Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

SEVDA YOLUNDA

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

SEVDA YOLUNDA Empty
MesajKonu: SEVDA YOLUNDA   SEVDA YOLUNDA I_icon_minitimeCuma Tem. 27, 2007 3:17 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SEVDA YOLUNDA

Hani o kisin karlaryagmisti disarida buzlar tutmustu acimasiz soguk bedenimizi dondururken sicacik bir askin basladigi o gunler...
Iste ben ogunleri ozluyorum ..
Hani o ilk gozlerimizin bir birlerine baktigi heyecanimizin sedece titreyen dudaklarimizdan ve terleyen ellerimizde
hisede bildigimiz o gunleri....Kalp atislarimizin sayisini bile dusunmek istemedigimiz ..
sicacik simsicak bir seylerin yuregimize ilik ilik aktigi ve o an yari saskin yari sorhos gibi
kacamak bakislarimiz belkide o an cok seyler anlatiyordu bize
Masum bir tebesun sanki yildizlari gokyuzunden koparir gibi bir hevesimiz vardi ....
Yuregim ,yureginle coktan konusmustu bize sadece susmak ve bu inanilmaz duygularin sakinligiylen izlemek kaliyordu
soguk kis gecelerimiz bir anda sicacik oluvermisti
Gunes sanki sadece bizim icin doguyor ve yine bizim icin batiyordu yagmurlarsa tum bereketini bizim icin saciyordu..
Gokteki melekler sadece bize dualar ediyordu ..

kisada olsa aryiliklar yasiyorduk ama bu bizi bir birimize ozlemimizin artmasina ve
ve kisa ayriliklarlan kendimizi ve sevdamizin gucunu olcme imkani veriyordu ..
Ya kavusmalar onlarsa baska bir alemdi kanat takip ucuyoruz saniyorduk ..

Bekleyisler ozlemler hic hesapta olmadan bekide hic bir sey icin planlar kurmadan .
Bir seylerin yolunda olup olmadigini konrol etmeden ...Oylece birakmistik herseyi oylesine sinirlar koymadan...
Sadece kalbimizden gelen sesi ve o muhtesem sicakligin ellerine teslim etmistik ...
Biz boylede mutluyduk, boyle yasamak yarinlara hesaplamadan sadece
sicacik simsicacik bir duyguyu doruguna kadar yasamakti but un emelimiz
Cokseymi istemistik olmazmiydi imkansizmiydi .. Yarinlarimizda bir sevda yasamak .
Belkide biz o imkansizi yasmak istiyorduk ..
Biz o guzeligi yureklerimizde yasiyorduk buda bize yetiyordu..
Bazen dusunuyordum ?
Ask denilen bu duyguysa neden bu kadar gec kalmistik, neden diye kendime sorular yoneltiyordum ..
Ama henuz ismini bile koymadigimiz bu duygu
coktan ask atesinde yanmaya baslamistik ve o sicakliga kendini birakmisti bile biz hala Isim aramakla mesgulken zaten ask kapimizdan girmisti
kalplerimiz o ismi bulmustu coktan
Bu bir sevdanin ilk adimiydi ilk yuregimize dususuydu...
Belki gecti ama ikimizde bu sevda atesinde yanmaya hazirdik , Hani
kucuk cocuklar ilk kez yurumenin verdigi heyecani ve korkusu vardirya... Iste bizde birer cocuktan farkli deyildik
Biraz korku biraz heyecen ve saskinlikla titreyen elerimiz birlesmisti...

Belkide tokezliyip duse bilirdik ama o ilk adim herzaman farklidir.. o adimi yureklerimiz atmist ibize sormadan ..
bize sadece bu ask hikayesinin saskinligi kaliyordu ..

Yani bir buyugibiydi tutuklu kalmistik sanki ,degerli bir kiristal gibi
ellerimizin arasindanparliyor ve bizde onun dusup kirilma korkusunu yasamaya basladigimiz o anlar belkide gelmisti bile .
Artik hesaplara enderin dusuncelere dalmaya basladigimiz o gunlerde,
kaybetme korkusuda ardimiz sira geliyordu...
Ama butun hiziyla devam eden o yuregimizdeki duygularda hergun biraz daha buyuyordu ...
Icimden diyordum ne bu yarabbim hic tatmadigim bu duygu ve korkulari neden verdin..
Neden bu kadar zayifim neden bu odunleri veriyorum ..
Neden vazgecilmezlerimden bu kadar kolay gecebiliyorum.. Ahh yuregim basima neler acmista haberim bile olmamisti..

kaybetme korkusunu ilkez ogunlerde yasmistim..Aciydi ..
Ya o belkide ayni dusunceler ici deydi..
Bunu kendimize bile soracak ne cesatetimiz nede gucumuz vardi...
Ama sinirlar cizmiyorduk hesaplar yoktu ,bu bize gore bizim sevda masalimizdi...
yuregimizde bir masal yaratmistik ve o masalin sonunu bizde bilmiyorduk
Bu masalin kahramanlariydik sadece ve o ilk adimi atmistik masalimiz baslamisti .
yuregimiz bile bize sormamisti ellerimizi birlestirmisti. oykumuz en kutsalindan devam adiyordu...
NEREYE VE HANGI MECHULE HANGI KAYIP HESIRLERE YELKEN ACACAKTIK
BIZ BILE BILMEDEN BU YOLLA BAS KOYMUSTUK SEVDA UGRUNA
27.07.07

LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son tarafından Paz Tem. 29, 2007 7:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Kartal
Tecrubeli
Tecrubeli
Kartal

SEVDA YOLUNDA Empty
MesajKonu: Geri: SEVDA YOLUNDA   SEVDA YOLUNDA I_icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 12:44 am

Yuregine ve kalemine sagliik Lale hanim yine guzel bir calisma

SEVDA YOLUNDA
1 sayfadaki 1 sayfası