Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

tanışak kaynaşak...!

+6
Skyline
dj_cracked
Yakamoz
Kartal
M@S@L
rollyes
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
rollyes
Hikayeci
Hikayeci

tanışak kaynaşak...! Empty
MesajKonu: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 1:28 pm

selam arkadaşlar

inşallah hepiniz iyisinizdir
siteye üye oldum ama kimseyi tanımıyorum
şöle bi tanışalım dimi
ben hüseyin
ankarada yaşıyorum
18 yaşındayım
bazen karamsar bazen neşeli anlık yaşıyorum
herkes duygusal birisi olduğumu söylüyo
ve ayrıca bir o kadar da sert ve katı biriymişim
ben böleyim işte
birazda siz anlatır ve kendinizi tanıtırsanız sevinirim

tabi şimdi siz diyosunuz ki nerden çıktı başımıza bu bela
bide bu konuya cevap mı yazcaz şimdi diyonuz dimi
her manyakta bizi bulur zaten diyonuz dimiiiii...!
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 6:10 am

Sevgili Rollyes Onceliklen boyle bir konu actigin icin Tskler ..
Bir sevda masalinda bugunedek boyle bir konu acilmadi ..
Biz bunu Sadece hosgeldin Bolumunde kisaca gecistiriyorduk..
Umarim arkadaslar katilimlariylan Bizde senin gibi Yeniden tanisma firsati buluruz ..
Tekrar Tskler..

Simdi kisaca Kendimden bahsedeyim..

Adim :LaLe

Yurdisinda yasiyorum.. NL. de .
iki cocuk annesiyim
Meseligim :kres ogretmeni.
Suan calismiyorum bazi ozel nedenlerden dolayi
Hobilerim :siiir ve yine siir yazmak ,kisa hikayeler ,kitap okumak
Doga Hayraniyim..Ve tarih turk tarihi ve mumkun oldugunca seyahat etmeyi seviyorum..
ayrica tabiki muzik dinlemeyide ..
Birde Bir sevda masalinin kurucisu naciz hane ,bos zamanlarimda hobi olarak buraylan ugrasmayi seviyorum..
Sakin biriyim gerektiginde biraz hircin ve aside olabiliyorum
yanliz kalmayi cok seviyorum ..
Tabi bu arada siir yazmK daha guzel oluyor ondan ...
Hepsi bu
Umarim benimde sizleri tanima firsatim olur Simdiden tskler...

Bir sevda Masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
Kartal
Tecrubeli
Tecrubeli
Kartal

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 6:29 am

Onceliklen Merhaba arkadaslar sizleri tanidigima sevindim ..
Ozeliklen Rollyes arkadasimizin acmis oldugu bu guzel konu icin tesekurlerimi sunuyorum.. Gercekten guzel bir konuya deginmis..

Adim.. Sahin

Belcikada yasiyorum :

Burda dogma buyumeyim
Hem okuyor hem calisiyorum
bekarim..
hobilerim internet spor das muzik siir yazmak demiyorum okumasini seviyorum begendigim siirleri paylasmayida tabiki
ayilemle kaliyorum ama biraz basi bos yasamayi emir almaktan hoslanmiyorum..
24 yasindayim ..
Iste bukadar bende buyum ..
Umarim iyi arkadasliklar kurariz
cunku arkadas ortamlarindan hoslaniyorum yeni insanlar tanimayi seviyorum ..neseli biriyimdirde...
Saygilar..

KARTAL
Yakamoz
Seruvenci
Seruvenci
Yakamoz

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 7:03 am

Ismim Yako nikim Yakamoz almanyada yasiyorum ben bu siteye google de guzel bir siir ararken geldim aradigim siirin ismi askim neredesin kendimi bir sevda masalinda buldum ve gidemedim artik google ye girmiyorum bir sevda masalinda aradgim herseyi bula biliyorum siir olsun guzel soz olsun sevgilim bana hep der bu kadar guzel siirleir ve sozleri resimleri nerden buluyorsun bende soyelmiyorum nerden buldugumu burasu bana gore googleden daha guzel aradgim hersey var icinde ve uyelerin kendi lerine aiit siirleri de var hepsini zevkle okuyorum simdilik benden bu kadar

hobi lere gelince :calismak ve calismak rahamet sabanci ne demisti calismak calismak ben onun lafini dinliyorum.

