Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

hosgeldin

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

hosgeldin Empty
MesajKonu: hosgeldin   hosgeldin I_icon_minitimePaz Mart 16, 2008 10:57 am

Kac zamandir uykuyu ozletmeyen tatli bir uykusuzluk icindeyim,
Kac zamandir yuzumde ozledigim salak bir tebessum ile sen dolu geceleri su hic sevmedigim yabanci memleketin rutubetli yosunlu gunduzlerine ugurluyorum...

Kuslar yine her sabah ki telaslariyla bahcemde otusuyor ve sesleri kac gecedir arka arkaya dinledigim Hirsiz-polis sarkisinin melodisine karisiyor...
Isciler islerine yetisme telasinda,insanlar karinca surusu gibi yeni bir kosturmacaya basladi bile, ben ise icimde vurdumduymaz bir kaygisizlikla, pijamalarima kadar sinmis tembelligimle keyifle hala seni dusunuyorum..
Nicedir yuzunu gormedigim bir katilin elleri gibi bogazimi sikan dusuncelerden de uzagim...
Cebimde gelecek bahara yetecek kadar umut ustune ustelik ciftkisilik yatagimdaki tek kisilik yalnizligima inat sarilacagim bir de hayalim var...
Icimde kabugunu catlatan,bahari beklemeden vaktinden once filizlenen umutlarin sesini duyuyorum...
Gulmelere barisigim yine... suratimdaki siyah ciddiyet yerini simdi bir cocugun yuzundeki kahkahalarin neseli yaramaz renklerine birakti.
Artik sabah kahvaltilarinida gecistirmiyorum..,ekmegime surdugum kiraz recelinin rengi dudaklarinin rengine benzediginden midir nedir memleketten gelirken anamin zorla valizime koydugu bala dokunmuyorum bile simdi..
Gelisin senden onceki tum dertlerimi unutturdu bana.,sari takvim yapraklarinin ustunu orttugu heyacanlari gun isigina cikardi gelisin..
Simdi tek derdim yanina gelirken sekle girmeyip dik duran bir kac tel sacim,
begenmemenden korktugum, seni dusunmekten kesmeyi bile unuttugum 1 haftalik sakalim,
birde yanindayken elimi ayagima dolastiran ve konusurken sesimi titreten o lanet olasi sapsalligim,..
Eski asklarimdan kalan bir kac guzel yuzun hayalini teker teker bir sarap kadehi gibi ofkeyle yerlerde kirmisken,
onlardan geriye kalanlar cam kiriklari gibi ciplak ayaklarima batarken,
onceki asklarima kufur eden bu dilime surdugum biberlerin acisi hala dilimde gezinirken,
Vedalarin bir son degil bir baslangic oldugunu ogreten sevgili.....
Kim isen...nerden geldin isen...iyiki geldin vede Hosgeldin....

D@D@LOGLU

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

hosgeldin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese selam
» HOŞGELDİN
» Hosgeldin Hero
» BANA HOŞGELDİN YOK MU ?
» HOSGELDIN 2021