Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

HUZURA

2 posters
YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

HUZURA Empty
MesajKonu: HUZURA   HUZURA I_icon_minitimeSalı Şub. 20, 2007 9:14 am

Dusunup duruyordum hayatimi ne kavgalar ne uslanmaz acilar ne sevgiler bitmeyen izdiraplar sonsuz sevdalar gordum.
Yuregimden dokulurken kan damlalari yuzum hep gulmek zorundaydi.
Sorarlardi hep mutlumusun diye cevap hazirdi tabiki mutluyum ama kimseler bilemezdi benim icim kan agladigini Guldurmedi hayat hep acilar icinde kavruldum.Mutluluk ruzgarlari oylece kiyimdan gecip giti , belkide bendede hatalar vardi.
Sevmesini bilemedim sevilmesinide , onca senelerim gecip giti saclarima aklar dustu dustude ne oldu demeyin. Kolay deyil bu hayatin zorluklarina katlanmak , yurudugun yollar beni hep cilelere mutsuzluklara goturdu.
Sevgilerin pinari hep akti ama bir damlasi bana nasip olmadi.
Geceleri sabahlara kadar uyumadigim gunler hep dualar ederdim.TANRIM banada bir nokta kadar olsa nasip et diye yalvarirdim .
Belkide yuce rabbim sesimi hep duyardi ama firsati olmadi cunku yer yuzunde okadar cok insan vardiki yardima muhtac onlara yardim etmistir. Ama biliyorumum ki hep beni duymustur korumustur.
Hep bekledim umitlerimi kirmadim.Birgun banada sira gelir diye unutmaz beni de
Suan belkide bu satirlari yazarken hayatimin son noktasinda oldugumu farkediyordum. Isterdim bende delicesine sevmeyi sevgimden .
Daglari inletmeyi denizleri dalgalandirmayi, gok yuzundeki bulutlar sahit olmaliydi yer yuzunde nasil sevdigime, ayaklarim titremeliydi yuregim yanmaliydu ama ask atesinden.
Oyle bir sevgi olmalidiki ne mecnunun sevdasi ne de leylaninki , Bir baska olmaliydi benim sevgim.
Ucurtmalar ucmaliydi gok yuzunde cicekler saygi durmaliydi karsimda . Butun melekler sahit olmaliydi yuregimin atesine.
Ama benim payima sadece ve sadece hep gecenin karanligi dustu. Simdi bitti gidiyorum
buralardan hic sevgilim olmadan .
Sevdigimi soyleyemeden gidiyorum.
Yolculuklarin en dogalina en guzeline ,dort kisinin omuzlarinda tasidigi ormanlar icindeki o muhtesem saryara.
Bir gun bu zalim dunyada olmasa bile bir gun mutlaka sevmesini ve sevil mesini ogrenecegim.
Ve o sevdayi yasayacagim.
Gidisim tek tarafli biletim tek ama yolculuklarin en muhtesemine en sessizi ve en uzununa
Bu yalanci dunyada bulamadigim .
Huzura gidiyorum

Bir sevda masali

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son M@S@L tarafından Paz Ekim 01, 2023 3:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com
BELALIM_PH
D-Moderator
D-Moderator
BELALIM_PH

HUZURA Empty
MesajKonu: Geri: HUZURA   HUZURA I_icon_minitimePerş. Nis. 12, 2012 3:48 pm

Bir gun bu zalim dunyada olmasa bile bir gun mutlaka ogrenecegim ----- EMEGINE YUREGINE SALIK HARIKA BIR YORUM
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com/

HUZURA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HUZURA