Yakamoz
http://www.yok.de
Göktürkm
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 8:39 am

Ahmet Kutlu Ayyüce ya da Göktürkmen..Ankara Türkiye..

Türkbilim,halkbilim,felsefe,tarih,türk(ü)ler,bağlama,bilgi birikimi ve paylaşım-iletişim seviyorum.

Burayı Şubat sonu Blog siteme bırakılmış bir iletiden buldum.Baktım,çok güzel bir rengi vardı,üye oldum,içeriği de rengi kadar öyleydi..

İnsanlar güzel şeylerin ve anlam aramak ne demek bilmiyor diyorum.Bu siteyi terkedip giden insanlara içtenlikle bunu diyebiliyorum.

Ben diyorum bunu ki,soğuk akılcıyımdır.Burdan duygu ilerletmesi öğreniyorum.Yazılar,hiseddişler,insanların sırf dünyayı ve yaşadıklarını duygusalda çözümlemelerini gözlemliyorum.Öğrenmeye çalışıyorum.

Bir de görevim var,sevgili patronumuzun (Lale Hnm) layık görmesi ile "moderatörlük" ne,onu da öğreniyorum.Çok tembel bir modum tabi.Bunu da rahatlıkla söylebilirim.

Neyse efendim uzatmayayım ve kafanız daha fazla ağrımasın...
Saygı ve esenlikle..

En son tarafından Cuma Ocak 25, 2008 11:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
dj_cracked
Uye
Uye
dj_cracked

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 10:12 am

slm arkadaşlar
ben ankaradan dj_cracked (mustafa)
siteyi lale ablamın sitesi olması amacıyla bulunmaktayım lale
ablama saygım sınırsızdır

yozgatlıyım hayattaki yaşam tarzım kimseye benzemez ölümle bir nefes kadar yakın yalnızlıkla yaşarım sırlarımı sigaramla paylaşırım
anlıyacağınız yalnız doğdum yalnız yaşıyorum ve yalnız ölmeyi hesapllıyorum
http://umutlarmseninolsun.forumup.com/?mforum=umutlarmseninolsun
Göktürkm
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 10:17 am

Hoşgeldiniz Mustafa Bey..Saygılar...
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 10:18 am

Sevgili dj_cracked (mustafa) seni aramizda gormekten onurdurarim ...
Onceliklen aramiza hos geldin diyorum sevgili kardesim ..
Umarim hep birlikte guzel vakit ve gozel dosluklar kurariz ..
Simdiden guzel paylasimlar diliyorum ..
Sevgilerimlen.
LaLe

Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

dj_cracked
Uye
Uye
dj_cracked

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 1:43 pm

bundan emin olabilirsin ablacım
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 12:10 am

aramiza hosgeldin dj-cracked. yanliz yasiyorum demissin yanlissss artik biz variz grin
dj_cracked
Uye
Uye
dj_cracked

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 9:30 am

bu sitedeki insanların ve özellikle LALE ablamın yeri
çok farklı
Skyline
Site Organizer
Site Organizer
Skyline

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 11:33 am

ben skyline 14 yasindayim okuyorum ilgi alanim :programlar hack oyun pc arabalar site ler kurmak yapmak fotoraf yapmak (montage da yapiyorum) kisaca pc de hersey.
Sizleri tanidigma sevendim bol bol paylasimlar dliyorum SmileSmile angel

Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 1:20 pm

banane ben anlatmiyorum [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
rollyes
Hikayeci
Hikayeci

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 11:05 pm

OOOOO PERMELL ABLA SEN HEMEN CIVITTIN YA:D
SENDE TANITSANA KENDİNİ BİZE
İÇİMDE KALIR BAK
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 12:06 am

rollyes demiş ki:
İÇİMDE KALIR BAK

tamam tamam anlatiyoruzz. grin

2 kizim 1 oglum var 16 senedir Hollanda'da yasiyorum. son zamanlarda PSP8'e merak saldim onu ogreniyorum oda nedir diye merak ettiyseniz google'da PSP8 yazip ararsaniz gorursunuz. siir yazamam ama okumasini severim. guzel paylasimlarda gorusmek uzere hoscakalin

