayata baglaya bilir....
ve belki  yeniden severim belki  baglanirim hatta oyle buyuk beklentilerimde yoktu, sadece iyi iki dost olsakta yeterliydi...
iste butun bu duygular icinde pas tutmus kilitlerimi kirdim.. Korku dolu yuregimi bir kus misali biraktim avuclarina  pirpir ederken ne kendime acidim nede yuregimin tekrardan paran parca olabilecegini dusundum keder dedim ..

olmaz dedim o yapmaz  o kiyamaz dedim cunku en az benim kadar yarali  benim kadar kirgindi hayata .. onun hikayesi benden de beterdi.. o uzmez dedim..  Yanilmisim ama bu yanilgiyi bugun anliya biliyorum. ..Ozamanlar o yapmaz diyordum, sevmesede yapmaz cunku biz farkliydik bizim hikayemiz cok eskilere dayaniyordu Sad

bir merhabayla cocuklugumun  ve gecmisimin anilarindan cika gelmisti  belkide bunca yil nasibimdi kismetim o   du..oyle  dusunuyordum cunku cocukluktan itibaren hic karsilasmamistik  ilkdafa simdi bir sebebi olmaliydi neden simdi cok dusundum bunu Belkide mutluluk kapidaydi tek firsat kapinin koluna dokunmakti , bende artik mutlu ola bilecektim. bu karmasalar aylarca devam etti..
gercektende hayatim yavas yavas degismeye baslamisti  bir guven gelmistim belkide bu guven beni yeniden hayata baglamisti..
Nereden bilelibirdim Alin yazimda mutluluk yazmadigini

simdi geri baktigimda koca  3yil hayatimdan yine calinmis bircesit kopup gitmis bosa gecmis zaman dilimi  ama benim icin yine karamsae gunler kapimda bekliyormus   sevsin diye bekledigim adam  meger se hic sevmemis hikayeyin sonunu merak ediyordum ya artik biliyorum.. 
sevilmeden sevmekmis :
cocukluk sevdam  bile olsa kirik bir kalbin varsa  kimseye emanat etmemek gerekiyormus.. 
Simdi yuregim bedenim de dar geliyoryine aciyi taa en derinlerde hisediyorum.. sanki bir  karanlik cokmus bahtimin  uzerine bukezde yanilmisim zaten ben hep yanilirim bu sevda islerinden pek anlamam  aldigim yaralarda aklimi basima getirmez kisaca ben bu ask islerinin adami deyilim ... basaramadim .. ama yuregimde garip bir huzun ve ozlem var ne kizginim ne ofkeli nede isyanlardayim ..
oysa boyle durumlarda asi hircin olmam gerekirken gayet sakin  bir sekilde sesizlige gomuldum..
Bunu garipsiyorumda acikcasi,
arasira ozlesemde aciyi hisettigimde gegecek diyorum ..buda gecip gidecek 
ve anilarimda kara bir nokta olacak  yasiyacak.. 
aska kapanan bu yurek kapisi birdaha acilmayacak onu cok iyi biliyorum.. 
ve hic bir hikayeyin  artik sonunu merak etmiyecegim..
Buda Benim Andim olsun...
02--12-2021 
LaLe/MaSaL
Bir Sevda Masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oorka likes this post

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı Şeylerin Sonu Olsa da...
» Hadi bana ateşe verilmiş bir cümle sonu bul.
» Yolun sonu derde ciikarmis farket artik yüregim...