Bir Sevda Masali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Sevda Masali

HOŞGELDİNİZ

Portalli*AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

♥️♥️14 02 2007♥️♥️♥️14022024♥️♥️♥️ Masal Gibi 17 Yil♥️♥️Yil dönümümüz kutlu olsun..♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥♥♥️♥️♥♥♥️♥️♥️♥️♥️♥️Sizinde BiR MaSaLiniZ Olsun Istemezmisiniz?♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥""

♥️♥️♥️♥️YONETICI KADROMUZ♥️♥️Admin M@S@L♥️DJ~VOLKAN* DJ*♥️♥️♥️♥️♥DJ:BELALI♥️..

Bir Masal Biter, Bir Masal Başlar!

YazarMesaj
M@S@L
Admin
Admin
M@S@L

Bir Masal Biter, Bir Masal Başlar! Empty
MesajKonu: Bir Masal Biter, Bir Masal Başlar!   Bir Masal Biter, Bir Masal Başlar! I_icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 2:25 pm

Masallar hiç bitmez. Bitse de farketmez. Bir masal biter, bir masal başlar. Her kadının hayatına en az 1 defa girer masalcı. Anlatır, anlatır, anlatır.. İnanır kadın. O kadın ! Ben..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim hayatıma kaç masalcı girdi, nicelik önemli değil, nitelik önemli. Kaç tane girerse girsin. Hepsi de işinin hakkını verdi !

İnanırım. Siz de gelin anlatın. Hala aynı saflıkla inanırım. Anlat derim. Sen anlat, inanmaya hazırım..

Belki de inanmaya muhtacım..

Hayatımızda bir yalan biter, başka bir yalan başlar. En acısı her zaman mutlu eder yalanlar. Günün birinde biter o yalan. Gerçekler acıtır canımızı. Başka bir yalana sarılırız. O başlar, mutlu etmeye!

Her yalan bir parça koparır giderken. Yerine gerçekler kalır. Ve günün birinde hiçbir yalana inanmayız..Sap gibi kalırız gerçeklerle başbaşa. İşte böyle abuk subuk arayışlarımız başlar. Gider siberaleme üye olur koca ararız. Sahi, aranızda orda koca arayan var mı ben gibi ?

Bulabilme ihtimalim yüzde kaç acaba. Çok merak ettim.

İnsanın umutları biterse, hayatı da bitermiş. Şu an bitkisel hayatta olduğumu hissediyorum. Çekmeyin fişimi. İnandırın beni. Nolur bir yalan söyleyin inanayım ona. Sanalda ya da hayatta, nerde olursa olsun inanmaya

Belki bir AŞK'a dört nala at sürmedim ama b'AŞK'a bir AŞK'a hep yalın ayak sürgün yedi yüreğim..

!!""Okudugum her Masalda  hep bir kahraman oldum Ama en cok kedi MaSaLiM,da yoruldum..

Hayatimda Oyle Bir Cumlesin,ki  Sana Nokta koyamiyorim

Tanridan kacarken tutuklu kaldim sana MEBEDIMSIN..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://birsevdamasali.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MASAL
» MASAL BU YA
» MASAL GIBI
» masal dı
» küçük bir masal...