bunlarda kucuk kizim melisa ve oglum kenan
rollyes
Hikayeci
Hikayeci

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 2:25 am

ALLAH analı babalı büyütsün abla
ikiside çok tatlı ama biraz yaramaz galiba
PSP8 de başarılar
iyi günler abla
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 2:59 am

tessekurler hüseyincim. allah seninde gonlune versin canim
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 5:10 am

permelcigim cok tatlilar allah bagislasin

volkan_ates
MasaLci
MasaLci
volkan_ates

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 5:49 am

permell demiş ki:
rollyes demiş ki:
İÇİMDE KALIR BAK

tamam tamam anlatiyoruzz. grin

2 kizim 1 oglum var 16 senedir Hollanda'da yasiyorum. son zamanlarda PSP8'e merak saldim onu ogreniyorum oda nedir diye merak ettiyseniz google'da PSP8 yazip ararsaniz gorursunuz. siir yazamam ama okumasini severim. guzel paylasimlarda gorusmek uzere hoscakalin

psp ye taktını ha hangi konuya girsem onu soruyonuz taşına bilir oyun makinası dedik ya neyse ben VOLKAN ATEŞ BACANAĞIMIN AYNISIYIM.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunlarda kucuk kizim melisa ve oglum kenan
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 8:07 am

volkan ben bu mesajdan birsey anlamadim!!!!!!!!!!
ne demek istedin bana anlatsana
volkan_ates
MasaLci
MasaLci
volkan_ates

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 12:53 pm

boşver yaa abla tekrar yazması uzun sürer.

ben ankarada yaşıyorum varım yoğum iki bacanaktan ibaret. birinin dostu diğerinin yanlızlığıyım. ismim Volkan. kuralları pek sevmeyen biriyim ( kurallar sana uymuyorsa sonuncuyu kendine göre tekrar yazacaksın) resim yapmak en eğlenceli hobim. hiç sevmediğim iki şey bir insanın başka bir insandan üstün olduğunu düşünmesi ve yalan. ikisi hiç bitmez dediğin en büyük dostlukları bile bitirebilir. haa unutmadan zeytinyağ özelliği yani laf çevirmede üstüme yoktur. demi bacanak haksızmıyım. hayatla pek barışık sayılmam. ama barışık olduğum şeyin en büyük hazinesiyim. şimdilik bu kadar yeter. artık zamanla tanırız birbirimizi.
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 6:23 am

ARKADASLAR SIZLERI RESIMLERLEN TANIMA SANSINI SAHIP OLDUK VE SIMDIDE SIZ DEGERLI DOSLARIMIZIN GERCEKTE KIM OLDUKLARI HAKINDA AZICIKTA OLSA BILIGILERINIZI UMARIM ESIR GEMESINIZ ..ACILMIS OLAN BU KONU YA DEVAM ETMEK ISTERSENIZ BUYRUN SIZLERI DAHA YAKINEN TANIMA SANSINI SAGLAR SANIZ SIMDIDEN TSKLERIMI ILETIYORUM SEVGI VE SAGLILARIMLAN

BIR SEVDA MASALI

melek
Süper Üye
Süper Üye
melek

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 1:53 pm

Kod Adı MELEK angel

21.06.1978 İzmir doğumluyum.ilk orta lise yıllarım çok güzel geçti Laughing Halkla ilişkiler mezunu olup , hal-u hazırda hiç istemediğim halde bir hukuk ofisinde hukuk danışmanlığı yapmaktayım.(güzelim Türkiye'mizdeki hukuk sistemi göz önüne alınınca,istememe sebeplerimi anlıyorsunuzdur )var gücümüzle hukuksuzluk içinde hukuk aramaya , savunmaya çalışıyoruz.

Bekarım.Ailemle birlikte yaşıyorum.İZMİR i çok seviyorum ve her bulduğum fırsatta dostlarımla MEŞHUR ÖMER USTANIN FİNCANDA PİŞEN KAHVESİni içmeye gidiyorum .
Boş vakitlerimi (boş vakit kalmaması için özen gösteriyorum) .....huzura giden yollar aramak üzere özellikle vakit bulmaya çalışıyorum desem daha doğru olacak sanırım.
Kendime kurduğum MasMavi Dünyamda , çevremi de maviye boyamaya çalışarak hayatımı idame ettiriyorum hamd olsun.
son derece duygusal bir yapım var.olmazsa olmazlarım var.ya hep ya da hiçtir benim için.ortalarda bir yerlerde kalmaktan hoşlanmıyorum.İKİZLER burcuyum.gerçi tam sınırda olduğu için arada yengeç de olabiliyorum.ama genelolarak ikizlerin özelliklerini taşıyorum.(sadece çift karakter olayı dışında )

