Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

BELKİDE SON SÖZLER

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BELKİDE SON SÖZLER Empty
MesajKonu: BELKİDE SON SÖZLER   BELKİDE SON SÖZLER I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 9:39 am

]

BELKİDE SON SÖZLER
Bir dilin bütün sözlerini kullansam seni tarif edemiyeceğimi biliyorum .Ulaşılmaz oldun hergün. Dokunmak hissetmek ve dolu dolu yasamak isterken seni kocaman bir yalnızlıktı payımııza düşen payıma düşen her şeyi erteledim ama ertelemediğim bir şey vardı oda sana benziyordu .Su olsa dokunduğunda bozulur bozulmayacak birşeydin gidilecek bir yer olsa sonu olurdu sonu olmayan birşeydin .Uykuda görülecek bir rüya olsa uyanırdım . Beni rüyamdam uyandırmaycak bişeydin . Sarı saçların olsun istiyordum baktım deyil .O gün seni gözlerimden sincandan üç ırmağın birleştiği yerden öpeyim desem aklıma ırmaklar gelir .Düşün ki yürek dağından aşağı iniyoruz ve dünyada iki kişilik şarkı kalmış onu söylüyoruz öyle bir seysin sen . Seni düşündükçe yoruluyorum desem dünyanın en Büyük yalanı olur yalanım yok Bu günden yarına ne kalır bilmem ama sen kalırsın yatağı deyişmeyen bir ırmak gibi .Yaşadıklarımız azdı zamana sığmadık yaşamak isterken herşeyi . Bu gün şiir söylüyorsam o gün şiir değil gibi yaşamak isterdim seni . Dunyaya benziyordun bir yanın gök bir yanın toprak kokuyordu hep yedi tepe yüreğimle anlatamadım . Bir uçurum gölüydüm ellerimi her uzattığımda bin kırıkla geri döndüm yüreğimin bile tanıyamadığı bir şeydin sen . Yüreğime sığmazdı her yerde bir başka gülüyordun uzundun inceydin dokunduğumda nereli olduğumu anlardım . Bana hep kendimi hatırlatan birşeydin sen . Uzaksın yakınsın özlenensin ama bu gün değil yarın dibi birşeysin sen . Bu gün her şeyi değiştirmek için çabalarken sen değişmeyen olarak kalıyorsun . Kabul ediyorum dünyaya bu kalsın ama sen bilme . Dünyada kaç iklim kaç zulüm kaç ölüm var . Seni bunların karşına koymak nedir bilmezsin . Bu gün her ölümle biraz ölürken seni düsündükçe hayata dönüyorum yeniden . Gecenin en karanlık yerindeyim bir sigaramın etşinin aydınlattığı ateş bile olsan yinede istiyorum seni . Sadece benim seni anladığım kimsenin unutmak için defterine not düşmeği ama hayatında hep bir dip not olarak kalan kendi yasalarım gibi unutmuyorum seni . Dağları delmiyorum inmek istiyorum oralardan ama ne gelecek ne geçmiş hepsi sadece bir hayal misali. Her adımda dahada yaklaşmak istiyorum bir başka dilden seviyorum seni . Hayattan daha uzundur gelincikler gibi bir mevsim değil dört iklim köşe bucak kim ne derse desin geri dönecek yerim yok . Bir kentin ortasında çığlık çığlığa bağırarak tek başıma kalsanda yinede :
SEVİYORUM SENİ ÖLÜRCESİNE SEVİYORUM SENİ
Hayat dilediğin gibi bir sevenin olduğunu unutma ama hayat acımasız bir yerde karşılıklıdır hayat seninle güzel olsun mutluluk seni bırakmasın!

dj_crecked

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Yakamoz
Seruvenci
Seruvenci
Yakamoz

BELKİDE SON SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: BELKİDE SON SÖZLER   BELKİDE SON SÖZLER I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 1:02 am

Cok Guzel bir yazi BiR-SeVdA-MaSaLi tsk ederiz bizim le paylastigin icin basarilarinizin demanin diliyorum nici bol baylasimlar Laughing Laughing
http://www.yok.de
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

BELKİDE SON SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: BELKİDE SON SÖZLER   BELKİDE SON SÖZLER I_icon_minitimePaz Eyl. 23, 2007 5:45 am

evet bencede harika bir yazi bu yaziyi cok degerli bir kardesim yazmis bende cok begendim icin aldim
ve sizlerlen paylastim ayrica kendisine tsklerimi sunuyorum ve kalemine saglik diyorum
seninde sevgili yako yorununla reklendirdigin icin sagol

Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

BELKİDE SON SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BELKI SENDE SUC BELKIDE BENDE
» HARBİ SÖZLER...
» Bana ayit sozler..2020
» Bana ayit guzel sozler..