Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

GEL ARTIK CAN

4 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

GEL ARTIK CAN Empty
MesajKonu: GEL ARTIK CAN   GEL ARTIK CAN I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 15, 2007 2:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
GEL ARTIK CAN

Nerdesin nerdesin seni cok ozluyorum guzel gozlum
bir ses ver bir haber tahamulum kalmadi bu anlamsiz ayriliga .sensiz bu karanlik gecelerden nefter ediyorum..
yuregim Agliyor gitme birakma beni ne olursun... Sensiz zindanlardayim icim aciyor bedenim olubir toprak gibi
gel , adin dilimde dusurmedigim gel .. Gozlerine gozlerim ellerine ellerim gulusune gulusum hasret can
yoksun neredesin kiminlesin hangi bilinmezdesin sen siz nefes alamiyorum gel artik yoklugun hergun daha fazla kahrediyor olumlere surukluyor..
Ayrilik boguyor bedenimi .. Gittimgim tum yolar sana cikiyor... Tutugum tum dalar kiriliyor.. yapamiyorum sensiz gel yada
bir ses ver umidimi kirma can.. Her sabah gozlerimi actigimda seni ariyorum..Ve yoklugunu fark edince yine kahroluyorum....Gozlerimden akan iki damla yas yine gelmeyeceginin hatirlatiyor bana nesem misin yuregimin en derinlerinde atan kalbimisin sevdigim .. Seni bu kadar sevdigimi benbile cok gec anladim...
Unutmayi denedim kacmayi denedim yapamiyorum allahim yapamiyorum unutamiyorum ..
yuregimdeki cansin sevgin bedenimi parcalarken baska ellerin ellime degmesine izin veremiyorum can ..
Bu cen senin bu ruh senin anlamiyormusun..
Her yerde sen her seyde sen artik yasamak bile anlamsiz geliyor can ..
Oyleyse bir ses ver .. Neden aramiyor sormuyorsun neden gel artik bu can seni bekler...
Nerdesin hangi iklimlerde hangi yaban ellerdesin hangi bilinmezlerde can ...Gel yuregime altigin bu kursunlari cikar..
sevdanin tohumlarini yine ek anlamiyormusun aci cekiyorum senle gulumseyen dudaklarim artik gulumsemez oldu...
Atesler yaniyor bu cilekes bagrimda yolun yolum olsun
biraktigin hatiralar yine nesemiz mutlulugumuz olsun can...
seni cok ozluyorum .. Sensiz buralar karanlik gecelerime yildizlar parlamiyor
yorganim yastigim hesap soruyor can gel .....Enderin uykularimdan gozyaslarimla uyaniyorum ....
ruyalarim da bile yoksun can
Artik bitsin bu ayrilik bu cekilmez yanlizlik hatret nefesim nefesine muhtac yuregim yuregine
anladimki bu sevda bitmeyecek ben seni unutamayacagim can ... Yuregimde sevdan bedenimde cankalmadi..
Senin gidisinle yolunu kaybetmis firtinaya yakalanmis gemiler gibi surukleniyorum ,alabildigine kayip sehirlere belkide olume ...
Bana birtek sen can verirsin birtek sen hayata dondurebilirsin .. Bu sana son seslenisimdir can ..
canima can kat yuregimdeki yanginlari sondur ya askini al yabeni hayata dondur ...
Revami bana bu yaptigin can? Bir gun bir kosede yapayanliz sensiz son nefesimi verirsem .. Icin acimayacakmi kahir cekmeyecekmisin..
Can dedim canim dedim bitmeyen sevdam yuregimin tek sahibi gel artik canim
seni sevdigimi haykiriyorum duyuyormusun cannn
hep sikatey ederdin seni sevdigimi az soledigim icin can bak iste artik soyleye biliyorum seni seviyorum..
Bir nefeslik omrum kaldi gel ,butun mevsimleri ardinda birak butun bilinmezleri sil yureginin sesini dinle ve onun goturdugu sevda duraginda seni bekliyor olacagim can....
10.agustoz 2007
LaLe

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Skyline
Site Organizer
Site Organizer
Skyline

GEL ARTIK CAN Empty
MesajKonu: Geri: GEL ARTIK CAN   GEL ARTIK CAN I_icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2007 8:39 am

Her zamanki gibi yine kalemin konusmuz sevgili lale yuregine saglik

Admin
Admin
M@S@L

GEL ARTIK CAN Empty
MesajKonu: Geri: GEL ARTIK CAN   GEL ARTIK CAN I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 6:27 am

Tskler skyline

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

GEL ARTIK CAN Empty
MesajKonu: Geri: GEL ARTIK CAN   GEL ARTIK CAN I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 18, 2007 3:06 pm

''Bir nefeslik omrum kaldi gel ,butun mevsimleri ardinda birak butun bilinmezleri sil yureginin sesini dinle ve onun goturdugu sevda duraginda seni bekliyor olacagim can.... ''

bu herşeyi anlatıyor zaten ...''yüreğinin götürdüğü yere git''
http://www.blogcu.com/bluepoison
kardelen
Süper Üye
Süper Üye
kardelen

GEL ARTIK CAN Empty
MesajKonu: Geri: GEL ARTIK CAN   GEL ARTIK CAN I_icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 1:37 am

KALEMİNİZE SAĞLIK LALE HANIM .HARİKA BİR YAZI...

GEL ARTIK CAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DÖN ARTIK
» Pes ettim artık
» ARTIK AĞLAMIYORUM...
» Öğrendim Artık!
» GELME ARTIK