Co cephesinde durum budur sevgili patron hug
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum hi
http://www.blogcu.com/bluepoison
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 3:45 pm

good tskler sevgili melek seni gercekten tanidigima cok sevindim inaniyorumku diger arkadaslarda biraz olsin kendilerinden bahsederler
sagol canim

NightBlue
Süper Üye
Süper Üye
NightBlue

MesajKonu: Geri: tanışak kaynaşak...!   tanışak kaynaşak...! I_icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 2:29 am

HERKESE MERHABALARR..

BEN BU FORUMU YENİ GÖRDÜM..

23.02.1976 İZMİR DOĞUMLUYUM..TİPİK BALIK BURCUYUM.BURCUMU HİÇ SEVMİYORUM(AH ANNE,BENİ NEDEN BAŞKA BİR BURÇTA DOĞURMADIN,EFKARLANDIM ŞİMDİ) drag ..OKUL HAYATIM İZMİR DE GEÇTİ,BAŞARILI BİR ÖĞRENCİYDİM.HEP TAKDİR ALIRDIM grin ..ŞİMDİ İSE,İŞSİZ MALİYE MEZUNU OLARAK EVDE OTURUYORUM Sad

2002 YILINDA EVLENİP,EŞİMİN İŞİ DOLAYISIYLA ANKARAYA TAŞINDIM.AİLEMDEN AYRIYIM cray cray cray

ŞİMDİ 4 YAŞINDA DÜNYA YAKIŞIKLISI,DÜNYA ZEKİSİ,DÜNYA YARAMAZI BİR OĞLUM VAR ; ALP hug O BENİM HERŞEYİM..

ARKADAŞLIĞA,DOSTLUĞA ÇOK ÖNEM VERİRİM.YALANDAN HİÇ HOŞLANMAM.İNSANLARI MUTLU GÖRMEK BENİ DAHA DA MUTLU EDER..

MÜZİK DİNLEMEKTEN,PC BAŞINDA VAKİT GEÇİRMEKTEN,OĞLUMLA UĞRAŞMAKTAN ÇOK HOŞLANIRIM.TABİİ OĞLUMLA HERZAMAN HOŞ VAKİT GEÇİRMİYORUZ,ARASIRA TARTIŞIYORUZ rofl

BEN DE ASİ VE MAVİ GİBİ PSP MERAKLISIYIM..YAPABİLDİĞİMCE BİRŞEYLER YAPIYORUM.ASİ VE MAVİ,YARDIMLAŞIRSAK İYİ OLUR KANIMCA good HATTA LALE,PSP İLE İLGİLİ BİR FORUM BAŞLIĞI AÇSAN NE İYİ OLUR..BİLDİKLERİMİZİ PAYLAŞIRIZ good

TAM BİR KARGO HAYRANIYIM..GENELDE TÜRK ROCK DİNLERİM..HAMİLEYKEN DE DİNLEMİŞTİM,OĞLUM ŞİMDİ KARGO HAYRANI punk

EV İŞİ YAPMAYI PEK SEVMEM..EVİM TEMİZDİR AMA TEMİZLİK İÇİN KENDİMİ HIRPALAMAM.ANNEM KIZAR BİZE,BANA ÇEKMEMİŞSİNİZ DİYE.KENDİSİ TEMİZLİK HASTASIDIR hi

MAVİ OLAN HERŞEY BENİM DÜNYAMDIR,BENİ MUTLU ETMEYE YETER..MAVİ OLSUN,ÇAMURDAN OLSUN not

BEN DE İZMİR HAYRANIYIM..ÇOK ÖZLÜYORUM MEMLEKETİMİ Sad ..MELEK,İZMİRE GELDİĞİMDE ÖMER USTANIN YERİNDE BULUŞALIM,OLUR MU?

BEN DE BUYUM..DİĞER PAYLAŞIMLARI BEKLİYORUM..
SEVGİYLE KALIN..
http://www.blogcu.com/alpkaytan

tanışak kaynaşak...!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki