Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

ELVADA

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ELVADA Empty
MesajKonu: ELVADA   ELVADA I_icon_minitimePtsi Şub. 19, 2007 9:52 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ELVADA
Elveda zamani gelmisti;

Aglayacakti neredeyse
Bari elini uzat bir allah ismarladik diyelim. Adam nemli gozlerlen bakiyordu kiza biran dusundu .
onu tanidigi gunu ve sonraki gunleri birer, birer gozunun onunden gecermeya calisti, bu noktaya nasil gelmislerdi. Simdi veda etmeliydiler birbirlerine.. anlam sizdi ayrilik evet bastan konusmuslardi bir gun bitecekti ikiside bunu iyi biliyorlardi ama bugun deyildi o gun. Anlamiyordu bir turlu, boyle bir karari almak icin neyap mistiki ..canindan bile fazla deger verdigi kisi oylece birakiyordu onu ,oylesine dalgin gozlerine bakiyordu .
Ve dusunuyordu.
Genc kiz o turdugu banktan basini cevirip artik getmem gerekiyor dedi. Yagmurun sideti artiyordu.
Genc kizin saclarindan akan yagmur damlalari goz yaslarina karisiyordu.Guclu gorunmeye calisiyordu.
Elinde sIkIca tuttugu birsey vardi, Neden, se ikide bir avucuna bakiyordu.acmamak icin sanki direniyordu.. suskun gozlerlen Avucunun icindeki o seye bekiyor du.
Ortalikta bir kac insan yagmur dan kacmaya calisiyordu sakin bir sonbahar aksamiydi.
Genc adam son kez kizin yuzunu uzun uzun bakti ve konusmaya basladi.
Sadece sunu ogrenmek istiyorum dedi sevginmi bitti yoksa neden zaman siz bu ayrilis ..
Nereye giderse oraya kadar demistik. bu sestonuylan genc kiz basini kaldirdi, Genc adamin yuzune uzun uzun bakmaya basladi.
O devam ediyordu sozlerine neden ,neden simdi soyle de oyle git soylee..
Genc kiz titrek bir sesle birgun bitecekti bitti dedi iste ogun bugun olsun istedim sadece deye bildi.
ve ayaga kalkti elinde sikica tutugu kutuyu adamin avuklarinin icine itinayla birakti san ki hic o ellere eli degmemisti sicakligini his setmemisti parmaklari degmemesine ozen gosteriyordu.Adam bir an dusundu ben o na hicbir hediye almamistimki geri versin bu ne olabilirdiki... oylece saskin bakiyordu sadece genc kizi seyrediyordu .
Kiz benden bir hatira sana ama ben gitikten sonra acmani istiyorum dedi.... uzgun gozlerlen yuzune sonkez bakti ve arkasini dondu .
Elveda eldeda askim diye yarim usulca fisildadi..... ve kosar adimlar lan yagan yagmur altinda kayboldu.
Genc adam arkasindan oylece saskin ve yureginde ki buyuk sevgisyle ve ofkeli birazda.... bakakaldi.
Gozlerinden akan goz yazlari avucunun icinde hala duran kutunun uzerine dusuyordu.
Sevgi neydi ask neydi diye bir an dusundu .
Eyer sevgi varse ask varsa ayrilik nedendi,sevdigi kizi gordugu gunu tektardan dusundu.
O ne guzelikti oyle gozlerinin ici guluyordu, gunlerce aylarca ona bakmaya doyamamisti saclarini oksamaya kiyamamisti sevmisti gercekten tum yuregiyle umutlariylan. Hic dusunmemisti bir gun biter diye , oysa avuclarini arasinda ondan geriye bu kutucuk kalmisti.
Biraz ofkeliydi uzgundu ama hala cok seviyordu. Bu dusunceler arasinda gidip gelmisti.bir an ..
Gok gurultusu ve yagmur sesleri artiyordu. Son baharin o huzunlu aksami agaclar yapraklarini yerlere savuruyordu. Genc adamin yureginden sanki yapraklarlan birlikte birseylerde ucup gidiyordu.
nemli gozlerlen elinde hala oylece duran kutucuga gozlerine takildi, acmak istedi neydi bu diye icinden gecirdi.
Titreyen elleriylen kutuyu acmaya calisiyordu, sonunda acmisti ...gozune takilan ilk sey kagit percasi ve bir kursun oldu. Sasirmisti once kagit parcasini okumaya calisti.
Genc adan yaninda duran banka oturdu ....Bir yandan okumaya calisiyordu .
Askim diye basliyordu .
Askim soylemistik birbirimize bir gun mutlaka bitecek diye ama sen hic benim icimde bitmeyeceksin hergun sevgin askin dahada cogalacak gunlerce ayrilacagiz deye dusumekten ,se sen siz yasamak tansa sana biraktigim .
O kusrunun bir tanesi,de, sen bu mektumu okurken kendime sikagim. Seninle burda olmayacagimizi bildigim icin obur tarafta seni tum sevgimle bekleyecegim.
Sen bitmez askimsin ulasamadim ve vaz gecemedimgim sevdamsin .
Seni seviyorum askim.
Beni senden olum bile ayiramayacagini biliyorum.
ELVEDA

Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

ELVADA Empty
MesajKonu: Geri: ELVADA   ELVADA I_icon_minitimeSalı Mart 13, 2012 3:00 pm

Smile))

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

ELVADA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ELVADA
» ASKA ELVADA
» (((Eldava... askim.....ELVADA)))