Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

OLSUN OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

OLSUN  OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN Empty
MesajKonu: OLSUN OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN   OLSUN  OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN I_icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 4:34 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hep bir seyler vedim hayatimin icinde hep oduleri ben dagatim .. gelen aldi giden aldi
Bir parcami geriye sadece yikintilar arasinda bir harebe kaldi..

Ne yuregim de can nede bedenimde halkaldi...
artik yasaya bir oluden kalmadi farkim sevdadan hep kactim istemedim belki hersey daha guzel olur olmadi yurumedi

Ama kalbim hic acimadi...
Sonra ilk kez aska yelken acitim.. kalbimin kapilarini korkuylan araladim...
Onceleri tozpbembe hayelere daldim ..
Kuslar gibi kanat taktim yagmurlardan hic korkmadim firtinalar viz geldi... hic olmadigim kadar mutlu oldum ..
sevdim sevildim ....
yada sevildigini sandim...
Asktan neden bunca zaman korktum diye kendime kizidim ..
Sevmek ne kadarda tatli bir seymis diye dusundum ..Hep hayaler kuruyordum ..

Gecen bunca zamani bosuna harcamisim diye boyle tatli bir sey varken neden mahrum kalmisim..
oysa daha hic tatmadigim seyler varmis ben bunlari hic dusunmedim..
Simdi ardima baktigimda nekadarda gor olgudumu farkediyorum... Anliyorumki ask dunyadaki en acimasiz seymis

en yakici en parcalara ayiran en bilinmezleri yasatan gozyasini hasreti ozlemi yuregimi titretende askmis..

Ask okadar aciki tum acilari unuturabilir insana hayata kusuyorsun..

Yasamtan zefk almiyorsun.... Olumu dusunuyorsun ..
Goz yaslarin tukeniyor aglamak istiyorsun aglayamiyorsun Bogazin kuruyor bazen nefes bile alamiyorsun..
Tukendigini yenildigini dusunuyorsun sonra acimasiz oldugunu nefreti hata kini ogreniyorsun..
Bukadar kotu bir seyse neden aski yasamak ici bunca caba bunca aziyet anlamiyordum.. Artik bunlari anladiginda sen
zaten sirilsiklam asik omusun demektir..
Oysa ne tatline hinzir seydir bu ask denilen ilet oyle masum oyle cekici gorunurki aklin basindan gider...

Hele o ilk zamanlar insani ceker kendine buyusu farklidir.

Cagirdimi gidersin arkasindan gozlerin hic bir seyi gormez ..

hersey onun idaresin dedir..sen istemesen bile gidersin tipki hipnozlasmis casina oyle gizemli gorunurki
Gozune ooh dersin nerdeydi simdiye kadar eey ask....
Hayirdeme imkanin olmaz

Asik oldunmu tum duyadaki insanlarda asik olsun sevsin istersin..
herkes sevmeli sevilmeli baska yolu yok dusunursun..

Nefes olmak buymus yasamak buymus hayat buymus diye hep dusunursun..Ellerin titrer dokunamasin
gozlerinin ici hep guler bakamazsin yaa kalbin sanki bir saatli bomba gibi calisir en sidetli atislarini
hisedersin..
Uyumak istemesin uyku da neymis boyle guzel bir sey yasarken uykuya ayiracak vaktin olmadigini dusunur zaman kay betmek istemesin .. Yilsizlar bir farkli parlak gorunur gozune

dilekler tutarsin en parlagini secerek , sonra en parkal yildiza sevdiginin adini verirsin onun yoklugunda en parlak yilzin sevdigin olur.. Onunla konusur ona anlatirsin tum icindekileri..
Sonra yagmurlarda insanmak istersin saatlerce hasta olacagini dusunmeden

yelken acmak istersin firtinalarda engin denizlere korkmasin daglara tirmanmak haykirmak istersin tum sesinle

Sevdani buyuklugunu tum dunyaya ....
Sonra kosmak, kosmak yorulmadan bikmadan yorgunlugunu bile hisetmeden kosmak istersin...
Bazen bir cicege saatlerce bakabilirsin.. Ondan binlarce mana cikarabilirsin ask adina..
Hayelerin bile farkli olur asik oldugun zaman
..
Kendini cook guclu sanirsin kimseler ulasamayacagi bir guce sahip oludugunu dusunursun ..

Dunyayi yerinden oynatacak kadar guclusundur..

Seviyorum asigim kelimesini binlerce kez soylemek haykirmak hata yazmak durmadan yazmak istersin

Sonra siirlere dokersin icini yada mektuplara o hic bir zaman sahibine olayamayacak mektuplara
ama her satirinda sevda her harfinde ask hasret kokan ask mektuplardir ..
Yazarken sikilmasin..
Tek dusundugun sevdana birkez dokuna bilmek onu avuclarinin arasinda da hisede bilmektir..

yada yuzune gozlerine bakabilmektir tabiki ,baka bilirsen cunku yuregin bakislarina engel olur ..
Utanirsin.?
ama buda ayri bir guzeliktir tabiki askta..

Yoklugunda onu ozlemek hasretini bilerek cekmek ne muhtesen bir olaydir
..
Cunku birgun gelecegini bilirsin sana donecektir.. Beklemesi bile ayri bir zefk verir insana ...
Bekleyisler bitmistir... Geldigini hisedersin yuregin o burda der yakininda... Arkani
donersin butun ozleminle hasretinle kucaklarsin.. seni seviyorum sozleri binleerce kez soylenir
sevgiliye... Mutluluk bu olsa gerek diye dusunursun...Iste boyle bir sey ask bence diye dusunuyorum..
Ya sonrasi onu hic dusunmek bile istemesin cogu zaman ..
Isterseniz bukez anlatmiyayim cunku bu kadar guzelikten sonra onu dusunmek bile aci
veriyor insana....

Kurtar beni bu yanlizligimdan kanatlanip gidelim
Bir yagmur islatsin bizi kumlarimi orten denizim ol
Ad koyalim buna
OLSUN OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN..

(((ASK GUZELDIR ASK YASANMAYA DEGERDIR ASK SEVDANIN BASLADIGI NOKTADIR...)))

04.07.07

LaLe..

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Kartal
Tecrubeli
Tecrubeli
Kartal

MesajKonu: Geri: OLSUN OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN   OLSUN  OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN I_icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 8:20 am

yureginize saglik gercekten guzel anlatmisiniz aski
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: OLSUN OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN   OLSUN  OLSUN BUNUN ADI ASK OLSUN I_icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 12:27 pm

Tskler ..ask anlatilmaz yasanir ama tabiki hakedenle oyle deyilmi sayin kartal bey..

Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» öyle olsun
» Adı Hüzün OLsun .
» ADIN AYRILIK OLSUN
» !!!Adin her ne olursa olsun sana sesleniyorum!!!
» O DA BANA VEDAN OLSUN