Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR

YazarMesaj
Göktürkm
Misafir
Anonymous

BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR Empty
MesajKonu: BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR   BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR I_icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 3:58 am

Bu bölümü açıyorum çünkü,kitapsevmez bir toplumsal yapımız var.
Bu amaçla,konu başlığı altında okumak,aydınlanma kültürü,kitap önerileri ve bunlara dair eleştirel,polemik ve katkıların yapılması beklentisiyle açmış bulunuyoruz.
Umarız arkadaşlar,bilgi birikiminin sadece duygu bölümü ile kalmayıp düsünce bölümünün en önemli ögesi olan okumak ve kitaplar kavramına da destek verirler.
Şimdiden tüm ve her türden yazınsal katkılar için teşekkür ediyorum.
Göktürkm
Misafir
Anonymous

BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR Empty
MesajKonu: Geri: BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR   BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR I_icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 3:53 am

Arkadaşlar bu bölümü açtık fakat kimse katkıda bulunmuyor.Şöyle yapalım isterseniz.En son okuduğunuz kitap ve tanıtımı,düşünce ve duygularınıza kattığı ve bundan çıkardığımız doğru olarak neler söyleyebilirsiniz?

İnşallah en son okuduğunuz kitap diye bir bölüm yoktur forumlarda..Varsa eğer o bölümü geçip diğer sorulara katkı yapabilir miyiz?

BÜTÜN ANLAMLARDA OKUMAK KÜLTÜRÜ VE KİTAPLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAK BÜTÜN NEHİRLERİ
» Sen Artık Yasaklanmış Kitaplar Gibisin Bana....
» BIRAK BUDA YARIM KALSIN BUTUN ASKLAR GIBI